Zdravie a wellness

8 prínosy Užívanie CLA pre chudnutie

8 prínosy Užívanie CLA pre chudnutie

Konjugovaná kyselina linolová je liek, ktorý pomáha v boji proti rakovine, vysoký krvný tlak, cholesterol, zápal, ochorenia srdca a inzulínovej rezistencie; to pomáha pri znižovaní telesného tuku, osteoporózy a pomáha liečiť potraviny na báze alergické reakcie. CLA nie je produkovaný v ľudskom tele, a preto, že je potrebné vziať ako doplnok stravy alebo pridaná do potravinárskych výrobkov.

Pozor:

Tento dodatok je potrebné sa vyhnúť tehotné ženy, dojčiace ženy alebo ľudia za lieky. Pacienti musia konzultovať so svojimi lekármi pred užívaním CLA ako doplnok stravy na chudnutie. Tento dodatok nesmie podávať ľuďom mladším ako 18 rokov.

Účinnosť dodatku:

Tento doplnok stravy nebol hodnotený výhradne ako liek na predpis, a preto môže byť spochybnená účinnosť a bezpečnosť liečiva. Avšak, mnoho vedcov a lekárov zvážiť over-the-counter CLA liek bude pravdepodobne účinná a bezpečná!

load...

Zdravotné problémy výrobku:

Výskumníci z univerzity v Uppsale, ministerstvo zdravotníctva a geriatrie, uviedol, že použitie CLA doplnky na chudnutie môže byť skutočne problémom, pretože zistil, že CLA by mohlo vyvolať hyperproinsulinamia u obéznych ľudí. Táto situácia je často používaný k diagnostike a predikciu srdcových ochorení a cukrovky u ľudí. CLA doplnky boli predmetom výskumu už niekoľko rokov v rade a nálezy tiež naznačujú niektoré výhody používaní tohto výrobku.

Výhody použitia CLA sú uvedené nižšie. Oni sú:

Výhody Užívanie CLA na chudnutie:

Rakovina 1. Boj:

Štúdie na zvieratách uskutočňované na CLA doplnky ukázali, že tento výrobok môže bojovať prsníka, pľúc, kože, žalúdka a hrubého čreva a konečníka. Výskumy uskutočnené na zvieratách ukázali, že malé množstvo CLA doplnky zahrnuté do jedálnička pacientov s rakovinou pomôže pri znižovaní nádorov približne o 50%

load...

2. Zlepšuje metabolizmus:

To môže byť veľkým prínosom pre pacientov štítnej žľazy. Je to preto, že môže znížiť rýchlosť metabolizmu tých, ktorí trpia hypotyreózou, aj keď to má byť liečený. Zahrnúť CLA doplnky vo vašej strave na chudnutie a pre zvýšenie metabolizmu.

3. Šetrí záťaž brušný tuk:

Pacienti štítnej žľazy trpia nadobličiek a hormonálna nerovnováha v tele. To môže viesť k rýchlemu hromadeniu tuku v brušnej oblasti. CLA môže byť celkom užitočné pri znižovaní tuku a napomáha chudnutiu.

4. Zvyšuje rast svalov:

Ak ste užili CLA doplnky, pomôže pri spaľovaní svalovej tuku z tela. To zase pomáha zvýšiť rýchlosť metabolizmu tela. CLA doplnky sú teda naozaj užitočné pri spaľovaní tuku z tela a pri pomôcť chudnutie.

5. Udržuje si skontrolovať triglyceridov a cholesterolu:

Veľa pacientov, štítnej žľazy majú zvýšenú hladinu cholesterolu a triglyceridov v tele aj pri pokračovaní liečby. CLA doplnky majú pozitívny vplyv na telo a pomáhajú pri kontrole hladiny cholesterolu a triglyceridov.

6. Šetrí záťaž rezistencie na inzulín:

Inzulínová rezistencia je problém pre mnoho hypothyroid pacientov; CLA doplnky pomáhajú ju znížiť a zabrániť vzniku diabetu u ľudí. Tento produkt tiež pomáha pri regulácii telesnej hmotnosti.

7. Šetrí záťaž súvisiace s potravinami, Alergické reakcie:

Potravinové alergie môže byť veľa problémov, ak chcete schudnúť. V skutočnosti sa stáva ešte ťažšie pre hypothyroid pacientov. CLA doplnky môžu vyvolať stratu hmotnosti ľahko.

8. Posilňuje imunitný systém:

Prípady týkajúce sa hypotyreóznom ochorenia sú autoimunitné povahy, a preto zvýšenie imunitný systém ľudského tela a robiť to vykonať správne, je veľkou výhodou.

Preto, ak osoba je záujem o CLA na chudnutie, on / ona bude mať na pamäti, že sa nejedná o magický liek. Okrem toho budete musieť nasledovať zdravej stravy a cvičenie rutiny taky!

load...