Zdravie a wellness

8 prínosy stravovania hrozienok počas tehotenstva

8 prínosy stravovania hrozienok počas tehotenstva

Tehotenstvo zmení ženu. Prvýkrát vo svojom živote, žena si uvedomuje, zázrak, že je jej telo. Koniec koncov, pomáha životné rastú, je zázrak, že jo? Krásna fáze tehotenstva prichádza s prísnou zoznamom robiť a čo nerobiť, pokiaľ ide o konzumáciu jedla. Ženské osobné ľubovôle a nevôli sú uvádzané na backburner a ona sa očakáva, že konzumovať jedlo, ktoré je dobré pre ňu a jej rastúce dieťa. Ona tiež obetuje jedlo, ktoré milovala, len preto, aby chrániť vzácny plameň života. To všetko a ešte viac je dodávaný s územie stane matkou!

Tehotná žena by mala jesť suché ovocie a orechy vo všetkých troch trimestri. Orechy, ako sú mandle, marhule, kešu (s obmedzením), čerešne, brusnice, hrozienka sú dôležité pre tehotné ženy. Obsahujú dôležité živiny, ktoré sú prínosné ako pre matku a dieťa vo viac ako jedným spôsobom. Tu v tomto príspevku sa dozviete o tom, ako hrozienka pre tehotné dámy môže byť prospešná.

Výhody jesť hrozienka počas tehotenstva:

Prečítajte si o to vedieť, ako jesť hrozienka v tehotenstve sú prospešné, ako pre matku a dieťa:

Pre matku:

1. Zubná starostlivosť:

Nastávajúce matky majú postarať sa o svoje telo v najlepším možným spôsobom. Existuje veľa položiek potravín, že matka má k jedlu a pitiu, ktoré zanechávajú silný zápach v ústach. Mnoho tehotných žien trpí aj krvácanie z ďasien. Starostlivosť o ústa má zásadný význam, a to tiež hrá dôležitú úlohu pri potláčaní nevoľnosťou v šachu.

load...

Hrozienka obsahujú oleanolová kyselina, ktorá chráni zuby z dutiny a rozpadu. Zabraňuje tiež zápach z úst spôsobujú baktérie a ďalšie problémy v ústach.

2. Zápcha:

Hrozienka majú vysoký obsah vlákniny a sú účinné pri liečbe Najčastejším problémom, ktorému čelí na začiatku tehotenstva zápcha. To sušené ovocie absorbuje vodu a vytvára preháňavý tendenciu, ktorá umožňuje pohyby čriev ľahké.

3. Produkuje krvné bunky:

Počas tehotenstva, ženy majú tendenciu stať sa anemický, pretože poskytujú živiny pre rastúci plod. Hrozienka obsahujú komplex vitamínov skupiny B, železo a niekoľko takých minerálov, ktoré zvyšujú hladinu hemoglobínu v tele. To pomáha udržať anémiu na uzde a zabrániť slabosť a ďalšie problémy v priebehu tejto fázy.

load...

4. Prevenciu rakoviny:

Vzhľadom k tomu, telo prechádza toľko zmien v priebehu tehotenstva, je náchylnejší k vážnym problémom, ako je rakovina. Nájdené v hrozienka antioxidanty v boji proti voľným radikálom, prítomných v tele, ktoré sú poistné príčinou rakovinový nádor vybudovať.

5. Uľahčuje Trávenie:

Vláknitý obsah hrozienok pomáha čistiť tráviaci trakt a vyplavuje odpadové materiály a toxických látok z tela. Tento proces tiež zvyšuje potrebu potravy v tele tehotnej ženy, ktorý je nevyhnutný pre rast dieťaťa a to ako ich celkový zdravotný stav.

S rastúcou maternica zaberá miesto, ostatné orgány nájsť malý priestor a trávenie stáva problémom. Obsah horčíka a draslíka hrozienka tiež znižuje kyslosť a uľahčuje trávenie potravy.

6. High Energy:

Hrozienka sú sušené forme hrozna a majú dostatok fruktózy a obsahu glukózy, ktorý absorbuje dôležité vitamíny z potravín, ktoré jeme, a tým prinášajú energiu do tela. Vzhľadom k tomu, telo prechádza toľko zmien v priebehu tehotenstva potrebuje energiu vyrovnať s potrebami matky a dieťaťa.

Hrozienka tiež posilniť imunitný systém matky a sú užitočné pri vyrovnávaní sa so zmenami ona podstúpi. To dáva toľko potrebnú fyzickú silu pri pôrode a pri pôrode.

Pre dieťa:

7. Očné:

Plod je úplne závislá na matke všetkých svojich potrieb, vrátane rastu jej orgánov! Náročné hrozienka počas tehotenstva pomáha rastúci plod rozvíjať dobrý zrak. Tehotné ženy by mali jesť hrozienka; znížiť šance plodu rozvíjajúce žiadny vrodenú vadu, a to najmä v súvislosti s očí.

8. Silné kosti:

Hrozienka obsahujú dostatok množstvo vápnika a železa. Jesť hrozienka, keď tehotná, prispieva k tomu, kosti dieťaťa silný.

Tehotné ženy sú náchylné na gestačný diabetes. Hrozienka obsahujú glukózu, aby ženy, ktoré trpia touto formou cukrovky, mali konzumovať hrozienka v moderovanie.

Tehotenstvo môže byť krásny zážitok. A keď žena vie, že jej zdravotný stav a že jej rastúce dieťa je v bezpečí, skúsenosť môže stať radostnú jedna. Nepatrný hrozienkami môže pomôcť dať rádoby-matka myseľ v pokoji! Možno ste sa dozvedeli, že jesť hrozienka počas tehotenstva ťaží veľa. Takže uchopiť hrsť, a vychutnať lahodnú a zdravú hrozienok, ale s mierou.

load...