Zdravie a wellness

8 úžasné výhody oleja z jabĺk z granátového jablka na pokožku, vlasy a zdravie

8 úžasné výhody oleja z jabĺk z granátového jablka na pokožku, vlasy a zdravie

Starí písma a artefakty z mnohých náboženstiev a kultúr uznali nádherné nutričné ​​a liečivé vlastnosti z granátového jablka. Predpokladá sa, že pochádza z Perzie a Ázie, z granátového jablka je oranžová veľké plody opadavý ker, botanicky nazýva Punica granátom, ktoré sa skladá z veľkého množstva jemných, červená, jedlých arils obsiahnutých v hrubom červenom vonkajším obalom. Tieto Arils obsahujú semená pokrytú srsťou vody naloženého želatínovú buničiny, ktorá môže byť tmavo červené, biele alebo fialovej farby.

Okrem toho, že lahodné plody, granátové jablká sú vláknité; bohaté na vitamíny C a B5, polyfenol, draslíka a ďalších minerálov a živín, ktoré pomáhajú jeden na udržanie zdravého tela. Liečivé Výhody tohto bobule, ktoré pomohli pri liečbe ochorení, ako je rakovina, vysoký krvný tlak a kožné problémy, sú často prisudzované antioxidanty a kyselinou punicic k dispozícii v bohatej oleja prítomného v semene tohto ovocia. Organický granátové jablko olej je olej získaný z prítomnosti semien v Arilje ovocia a má dostatok zdravotné a kozmetické výhody.

Granátové jablko olej zo semien: Zdravie Výhody

1. Tipujúci srdcové zdravie:

Fytochemikálie prítomné v granátové jablko olej pomáhajú regulovať hladinu cholesterolu v tele a poskytne mu dobré tuky, čím napomáha v prevencii infarktu, vysokého krvného tlaku, aterosklerózy a iných kardiovaskulárnych ochorení.

load...

2. Preventívne proti rakovine:

Poškodenie DNA môže spôsobiť prerušenie bunkového cyklu a tým podporovať rast rakoviny. Antioxidanty prítomné v tomto oleji majú schopnosť chrániť bunky pred takým poškodením, a preto sú prospešné pri liečení a prevencii prsníka, hrubého čreva, rakovina prostaty; Leukémie a nádorov.

3. Pomáha pri chudnutí:

Flavonoidy obsiahnuté v tomto oleji pomôcť k zníženiu hladiny cholesterolu, čím sa znižuje hromadenie zlých tukových buniek a vedie k vylučovaniu navyše mäkká tukové tkanivo z tela.

4. Ochrana proti bolesti svalov a zápalov:

Konjugát mastné kyseliny, ako sú kyseliny prítomné punicic v tomto oleji pomáhajú, aby sa telo odolné proti zápalu, zmiernenie bolesti svalov a znižuje opuchy v tele.

load...

5. Zvyšuje imunitu a zabraňuje hormonálna nerovnováha:

Fytoestrogény obsiahnuté v tomto oleji, sú užitočné na liečbu a vyhnúť sa hormonálna nerovnováha, a základné vitamín B, vitamín C a minerálne obsah tohto oleja pomáhajú rozvíjať a posilňovať imunitný systém tela.

Granátové jablko olej zo semien: Kožné Výhody

6. Pomáha udržiavať zdravú a bezchybnú pleť:

Tieto prírodné antioxidanty prítomné v granátové jablko olej pomáhajú chrániť pokožku pred škodlivými voľnými radikálmi, pomoc pri regulácii produkcie mazu a pomáhajú pri liečbe hormonálna nerovnováha v tele, ktoré následne pomáhajú pri liečení a prevencii akné, zatiaľ čo hydratačným účinkom tejto nutrient- bohatý olej revitalizuje a omladzuje pokožku, aby sa mohla vyzerať hladký, mäkký a bezchybné.

7. Pomáha liečiť kožné problémy:

Tento olej pomáha pri liečbe kožných problémov ako sú ekzémy, psoriáza a spáleniny od slnka. Jeho silné liečivé vlastnosti sú užitočné pri opravách rany, rezné rany, pupienky, praskliny a ďalšie prestávke outs na pokožku bezo jazvy alebo značky za sebou. Kyselina punicic v granátové jablko semien pomáha zvýšiť produkciu, a zníženie odbúravanie kolagénových vlákien, čím sa zabráni vrások a ďalších známok starnutia na koži. Antioxidanty ako vitamín C zvyšujú pružnosť pokožky, zlepšuje tón pleti a vyrovnávať hladinu pH pleti vytvoriť zdravú, žiarivú a mladistvú pleť.

Granátové jablko olej zo semien: Vlasy Výhody

8. Vytvára silné a krásne kučery:

Granátové jablko olej sa stane byť obľúbený prírodné starostlivosť o vlasy pre mnoho vzhľadom k veľkému obsahu kyseliny punicic v ňom, ktorá pomáha oživiť a posilniť vlasy a aby bolo silné, lesklé a zdravé. Vysoká antioxidant a vitamín obsah tohto oleja pomáhajú zvýšiť krvný obeh v pokožke hlavy, posilňovať krvné cievy, a tým podporujú zdravý rast vlasov. Je to prirodzený hydratačný a poskytuje potrebnú výživu pre vlasy. To pomáha znížiť šupinatosť, svrbenie pokožky hlavy, a preto je výhodnejšie spôsob, ako bojovať všeobecných problémov vlasy ako lupiny, vypadávanie vlasov, otupenosť, sucha a rednutie vlasov, s ktorými sa stretávajú všetky tieto dni.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - 10 úžasné zdravotné prínosy granátových jabĺk

Dúfam, že ste našli tento článok informatívne. Napíšte nám svoj názor nižšie.

load...