Zdravie a wellness

8 Jednoduché spôsoby, ako stratiť libier za jeden deň

8 Jednoduché spôsoby, ako stratiť libier za jeden deň

Už ste boli snažia schudnúť po dlhú dobu a môžete vidieť žiadny výsledok? Trávite veľa času a peňazí, len aby ešte, že neatraktívne brucho visí z vášho tela - a to je bolestivé, nie je to? Čo keď existuje niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu znížiť pol kila za deň, a tak vám hlavovú obracač v kruhu! To by bolo skvelé, nie?

Potom tento článok je ten pravý pre vás! Tu je niekoľko jednoduchých tipov a trikov, ako stratiť kilá za deň, ktoré vám môžu výrazne pomôcť. Ísť dopredu a dať čítanie!

Ako stratiť libru denne - 8 ľahký spôsobmi:

1. Logistika:

Musíte si to spočítajte prvýkrát pred začatím tejto ceste. Aby bolo možné stratiť pol kila za deň, budete musieť spáliť v blízkosti 3000 kalórií denne. Toto môže byť vypočítané tým, že vezme do úvahy svoju váhu, a ako ste aktívnejší. Ak budete konzumovať 1000 kalórií za deň, budete musieť spáliť 3000 kalórií navyše stratiť libru.

load...

2. Znížiť na kalórií:

Budete musieť obmedziť príjem kalórií medzi 800 a 1200 kalórií denne podľa vašej hmotnosti a koľkokrát denne cvičíte. Tiež, jesť menšie porcie (5 malých jedál denne), zatiaľ čo konzumovať zeleninu ako šalát a brokolica. Bielkovín, jesť ryby, kuracie mäso a tofu, medzi ostatnými.

3. Aeróbne cvičenie:

Aby bolo možné vypáliť pol kila za deň, budete musieť začleniť aeróbne cvičenie vo svojej rutiny. Niektoré kalórií-horiace cvičenie patrí:

  • Boxing - budete spáliť až 600 - 800 kalórií za hodinu.
  • Plávanie - budete vyčerpá takmer 500 - 600 kalórií za hodinu.
  • Beh - pripraviť spáliť 800 kalórií za hodinu spustením míľu po dobu 8 minút.

4. Pite veľa vody:

Pitná voda vás udrží doplňovaný po celý deň, zatiaľ čo vás tiež udržať plný. Okolo 9 - 10 pohárov vody by malo byť dosť stratiť kilá za deň. Pridajte vápno alebo citrón, aby bolo chutné.

load...

5. Gum:

Žuvačiek aspoň dvakrát denne pomôže potlačiť vašu chuť k jedlu. Tiež, to vám pomôže spáliť kalórie a zároveň zachovať vaše čeľusť stabilný a silný.

6. 19:30 Uzávierka:

Vzhľadom k tomu, metabolizmus spomaľuje vykonať drasticky, keď spíte v noci, budete musieť dať si čas na trávenie. Majte na 7.30 hod lehoty na potraviny, aby zabezpečili, že môžete spať okolo 10.00 hod - dostatok času na trávenie.

7. Ginger Root Tea:

Po večeri nejaký zázvorový čaj varom koreň zázvoru. Táto zmes vám pomôže pri trávení pri zachovaní energetickej hladiny up. Môžete tiež pridať nejaké nakrájanú zázvor do svojho šalát na večeru.

8. Pobyt Busy:

Čítať knihu, alebo trvať dlho, perličkové kúpele, ak ste niekedy pocit, že je potrebné desiatu hodinu po večeri. Dôvodom je, že aktivita pomôže potlačiť vaše bodavá bolesť z hladu.

Tento krok-za-krokom sprievodca je určite pomôže stratiť kilá za deň. Ale vždy na pamäti, to by malo byť vykonané iba po dobu 5 - 7 dní. Ak ste sa tiahnu to príliš ďaleko, vaše telo mohlo dostať do režimu hladovania. To bude zase za následok zvýšenie telesnej hmotnosti.

Vždy dáva väčší zmysel stanoviť realistický cieľ a postupne dosiahnuť ho. Nereálne ciele budú nielen za následok zlyhanie, ale tiež demotivujúci vás a znížiť vaše odhodlanie taky. Ak kedykoľvek máte pocit, nízke, okamžite sa poraďte so svojím lekárom. Je vysoko odporúčané, aby túto diétu stratiť kilá za deň pod dohľadom dietológom a lekár.

Teraz, keď viete, ako prísť o pol kila za deň, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Dúfame, že tento príspevok ukáže užitočné pri dosiahnutí vášho cieľa. A keď ste v chudnutí poslanie, vždy pamätať relaxovať, premýšľať a pravidelne odpočívať. Ako si nájsť vyššie uvedené tipy? Podeľte sa s nami v komentároch!

load...