Zdravie a wellness

8 neuveriteľné jóga Asanas, ktoré vám pomôžu vyliečiť tinnitus

8 neuveriteľné jóga Asanas, ktoré vám pomôžu vyliečiť tinnitus

Často sme sa smiať karikatúr, ktoré postihli sa na hlave. Animácia ukazujú, cvrlikání vtákov okolo absolútne ohromenie postáv. Zdá sa smiešny, ale len kým sa to zažiť sami. Zabudnúť ublížiť si na hlave, ale tam je stav, kedy je počuť vyzváňací tón neustále. Iba trpí budú naozaj pochopiť bolesť konštantný vysoký zvuk. A to nie je vtipné! Prečítajte si o to vedieť viac.

Čo je Tinnitus?

To by mohlo zahŕňať syčanie, zvonenie, revúci, kliknutie, whooshing, alebo plakať. Tinitus je často len vnímanie jednej z týchto zvukov, keď nie je tam žiadny externý príčina. Je to fantóm zvuk, ktorý len človek trpiaci počuje.

Niektorí ľudia zažijú tinnitus dočasne. Mohlo by to byť hneď po chodí von revanie koncertu. Ale keď je chronický, to je vysoký zvuk, ktorý je počuť v jednom alebo oboch ušiach.

load...

Ak trpíte hučanie v ušiach, váš kognitívne funkcie by mohla byť ovplyvnená, a svoju pozornosť span môže znížiť. Aj keď sa jedná o jeho účinky v deň, mohli by ste mať bezsenné noci, ak trpíte hučanie v ušiach.

Niektoré z hlavných príčin tinnitus sú nasledovné:

1. Stres 2. Stuhnutý krk alebo stuhnuté čeľuste 3. Spoločné poruchy čeľustí 4. Nízke krvného obehu v mozgu 5. Akumulácie ušného mazu 6. Vysokej hladiny cholesterolu v krvi 7. Srdcové ochorenia 8. Infekcie v uchu , nosa alebo hrdla 9. Vystuženie stredného kostí v uchu 10. Alergie

load...

Ako sa Jóga Help zníženie účinkov Tinnitus?

Jóga má riešenie takmer všetkých príčin uvedených vyššie. To pomáha zlepšiť krvný obeh v celom tele a znižuje stres a napätie. Jogy stimuluje orgány, odstraňuje toxíny, a chráni telo pred infekciou a alergiou, pretože zlepšuje imunitu. To tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu a udržiava sa správaš v tvare a zdravé.

Joga pomáha uvoľniť svaly okolo hlavy a krku, čo prispieva k zníženiu hluku spôsobeného stavu.

Poďme kopať trochu hlbšie a zistiť spojenie medzi jogou a hučanie v ušiach. Nenechajte si uvedomiť, že zatiaľ čo joga pomáha znížiť hlasný, prenikavý zvuk, budete musieť vyhľadať lekársku pomoc liečiť tinnitus.

8 Efektívne Ásany jóga tinnitus

  1. Trikonasana
  2. Padangusthasana
  3. Adho Mukha Svanasana
  4. Ustrasana
  5. Gomukhasana
  6. Bhujangasana
  7. Viparita karhanie
  8. Matsyasana

1. Trikonasana

Tiež známy ako - trojuholník Pose

Výhody - Trikonasana okamžite pošle príval čerstvej krvi do hlavy a krku visí vaša hlava na jednej strane. Svaly v tejto oblasti sú uvoľnené, a je možné, že budete okamžite cítiť ako vaše uši pop a otvoriť. Tým sa zníži alebo úplne zastaví vyzváňacie zvuky.

Ako na to - Položte si nohy od seba. Zdvihnite ruky tak, že sú rovnobežné s podlahou, pričom dlane smerujú nadol. Otočte ľavú nohu pod uhlom 45 stupňov, a ten správny v uhle 90 stupňov. Päty by mali tvoriť priamu líniu. Otáčať telom doprava rozšíriť hornej časti tela a ohnite smerom k podlahe. Dotknite sa pravú nohu s pravou rukou, a rozšíriť svoju ľavú ruku do vzduchu. Pozrite sa na svoju ľavú ruku. Držať a uvoľnenie. Opakujte na druhej strane.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Trikonasana

Späť na obsah

2. Padangusthasana

Tiež známy ako - ruka palec na nohe Pose

Výhody - To je ďalší Asano, ktorý umožňuje prúdenie antigravitačné krvi do hlavy. Čistí sa na toxíny v oblasti hlavy a krku a uvoľňuje vašu bytosť. Budete cítiť svieži a napätím takmer okamžite. Prietok krvi do hlavy vymaže všetky bloky v ušiach, nose a krku.

Ako na to - Postavte sa rovno a nedávajte ruky v bok. Inhalovať. Potom sa ohýbať bok pri výdychu. Prsty sa musí dostať na svoj veľký prsty. Použite svoj prostredný prst ukazovák a palec každej ruke držať príslušné veľké prsty na každej strane. Chodidlá musia byť vzájomne rovnobežné. Tlačiť trup dopredu, ako si predĺžiť úsek a zdvihnite kostrč. Držať po dobu niekoľkých sekúnd a potom ich uvoľnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Padangusthasana

Späť na obsah

3. Adho Mukha Svanasana

Tiež známy ako - dole smerujúce psa

Výhody - To Asano predlžuje chrbtice, pretože posilňuje celé telo. Obeh krvi je zvýšená po celom tele. Cholesterol je znížená, a toxíny sú vyprázdnený. Vaša hlava (uši, nos a hrdlo) sa pracuje na a okysličená cez tento ásany.

Ako na to - no tak, aby všetky štyri. Zdvihnite kolená od zeme a narovnať je. Vaše nohy by mala byť na zem. Dalo by sa dva kroky späť. Ako tie, ktoré presunúť ruke pár krokov dopredu, takže sa vytvorí obráteného, ​​V 'so svojím telom. Vaše boky by mal byť vyšší ako vaše srdce a dolné hlavu. Nech vaša hlava visieť, kým budete držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd. Release.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Adho Mukha Svanasana

Späť na obsah

4. Ustrasana

Tiež známy ako - Camel Pose

Výhody - Tento Asano je veľmi prospešné pre hrdlá a srdcovej čakry. Všetky bloky v týchto čakier sú spracované na základe a odstrániť bežnou praxou. Vzhľadom k tomu, tinnitus je problém ENT, pokiaľ nie sú bloky v krku čakry sú vymazané, uši i ťažiť. To Asano tiež zvyšuje prietok krvi v oblasti hlavy a krku.

Ako na to - Sadnite do Vajrasana. Zdvihnite boky a zvýšiť vaše telo tak, aby bedrové svaly a lýtkové svaly sú kolmé. Otvoriť hrudník a oprieť. Osloviť svoje ruky na nohách, uistite sa, vaše paže sú natiahnuté. Jemne zavesiť hlavu, ako si pohľad na zadnej strane. Držať pózu, ako si vziať dlhé, zhlboka dýchala. Release.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Ustrasana

Späť na obsah

5. Gomukhasana

Tiež známy ako - Cow Face Pose

Výhody - To Asano uvoľňuje telo a zlepšuje krvný obeh. To pomáha pri znižovaní cholesterolu a dodáva celkovú pohodu. Keď sedíte vzpriamene v tejto pozícii, vaše krčnej čakra sa pracuje na. S bežnou praxou, bolesť a zvuky v uchu znižujú. To Asano pomáha vám sústrediť.

Ako na to - Sadnite do Dandasana. Zložiť pomocou ľavé koleno a priniesť ľavé koleno vedľa pravej bedra. Stack pravé koleno nad ľavé koleno, ako si ohnúť pravé koleno a priniesť pravú nohu v blízkosti ľavého boku. Narovnajte chrbát. Potom zdvihnite ľavú ruku a ohnite ju v lakti a siahnite po vašej ľavej prstami za chrbtom. Ohýbať ľavú ruku v lakti a dostať sa na vaše správne prsty v tej zadnej zospodu. Nastaviť svoj pohľad dopredu. Držať pózu. Release, zmeniť strany a opakovať.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Gomukhasana

Späť na obsah

6. Bhujangasana

Tiež známy ako - Cobra Pose

Výhody - Bhujangasana usiluje o otvorenie hrudníka a krku. To pomáha odstrániť toxíny alebo energetických blokov v týchto oblastiach a zvyšuje prietok čerstvé, čisté krvi. Vaše uši výhoda, zvuky znižujú, a vy sa môžete sústrediť a lepšie sústrediť.

Ako na to - ležať rovno na bruchu s nohy natiahnuté a nohy smerom nadol. Položte lakte po svojom boku, a zdvihnite hrudník, uvádzanie telesnú váhu na lakťoch. Hlboko nadýchnuť a silne vydýchnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

7. Viparita karhanie

Tiež známy ako - Legs Up The Wall

Benefit - Na začiatku tohto Asano je veľmi uvoľňujúce pre vás. To podporuje cirkuláciu krvi a kyslíka do celého tela. Je to veľký stres odľahčovacia, ktorý tiež pracuje na svojom krku čakry.

Ako na to - Posaďte cez stenu a zľahka zdvihnite nohy hore k stene. Ľahnúť si jemne a natiahnuť ruky do strán, takže sa, že vaše dlane smerovali nahor. Akonáhle budete spokojní, zatvorte oči a dýchať. Uvoľniť po niekoľkých minútach.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

8. Matsyasana

Tiež známy ako - Ryby Pose

Výhody - K Matsyasana je veľmi prínosné póza. Pracuje na mnohých systémoch kolektívne. Pracuje na hrdelný čakru a posiela krv do mozgu, uší a krku. Je to tiež uvoľňuje stres.

Ako na to - Ľahnite si na chrbát a cez nohy v Padmasana. Môžete tiež, aby sa vaše nohy natiahnuté, zatiaľ čo cvičí túto pózu. Jemne krivka chrbát tak, aby vaša hlava spočíva na korunu. Pocit, že krivku v hornej časti chrbta a krku. Vydržte niekoľko sekúnd a uvoľnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Matsyasana

Späť na obsah

Už ste niekedy skúšali jogu pre tinnitus úľavu? Worry nie, tieto ásany bude určite vám pomôžu pri liečbe hučania v ušiach. Zatiaľ čo svet nechápe tie hlasné, rušivé zvuky, jóga môže robiť to pre vás jednoduché, aby sa s nimi vysporiadať.

load...