Zdravie a wellness

8 úžasných jogových Asanas, ktoré vám pomôžu zostať v tvare

8 úžasných jogových Asanas, ktoré vám pomôžu zostať v tvare

Váš regulárny a oddaný cvičenie jogy pomohla schudnúť. Ale teraz, je povinnosťou vás udržať svoju váhu, a dobrou správou je, že joga vám môže pomôcť urobiť. Zatiaľ čo mnoho zložitých ásany vyžadujú odborníka vedenie, tieto jednoduché ásany možno vykonať pomerne ľahko z pohodlia vášho domova.

8 Simple yet powerful Asanas To vám pomôže udržať svoju váhu

  1. Tadasana
  2. Trikonasana
  3. Virabhadrasana Aj
  4. Prasarita Padottanasana
  5. Bhujangasana
  6. Anantasana
  7. Salabhasana
  8. Dhanurasana

1. Tadasana

Tiež známy ako - Mountain Pose

Výhody - To je jeden z najzákladnejších jogy ásan, a to pomáha zlepšiť držanie tela. Ako ste ju praktizovať, udržuje vaše nohy a brucho tónovaný. To tiež posilňuje kolená a stehná a členky. Kým všetky vaše svaly pracujú dôsledne udržiavať pozíciu, kalórie spálené, a tým aj váha sa udržuje pod kontrolou.

load...

Ako na to - Postavte vztýčené, umiestnenie nohy mierne od seba. Aby vaše ruky visieť pozdĺž tela. Spevniť vaše stehenné svaly, ale nie stvrdnúť spodnú časť brucha. Posilňovať vnútorné oblúky členky, a cítiť energia pas zo svojich nôh, prichádza celú cestu až do vašej hlavy. Pozrite sa hore a dýchať. Pocit, že napätie v tele, ako budete držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd a uvoľnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Tadasana

Späť na obsah

2. Trikonasana

Tiež známy ako - trojuholník Pose

Výhody - To Asano pomáha vyrovnávať lepšie, keď vám dáva príležitosť na zlepšenie držania tela. Táto póza drží čo najďalej nechcené mäkká tukové tkanivo, ako sa krúti a tonizuje svaly bedier, pásu a brucha.

load...

Ako na to - Položte si nohy od seba. Zdvihnite ruky tak, že sú rovnobežné s podlahou, pričom dlane smerujú nadol. Otočte ľavú nohu pod uhlom 45 stupňov, a ten správny v uhle 90 stupňov. Päty by mali tvoriť priamu líniu. Otáčať telom doprava a rozšíriť hornej časti tela a ohnite smerom k podlahe. Dotknite sa pravú nohu s pravou rukou, a rozšíriť svoju ľavú ruku do vzduchu. Pozrite sa na svoju ľavú ruku. Držať a uvoľnenie. Opakujte na druhej strane.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Trikonasana

Späť na obsah

3. Virabhadrasana I

Tiež známy ako - bojovník Pose

Výhody - To Asano vám umožní preskúmať hornej časti tela. Na rozdiel od otvorenia pľúca a hrudník a topenia off cholesterolu, táto Asano posilňuje chrbát, nohy, ramená a paže. Ramená sú tónovaný, a udržiava sa na váhe.

Ako na to - Umiestnite nohy hip-šírka od seba. Potom pivot na ľavej nohe ako pravej nohy smeroval dopredu. Oblúky ľavou nohou by mala byť v rovnakej línii ako pravé chodidlo. Znížte panvicu a prevziať výpad. Zdvihnite ruky nad hlavu a pozerať sa dopredu. Dalo by sa pulz a potom držať pózu. Udržiavať rovnováhu a integritu, zatiaľ čo vy to robíte. Uvoľnite a opakujte s ľavou nohou vpred.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: virabhadrasana I

Späť na obsah

4. Prasarita Padottanasana

Tiež známy ako - Wide Legged Forward fold

Výhody - Je to úžasné telo toner. Pracuje na svalových skupín v nohách, ktoré sú inak ignorované. Spaľuje tuk a pomáha budovať svalovej hmoty v oblasti stehien. To Asano pomáha brucho, aby sa posilnil príliš. Metabolizmus sa zlepšila, a vaša váha sa udržuje pod kontrolou.

Ako na to - Pretiahnuť nohy, tak, aby boli o niečo viac ako hip-šírka od seba. Narovnať chrbát a pretiahnuť ruky nad hlavu, ako si inhalovať. Vydýchnite a ohnite dopredu. Dalo by sa buď dotknúť dlane na zem a pokrčte kolená a položte predlaktia na podlahe, v závislosti na vašej flexibilite. S praxou, mali by ste byť schopní sa dotknúť korunu hlavou na podlahu. Držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd a potom ich uvoľnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Prasarita Padottanasana

Späť na obsah

5. Bhujangasana

Tiež známy ako - Cobra Pose

Výhody - ak cvičiť Bhujangasana, váš chrbát je ohnutá a držanie tela sa zlepší. Svaly na nohách, hrudníka a paží sú spracované na základe. Metabolizmus sa tiež držal v šachu s touto ásany.

Ako na to - ležať rovno na bruchu s nohy natiahnuté, nohy dole. Položte lakte po svojom boku, a zdvihnite hrudník, uvádzanie telesnú váhu na lakťoch. Hlboko nadýchnuť a silne vydýchnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

6. Anantasana

Tiež známy ako - Nekonečná Pose, Spiace Vishnu Pose, večný One predstavovať, Bočné Ležiaci Leg Lift.

Výhody - Spiace Vishnu Pose tóny brucho a ťahá chrbát. Obe nohy a trup sú stimulované, ako sú dôkladne pretiahla. Brucho dostane dobrú masáž. Z tohto dôvodu, metabolizmus je regulovaný, takže je ľahké udržať svoju váhu.

Ako na to - Ľahnite si na chrbát a obrátiť sa na jednej strane. Ak máte sa obrátiť na vaše právo prvej, natiahnuť svoju pravú ruku, a ohnúť lakeť. Zdvihnite hlavu a zvyšok je na vašej pravej dlani. Teraz drží palec na ľavú nohu ľavou rukou, a natiahnuť ruku a nohu. Uistite sa, že vaša pozícia je správna. Držať pózu a uvoľnenie. Opakujte na druhej strane.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Anantasana

Späť na obsah

7. Salabhasana

Tiež známy ako - Locust Pose, Grasshopper Pose

Výhody - Tento Asano posilňuje paže, nohy a brucho. Je to perfektný póza vyvážiť svoju váhu. To Asano zmierňuje stres a zlepšuje držanie tela taky. Táto póza tiež reguluje váš metabolizmus. Ste si istí, zostať vo forme, ak ste praxi to Asano pravidelne.

Ako na to - Ľahnite si na podlahu s vaše bruško smerom k zemi. Zdvihnite nohy z podlahy, priamo od stehien. Utiahnite zadok. Teraz, natiahnuť ruky dozadu a zdvihnite hrudník z podlahy. Vaša telesná hmotnosť, musí ležať na bruchu a panvy. Pozerať sa dopredu a dýchať. Uvoľniť sa po niekoľkých sekundách.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Salabhasana

Späť na obsah

8. Dhanurasana

Tiež známy ako - Bow Pose

Výhody - Tento Asano príliš pracuje na tráviaci systém a reguluje látkovú výmenu. Praktizovanie tohto ásany nie len zlepšuje pružnosť, ale tiež necháva vás s ostrý brucha. Tiež získať tónovaný hrudníka a krku.

Ako na to - Ľahnite si rovno na bruchu. Zložiť kolená a jemne zdvihnite ich z podlahy. Pretiahnuť svoje ruky na chrbte a dosiahnuť pre vaše nohy. Zdvihnite hrudník z podlahy, takže vaša telesná hmotnosť je na bruchu. Zdvihnite bradu a nastaviť váš pohľad dopredu. Držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd, ako dýchate dlhá a hlboká. Release.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Dhanurasana

Späť na obsah

Ak si myslíte, že vaše bitka končí chudnutie, mýlite sa. V skutočnosti je to len začiatok tej dlhej ceste k dobrému zdraviu. To je oveľa dôležitejšie udržať svoju váhu, akonáhle sa o neho príde, alebo sa vráti do bodu nula s kvantá hmotnosti zbaviť, ešte raz. Objatie jogu a budete mať žiadne problémy Udržať si váhu pod kontrolou.

load...