Zdravie a wellness

8 prekvapujúce výhody bieleho oleja Angelica, ktoré ste nikdy nevedeli, existovali až teraz!

8 prekvapujúce výhody bieleho oleja Angelica, ktoré ste nikdy nevedeli, existovali až teraz!

Chcete sa dištancovať sa od negativity? White Angelica silica sa predpokladá, že majú právomoci pre doplnenie a posilnenie auru tela. Fascinujúce, nie?

Esenciálny olej má aj rad zdravotných výhod. Čítajte ďalej so mnou a zistiť viac o tejto úžasnej oleja.

Veľa zdrojov, One Power:

White Angelica silica je zmesou niekoľkých upokojujúcich éterických olejov. Používa sa v dávnych dobách, každý z týchto olejov slúžil k podpore zdravia a zbavuje stresu. Predstavte si, že takáto sila využitá do jednej ruky!

load...

Rôzne White Angelica prísady zahŕňajú,

 • Ylang ylang
 • Myrha
 • Pelargónie
 • Bergamot
 • Yzop
 • Rosewood
 • Melissa
 • Black Spruce
 • Hawaiian Sandalwood
 • Rose Otto

S mandľami ako svoje základne, esenciálne oleje z týchto zložiek sú zmiešané do dokonalej harmónie.

Olej je celkom ochrancom našej aury. Umožňuje duchovné uvedomenie a obnoví emocionálnu rovnováhu. Upokojujúce olej je známe, že podporujú pocit bezpečia a ochrany v oboch ľudí, rovnako ako zvieratá.

load...

Tam je viac!

Výhody White Angelica esenciálny olej:

1. Good Mood, v každej situácii:

White Angelica silice vám dobrú náladu a stále to tak, aby bolo možné zvládnuť akúkoľvek situáciu lepšie. Olej pomáha držať stranou negatívne emócie ako hnev, žiarlivosť, pocit viny, smútok, smútok, osamelosť, chamtivosť, slabosť, atď To tiež chráni pred negatívnymi energiami druhých okolo nás.

Teraz môžete zvládnuť zlé správy s menším smútku a viac radosti.

2. Priateľa, keď ste v depresii:

Olej má upokojujúci účinok na nervový systém. To môže následne využiť tých, ktorí trpia depresiou. White Angelica silica uvoľňuje telo i myseľ, čo je dôvod, prečo ho môžete použiť pri bolestiach hlavy príliš (1).

3. Znižuje vysoký krvný tlak:

Tento olej má blahodarný vplyv na obehový systém a krvný tlak. White Angelica udržuje vysoký krvný tlak pod kontrolou a zároveň pomáha s hladkým obehu.

4. Vzbudí From The World Slumber:

Driemajúci preč behom dňa sa nebude pracovať pre našu produktivitu. Zahnať spánok s White Angelica esenciálneho oleja. Stimuluje ako nervy a metabolizmus. Striedavo, to môže dokonca upokojiť je over-excitovatelné nervový systém.

5. Nervózny zášklby nenaruší vás:

Tento olej má anti-kŕčovito účinok, čo znamená, že vám môže vyliečiť nervových zášklbov, kašeľ, kŕče a kŕče. Tieto príznaky nebudú musieť brániť zapôsobiť na dav so svojimi schopnosťami.

6. To Gas Better Be Out ako v roku:

White Angelica podporuje dobré trávenie a zmierňuje žalúdočné a črevné steny, ako zaviesť. To tlačí prebytok, bolestivé plyn od žalúdka. Takýto postup bráni plyn z tlačí vnútri brucha. Okrem toho, že olej lieči problémy trávenia.

7. Má Pečeň Potrebujem Healing?

Náš kamarát Biela Angelica olej môže pomôcť liečiť pečeň akéhokoľvek poškodenia (2). To umožňuje riadneho fungovania orgánu spolu sa ponúka ochranu pred infekciami.

8. Zbavuje vás prebytočnej vody a toxínov:

To znamená, že ďalšie výlety do kúpeľne, pretože White Angelica éterický olej je diuretikum. Je prínosom pre osoby s problémami s obličkami, ako je olej urýchľuje močenie. Spolu s močom, podporuje elimináciu rôznych toxínov z krvného riečišťa nás úspor z mnohých nepriaznivým zdravotným stavom.

Nadšený ho použiť?

S cieľom získať všetky tieto výhody, všetko, čo potrebujete urobiť, je použiť neriedené kvapky White Angelica esenciálny olej.

 1. Naneste niekoľko kvapiek na oboch stranách ramená
 2. Posypeme trochu viac na krku, ušiach, hrudníka, zápästia a krku
 3. Votrite trochu oleja vo svojich rukách, zvýšiť im nad hlavou
 4. Urobte nejaký pohyb, ako keby uzavretie sa v ochrannom priestore, od hlavy až k päte
 5. Štít Olej budú teraz vás ochráni pred všetkými negativity

Myslím, že budem mať tento olej a skúste to pre seba. Budeš? Prosím, podeľte sa o svoje myšlienky a pripomienky v nižšie uvedenom priestore.

load...