Zdravie a wellness

8 Úžasné výhody Cottage Syese

8 Úžasné výhody Cottage Syese

Je to len nedávno, že Weight Watchers na celom svete vítajú tvaroh z celého srdca. Nielen, že pre čisté vegetariánov i, ktoré majú tvaroh denne doplňuje mnoho potrieb bielkovín a vápnika. Ak nie ste moc fanúšik tvarohu, potom nenechávajte si to na uzde po celý zvyšok svojho života. Existuje mnoho prekvapivých výhod tvarohu, ktoré nie sú teraz známy pre vás, ale môžu sa zmeniť svoje vnímanie toho.

Nasledujúce 8 bodov vás bude informovať rýchlo, prečo by ste mali zásobiť vašu chladničku značkovými alebo čerstvo pripraveným tvarohom, Pronto.

1. Pomáha pri Hmotnosť management:

Tvaroh je prekvapivo nízky obsah kalórií (1). Ak zahrniete 100 gramov tvarohu denne vo vašej strave, dostanete iba 98 kalórií. Okrem toho, že chutí veľmi dobre, keď si pripravíte to pravé. Tvaroh, sú bohatým zdrojom bielkovín, pôsobí ako rocková hviezda, pokiaľ ide o varení sa zdravú raňajkách. Ak ste šťavy či smoothie osoba, potom zmiešať tvaroh s niektorou z vášho obľúbeného ovocia aby krémové smoothie, ktoré vás udržia pod napätím po celý deň. Nielen to, môžete sa hýbať-smažiť tvaroh s niektorými zeleninou a majú to ako naplnenie výdatné ranné sendviče. Tiež nahradiť maslo s tvarohom ako rozšírenie o týchto celozrnný toasty. V dnešnej dobe, kedy jogurt je stále vládnucej bidlo za to, že zdravý dezert po jedle, môžete tiež začleniť tvaroh chrliť chutné dezerty, ktoré môžu udržať svoju váhu pod kontrolou.

load...

2. Zdroj bielkovín:

Chystáte sa vzdať mäsa, ale znepokojujúce cez denný podiel bielkovín? Potom nebojte sa, pretože tvaroh je tam doplniť požiadavka na bielkoviny vášho tela. Tvaroh je bohatá na bielkoviny, môže palivo svoje telo a splnenie svojich energetických potrieb. Ak nebudete jesť tie vaječný bielok omelety alebo kura pečené na večeru v dohľadnej dobe, potom neváhajte a patrí tvaroh okamžite vo svojom každodennom varení.

Tento údaj môže byť trochu sklamaním pre vegánov tam vonku, ktorí prisahajú mandľového mlieka, rovnako ako sójové mlieko - kravské mlieko obsahuje najvyššie percento kazeínu bielkovín v ňom. Ako tvaroh sa žalúdok z kravského mlieka, budete o krok napred pred vašou vegánskej skupiny rovesníkov, pokiaľ ide o získanie prirodzený zdroj bielkovín v tele (2). Takže si nemyslím, že to jesť výdatné raňajky šunky a slaniny bude tlmiť náladu na celý deň. Objať krásu tvarohu s jeho proteínových výhody.

3. Comfort Food počas tehotenstva:

Ak očakávate, potom tvaroh by mala byť vaša go-to jedlo. Tvaroh vystatuje úžasné množstvo proteínu, vápnika a fosforu, ktoré sú nevyhnutné pre matku i dieťa. Jesť niečo, čo v čase tehotenstva je pomerne zložité. Môžete mať pocit na vracanie len tým, voňajúce určité potraviny. Tvaroh je mierne a nemá žiadny zápach. Takže, tam je veľmi malá šanca, že to môže vyvolať nevoľnosť, čo je bežné v tehotenstve. Mnoho tehotných žien nemôže piť mlieko, pretože pocit na vracanie, alebo mlieko sa zdá byť príliš ťažké na trávenie v priebehu tehotenstva. Pre nich, tvaroh môže byť dobrou náhradou za tejto toľko potrebné dávky vápnika (3). Dopadnúť chutné a jednoduché recepty z internetu, sa otáčať okolo tvarohom a aby váš partner variť pre vás! Tiež, ak máte pocit, príliš leniví variť, potom ho pridať do šalátov alebo si vegetarián dip.

load...

4. Pokladnicou Vitamín B:

Rôzne B-komplex vitamínov, ktoré existujú v tvarohom práci skvele, pokiaľ ide o vývoj mozgu, metabolizmus a obmedzovanie dole cholesterolu. Napríklad, vitamín B12, ktorý je, že je tvaroh (4), pôsobí mimoriadne dobre, pokiaľ ide o absorpciu železa, rovnako ako udržať svoju schopnosť ostré. Riboflavín hrá krásny úlohu pri premene sacharidov na energiu. Takže, ak si uvariť indický štýl karí s tvarohom a špenátom a mať ju s ryžou, nebojte sa o priberanie na váhe. Sacharidy ste spotrebovanej sa premení bohatý zdroj energie pomocou tvarohu. Niacín je ďalší zázrak vitamín prítomný v tvarohu, že sa cíti ako dar z nebies pre tých, ktorí trpia opakujúce sa poruchy trávenia. Nielen, že niacín hrá veľmi významnú úlohu pri znižovaní hladiny cholesterolu v krvi. Takže tí, ktorí trpia vysokým cholesterolom môžu konzumovať tvaroh, mierne v pravidelných intervaloch.

5. Easy na srdce:

Tvaroh ide ľahko na vašom srdci. Denná spotreba tvarohu, s mierou, môže zabrániť budúcej infarkt. Tvaroh je tiež dobré pre diabetikov, pretože udržiava stabilnú hladinu cukru v krvi (5). Zásluhu na veľkým množstvom prítomného horčíka v tvarohu. Horčík má obrovské pozitívne účinky na srdce a hladiny cukru v krvi. Ale len veľmi málo z nás vie, jej prínos pre zachovanie nervov, svalov, rovnako ako imunita (6). Horčík je zodpovedný za uvoľnenie viac biochemické reakcie v tele, čo vedie k sekréciu enzýmov, ktoré podporujú liek migrény, trávenie aj zápcha príliš. Nielen, že podľa nedávnych štúdií lekárskych, horčík má upokojujúci účinok na psychických porúch v ranej fáze. Takže, ak sa cítite modrej za posledných pár dní, môžete flámu na chatovej syrom naložené diétu a potom zistiť, kde sa berie vaše náladu.

6. Znižuje riziko vzniku rakoviny prsníka:

Rakovina prsníka sa šíri ako epidémia po celom svete. Ak ste práve teraz si menopauzou fáze, potom je nebezpečenstvo rakoviny prsníka je väčšia pre vás. Tvaroh je dôveryhodný zdroj vápnika a vitamínu D, ktoré sa ukázali vytvrdnutí schopnosti pre karcinóm prsníka. Takže nepopierajú sami výživu tejto nádhernej diétne položky. Patrí tvaroh vo svojom každodennom varení. Táto štúdia o výhodách vitamínu D a vápnika o rakovine prsníka bol zdvihnutá Harvard School of Public Health, takže môžete dobre predstaviť, že účinnosť tohto výskumu (7). Tak, v minulosti, ak ste mali plisované nos pri pohľade na tvarohom, to je, keď budete žuť up pár kúsky tvarohu na oddelenie preč rakovinu!

7. Úzkosť Controller:

Tvaroh je tiež dobrým zdrojom draslíka. Draslík sa chová ako elektrolyt v ľudskom tele a je dodávaný s vedierkom plným dobroty. Ste trpí svalovými kŕčmi pri menštruácii? Myslíte si, že svoj pracovný tlak príliš veľa vziať a báť odlivu mŕtvicu alebo nervové zrútenie v blízkej budúcnosti? Odpoveď na tieto, jednoducho povedané, je jesť viac syr! Draslík, nájdený v tvarohu, môžu pôsobiť ako liečiteľ. Ale najväčší požehnanie draslíka v modernej dobe by sa jeho úloha pri vyrovnávaní úzkosť (8).

Draslík tiež pôsobí ako výborný prvok v regulácii hladiny krvný tlak a udržiavanie funkciu mozgu neporušený. Udržuje pálenie záhy v šachu, čo znižuje šance na mŕtvicu. Takže, nech už sa cíti zdôraznil-out alebo boli poučení lekárom skontrolovať svoj jedálniček odstrániť potraviny, ktoré spôsobujú pálenie záhy a dodal tvaroh do svojho zoznamu potravín prinesie veľa výhod pre tabuľky.

8. Spotrebná Antioxidanty:

Selén je antioxidant, ktorý ponúka mnoho vecí naraz - zníženie rizika prostaty, ako aj rakoviny hrubého čreva (9), ktorý chráni bunky a DNA pred poškodením a mnoho ďalších. Tvaroh je plný selénu, ktorý má prospech všetky vekové skupiny. Ale majte na pamäti, že telo dospelého potrebuje len trochu selén - okolo 50 mcg - 70 mikrogramov. Konzumovať nič viac, než že môže zlyhať a spôsobiť ďalšie nežiaduce účinky. Takže keď budete konzumovať tvaroh, mali by ste si udržať kartu na tom, či sa chystáte cez palubu s tým, alebo nie.

Niektoré tipy pre domácu spotrebu:

Všetko, čo je dobré pre zdravie, ak budete jesť s mierou. To platí aj pre tvaroh. Nižšie uvedené body vám poskytne rýchly návod, ako konzumovať tvaroh by mať na pamäti určité faktory.

  • Ak máte anamnéze vysokej hladiny cholesterolu v minulosti, potom sa musí uspokojiť s tvarohom vyrobené z odstredeného alebo bez tuku mlieka.
  • Každý diétny prípravok obsahuje sodík viac či menej. Tvaroh je tiež nie je výnimkou. Treba mať na pamäti, že nadmerná sodný nie je dobré pre zdravie.
  • Ak je syr vyrobený z nepasterizovaného mlieka, môžete čeliť listerióza (10).

Ako je uvedené vyššie, je potrebné udržať kartu, koľko tvaroh ste pri prijímaní každý deň. Ak je to možné, poraďte sa s odborníkom na výživu o ideálny gram dennej spotreby. Ako sme vždy hovorím - jesť zdravo, zostať zdravý!

load...