Zdravie a wellness

8 účinných domácich liekov na liečbu pľúcnej fibrózy

8 účinných domácich liekov na liečbu pľúcnej fibrózy

Už ste niekedy tvárou v tvár ťažkostiam s dýchaním? Máte celoročné suchý kašeľ? Ak to znie ako niečo vás, potom by ste mali byť trpí pľúcnej fibrózy.

Tak, ako môžete liečiť pľúcnej fibrózy? Existujú nejaké jednoduché a finančne nenáročné spôsoby liečenia daný stav? No, tam sú niektoré domáce opravné prostriedky! Chcete sa dozvedieť viac o pľúcnou fibrózou a opravných prostriedkov, ktoré môžu pomôcť v jeho liečbe? Ísť dopredu a dať čítanie!

Čo je pľúcna fibróza?

Pľúcna fibróza alebo zjazvenie pľúc je respiračné ochorenie, kde fibrotická tkanivo sa stáva silnejšie, a stratí časť svojej elasticity a normálnosti. Varené jedlo obvykle robí naše vnútorné orgány zmenšovať kvôli fibróze.

load...

Biele vláknité tkaniva zvyčajne obsahujú kolagénové vlákna. Aj napriek tomu, že vláknitá tkanivo je veľmi dôležité pre vás, vláknité tkanivá zvyčajne vytvorené fibrotických chorôb sú vyrobené z dôvodu zranenia a zápal. Táto zjazvené tkanivo môže expandovať do orgánov a spôsobiť vážne komplikácie.

Fibrotické tkanivo Príčinou pľúcnou fibrózou môže nahradiť vzduchové vaky v pľúcach. Zjazvené tkanivo hustne a spôsobí nenávratnú stratu schopnosti príslušného tkaniva kyslíkom prenášanie.

Hlavné prostriedky pre pľúcnou fibrózou neporiadok:

Pľúcna fibróza je autoimunitné ochorenie a reaguje na správny druh stravy. Pozrime sa na niektoré domáce opravné prostriedky pre pľúcnej fibrózy.

load...

1. Serrepeptase:

Serrepetase je doplnkom enzým, ktorý pomáha vyhnať hlien z pľúc a lymfatického systému. Navyše serrepeptase znižuje zápal a pomáha redukovať fibrózu sama o sebe (1).

2. Koloidné striebro:

Koloidné striebro pomáha liečiť pľúca a jeho hlavnou úlohou je eliminovať chyby, plesne alebo vírusy, ktoré zhoršujú fibrózu a pomáha udržiavať stav. Avšak, koloidné striebro nemá vplyv na anaeróbne baktérie, ktoré sú v črevách, na rozdiel od konvenčných antibiotík (2).

3. Imunokomplexami:

Imunokomplexami je živá bunka nutričné ​​kvasnice. Pomáha znovu vytvoriť bunkové dýchanie. To môže mať iné účinky: (a) zvyšuje metabolickú energiu a okysličenie tkanív, (b) Uľahčuje detoxikáciu buniek a pečene (c) Zlepšuje T-bunky imunitného systému (3).

4. Sladkého drievka Kapsule:

Sladké drievko kapsuly sú vysoko účinné pre liečbu pľúcnej fibrózy. Tieto kapsle inhibujú hyperaktívneho B buniek pre imunitný systém, aby zastavila útok na pľúcach. Sladké drievko kapsule tiež podporujú produkciu prirodzene sa vyskytujúcich steroidov produkovaných nadobličiek. Tieto steroidy sú účinnejšie ako drog steroidy a pomáhajú znižovať zápal, obnovenie funkcie nadobličiek a dokonca pomôcť re-rovnováhu imunitného systému. Sladké drievko je jedným z najlepších expektorans a pomáha jasné, vaše pľúca (4).

5. Hemp Oil:

Konopný olej je ďalší účinný liek na fibrózou. Lebo obsahuje esenciálne mastné kyseliny, program obnovenie pomáha riešiť zápal. Ak sa nemôžete dostať svoje ruky na konopného oleja, môžete zvážiť použitie pečene tresky olej miesto. Ak máte jednu čajovú lyžičku niektorý z olejov, to pomôže znížiť dopady fibrózy (5).

6. Morských rias:

Ďalšie účinné prírodné liek na pľúcnej fibrózy, z morských rias obsahuje kaleidoskop živín, ktoré sú nevyhnutné pre telo. Môžete si tiež nájsť mihalnicové kapsule, ktoré ponúkajú z morských rias extrakt. Pomáha podporovať medzibunkovej komunikácie a pomáha detoxikácii organizmu (6).

7. Ekologické Silicon:

Organický Kremík sa ľahko vstrebáva do tela. Oxid kremičitý pomáha opraviť kolagén a môže pomôcť doplniť zásoby oxidu kremičitého vo vašom tele. Kolagén je to, čo lemuje pľúca, a oxid kremičitý pomáha opraviť okrem vypudenie toxíny a obnovovať pružnosť kolagén (7).

8. Organické germánium:

Organické germánium kapsule pomôcť propagovať okysličenie tkanív. To tiež pomáha pri detoxikácii buniek a zaobchádza s tvrdohlavý utrpenia. Je to jeden z najúčinnejších prostriedkov pre pľúcnou fibrózou (8).

Môžete zabrániť pľúcnej fibrózy?

Príčiny pľúcnej fibrózy zostáva nejasné, takže je dosť ťažké prísť s pevným plánom na prevenciu fibrózy. Lekári však boli schopní identifikovať príčiny ochorenia. Najlepší spôsob, ako zabrániť pľúcnej fibrózy zahŕňajú:

  • Odvykanie od fajčenia
  • Nosenie osobného ochranného vybavenia pre zníženie expozície toxínu

Pľúcna fibróza môže byť zmiernený pomocou vyššie uvedených prostriedkov. Poznáte iné fyzické prostriedky pre pľúcnej fibrózy? Prosím, podeľte sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...