Zdravie a wellness

8 Napájanie potravín na jedenie Po rannom úteku

8 Napájanie potravín na jedenie Po rannom úteku

Beh je výzva. Ľudia, ktorí prevádzkujú každé ráno sú si vedomí skutočnosti, že sa spotrebuje veľa sily a energie. Nielen, že spáliť veľa kalórií, ale tiež necháva vás bez dychu a vyčerpaný. A aj keď je to skvelá vec pre spustenie každé ráno, ľudia sú často zmätení o tom, čo by mali jesť po behu. Ak to znie ako svojho príbehu, potom sme tu pre Vás.

V tomto príspevku sa budeme vám niektoré naozaj lahodné a jedinečné nápady, ktoré sa pridávajú život raňajkách a pomôžu zostať aktívny a napumpovali na deň.

1. Kuracie prsia:

Kuracie prsia sú kaloricky veľmi nízke a sú považované za jeden najzdravší voľby mäso pre akékoľvek jedlo počas dňa. Môžu byť varené s ľahkosťou a ochutnať lahodné pri varení so všetkými správnymi korenia. Kurča by malo byť varené, než pôjdete pre svoj beh. Takže, akonáhle sa vrátil z úteku, môžete jednoducho ju zahriať znova a jesť. Ako už bolo napísané vyššie, raňajky je dôležitá jedlo a mala by byť najťažšie jedna. Odporúčame, aby ste variť kuracie prsia s hnedou ryžou. Bude vás nasýtiť po veľmi dlhú dobu.

load...

Výhoda: Kuracie mäso obsahuje selén, ktorý potláča riziko vzniku artritídy počas neskorších fázach života (1).

2. Salmon:

Pokiaľ ide o morské plody, tam nemôže byť lepšou alternatívou pre lososa. Naplnené omega - 3 mastných kyselín a antioxidantov, bude losos umožní vaše telo rýchlo zotaviť. Môžete variť lososa filety s pečeným zemiakmi a niektoré varenej zeleniny. Pridajte trochu olivového oleja pre niektoré ďalšie zdravotné výhody. Ak by ste chceli vyskúšať niekoľko odborných odporúčaní, variť lososa filety s hnedou ryžou, špargľa alebo celozrnné cestoviny. To vás bude účtovaná po dlhú dobu.

Výhoda: Salmon zlepšuje funkciu mozgu a znižuje rýchlosť úbytku kognitívnych funkcií u starších ľudí (2).

3. Banana:

Sacharidy majú dosť zlú povesť, ale nepatrí medzi tých, ktorí bežia. Každý bežec / športovec musí jesť dostatok sacharidov na pohonné hmoty svoju energiu. Jeden z najlepších a zdravých zdrojov sacharidov, v tomto prípade by bolo banány. Vždy sa môžete vytvoriť zdravé banán triasť namiesto jesť ovocie sama. Trvať aj niekoľko non-mlieko, banány a jahody. Zmiešajte všetky ingrediencie vo vašej mixéra a nechajte ho chrliť dve minúty cca. Pridajte trochu citrónovej šťavy pre kôru. Váš banánu raňajky je dobré ísť.

load...

Výhoda: Banán obsahuje unikátnu zmes vitamínov, minerálov a sacharidov, ktorý zosilňuje vytrvalosť medzi športovcami (3).

4. Ovocný šalát:

Plody sú sladké, šťavnaté a výborným zdrojom vitamínov. Jesť ovocie po spustení v dopoludňajších hodinách môže byť skvelé pre svoje zdravie. Odporúčame vám jesť pomaranče, jablká, černice a grapefruit. Obsahujú antioxidanty a sú ideálne pre zdravú raňajkách.

Výhoda: Ovocie, ako sú hrozno a kiwi obsahujú antioxidanty a vlákninu, ktoré udržujú zdravé krvný tlak a zlepšujú zdravie srdca (4).

5. Zelenina:

Jesť zeleninu je tiež zdravé nápad naštartovať svoj deň. Obsahujú antioxidanty, bielkoviny, vitamíny a minerály, ktoré posilnia vaše telo, ktoré vám pomôžu vybudovať štíhlejší svaly a zvýšiť imunitu rovnako. Ak chcete miešať poter, odporúčame vyskúšať špenát, hlávkový šalát, brokolica a mrkva. Ak chcete, sendvič namiesto toho majú uhorku a paradajka sendvič. Môžete tiež varené vajcia pre väčšie proteín.

Výhoda: jesť zeleninu ako zeler môže znižovať krvný tlak a konzumujúci ružičkový kel môže odraziť rakovinové bunky (5).

6. Mandle:

Mandle sú vynikajúcim zdrojom antioxidantov a je známe, že zníženie hladiny cholesterolu, a to najmä v prípade, jedol v pravidelných intervaloch. Mandle sú tiež obľúbené bežci. Ale samozrejme, nemôžete mať len mandle na raňajky po spustení. Odporúčame, aby ste si ho pridať do misy z ovsených vločiek alebo nejaké zdravé koktail. Ak ste na niečo ťažké, pridať ju do misky s varenými cestovinami.

Výhoda: Mandle sú dobré pre vašu pokožku. Nie je to len to, že odvrátiť všetky život ohrozujúce ochorenia so stálym prísunom vitamínov a minerálnych látok (6).

7. Ovsené vločky:

Ovsené vločky je ideálny pokrm pre bežcov. Obsahuje bielkoviny, vlákninu a sacharidy v množstve. Vlákno sa budete cítiť plná, takže nebudete cítiť ako binging. Ale ak si nájsť chuť ovsených vločiek príliš nevýrazné, pridať nejaké ovocie podľa vlastného výberu, aby bolo viac chutné a jedlý. Jedným z plusové body z ovsených vločiek je, že znižuje zlý cholesterol.

Výhoda: Ovos obsahuje vlákninu, ktorá pomáha pri znižovaní vysokej hladiny cholesterolu (7).

8. Grécky jogurt:

Grécky jogurt je vynikajúci občerstvenie pre všetkých športovcov. Ak sú spustené po dobu 45 minút alebo hodinu, odporúčame vám nejaký grécky jogurt. Je plná bielkovín a mali by byť konzumované s ovocím a niektorými mandlí pre extra chuťou.

Výhoda: Grécky jogurt obsahuje proteín, ktorý pomáha pri budovaní štíhle svaly a zvýšiť rýchlosť metabolizmu, ktorý vám pomôže spáliť viac kalórií (8).

Tak ako sa vám tento post? Čo si prajete jesť po cvičení? Znamená to zápas s niektorou z položiek uvedených v tomto článku? Dajte nám vedieť tým, že opustí komentár nižšie.

load...