Zdravie a wellness

8 jednoduchých krokov k praxi Tummo Meditácia

8 jednoduchých krokov k praxi Tummo Meditácia

Tummy je starobylá meditácia technika používaná budhistickými mníchmi. Jedná sa o druh tantrické jogy, a vznikol v Himalájach tisíc rokmi. Táto meditácia je známe, že spáliť všetky druhy myšlienok, ktoré sú hriešne a podporovať zle robí! Bude presmerovať myšlienky vo svojej mysli, a ktoré vám pomôžu premýšľať pravdu. Dalo by sa robiť túto prax pomocou 3 mokré oblečenie. Udržujte mokré oblečenie na svojom nahom tele pri teplotách, ktoré sú chladné a zmrazenie.

Obvykle spoľahliví vyznávači budhizmu praxe TUMMY meditáciu. Existuje šesť druhov meditácie nájdené v tejto viere a Tummy stane byť celkom populárne. To je meditácia, ktorá lieči vaše vnútorné srdce hriešnych myšlienok, a pomáha ovládať svoje telo od spáchania zlé skutky. Ak ste niekedy navštíviť budhistický kláštor, iste bude učiť veľa o Tummy Meditation. Pre túto chvíľu, zamerajme na to, čo táto prax je naozaj; jeho techniky; a zdravotné výhody.

Ako cvičiť TUMMY meditácie?

Tummy Meditácia je jednoduchá a základná techniku, ktorá vás naučí, ako dýchať. Ak chcete to správne, použite nasledujúce kroky:

load...

1. Získajte sedí na podložke. Teraz kríž nohy a umiestnite ich cez seba. Vaše ruky by mohol byť umiestnený na kolenách.

2. Majte oči teraz uzavretá. Pokúste sa sústrediť na seba tým, že odstráni všetky zlé myšlienky. Myšlienky vychádzajú z rôznych smerov a majú tendenciu kaziť svoj názor. To je to, čo by ste sa mali vyhnúť. Vaša myseľ musí byť pokojná. Všetky znečistené a hriešne myšlienky by mali byť odstránené.

3. Keď dýchate, tam sú viditeľné pohyby, ktoré sa dejú v čreve. Je stále stúpa a opatrne zostupuje.

4. Teraz môžete aj naďalej zameriavať na čreva a jeho pohybu počas tých vdýchnutí a výdychov obdobie.

5. Jemne začnú prichádzať hore a naďalej sa sústrediť na oblasti nosa. Udržujte svoje zameranie na dych, pretože vdychuje a vydychuje.

6. Keď ste dosiahli, že miesto, kde sa môžete sústrediť, bez nejaké zlé myšlienky, môžete si predstaviť svoje telo ako dutý jeden vo vašej mysli.

7. Teraz si myslí, že horúci lampa bola držaná priamo uprostred dutého balóna. All teplo bude prepustený.

8. Sledujte, ako vaše telo jemne začne hriať.

Zdravie Výhody Tummy meditácie:

Prínosy pre zdravie TUMMY meditácie sú rozmanité.

  • To vám dáva silu bojovať spôsobmi, ktoré ste nikdy predstaviť. To je bitka mysle.
  • To zlepšuje koncentráciu moci.
  • Posilňuje pamäťovú silu.
  • Stanete sa oveľa viac v pokoji a skladá.
  • Čistí vaše srdce, a udržuje vaše telo zdravé.
  • To tiež zlepší dýchacie techniky a zdravie vašich pľúc.

Prekvapujúce Príklad TUMMY meditácie:

Tam bol odvážny a statočný človek pomenovaný Wim Hof, ktorý bol nazývaný, Iceman ', pretože jeho šialené kapacity ložiská s chladom. Bol prvý, kto beh naboso v Arktíde, a má v súčasnej dobe nastaviť svoj cieľ smerom k Antarktíde! Predstav si to! Je držiteľom viac ako 15 svetových rekordov, a všetky z nich sú kvôli svojej schopnosti znášať s ľadom. Zostal ponorený v ľadovom kúpeli po dobu sedemdesiatich troch minút celkom. On je niekto, kto má rád náročné svoje telo na extrémne úrovni, najmä udržať krok s chladným počasím. Dokonca sa pokúsil vyliezť na Mount Everest, oblečený len v šortkách. Nie je to šialené?

load...

Chcete sa dozvedieť TUMMY meditáciu? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...