Zdravie a wellness

8 jednoduché jogy predstavuje, že bude liečiť fibromyalgia rýchlo

8 jednoduché jogy predstavuje, že bude liečiť fibromyalgia rýchlo

Existuje toľko nových a neslýchané syndrómy na svete. A čo je úžasné, je to, že joga má riešenie pre väčšinu problémov. Až druhý deň, že som narazil na termín fibromyalgia. Nebolo to niečo, čo som počul predtým. S viac výskumu som zistil, čo to je, a ako jóga môže pomôcť s tým. Nakladanie s bolesťou, deň za dňom, môže byť veľmi únavné. Aj keď neexistuje žiadny liek, tam je určite nádej na úľavu od bolesti. Ale najskôr, aby sme pochopili problém.

Čo je fibromyalgia?

Fibromyalgia je chronické ochorenie, ktoré so sebou nesie nevysvetliteľné bolesti kĺbov a svalov. Nie je to choroba. To je syndróm a má zbierku symptómov vyskytujúcich sa spolu. Mnoho ľudí sa mylne fibromyalgia artritídy, za to, že tieto príznaky sú rovnaké. Avšak, nie je to typ artritídy.

Existuje mnoho bolestivé miesta v tele, keď jeden trpí týmto syndrómom. Tieto body sa nazývajú "spúšťacie body." Dokonca aj ľahkým tlakom tendenciu spôsobovať veľa bolesti v týchto miestach. K dispozícii je 18 spúšťacie body celkom, a to aj pokiaľ pociťuje bolestivosť v 11 zo 18 bodov, ktoré sú diagnostikované s fibromyalgiou. Niektoré spoločné body patria kolená, vonkajšia lakte, horné ramená, boky, zadnú časť hlavy a hornej krk.

load...

Niekedy dokonca aj konzistentné tupá bolesť v celom tele je príznakom tohto syndrómu. Medzi ďalšie príznaky patrí problémy so spánkom, bolesti hlavy, úzkosť, depresia a únava.

Skutočným dôvodom pre fibromyalgia nie je známa. Je však pravdepodobné, že fyzické trauma, stres, alebo chrípka môže vzplanúť útok. Tieto príznaky dôjsť, pretože nervy a mozog dezinterpretácii alebo prehnane normálnych signálov bolesti. To by mohlo byť aj preto, že nerovnováha medzi chemickými látkami v mozgu.

Ako sa jóga zmierniť fibromyalgia?

Je joga dobrý fibromyalgia? Jóga je výborným liekom, aj keď nie je liek na fibromyalgia. Táto prax je známe, že upokojiť myseľ a znižujú stres, čo je kľúčový spúšťač tohto syndrómu. Jóga tiež uvoľňuje stuhnuté svaly a uvoľňuje napätie v pasci vnútri nich. S praxou, vaše svaly sú určite otvárať málo. Jóga je tiež ideálny tiež preto, že môžu byť prispôsobené potrebám každého človeka.

load...

8 Účinné Ásany jogy fibromyalgia reliéf

  1. Tadasana
  2. Uttanasana
  3. Virabhadrasana Aj
  4. Viparita karhanie
  5. Balasana
  6. Bhujangasana
  7. Baddha Konasana
  8. Shavasana

1. Tadasana

Hoci sa Tadasana zdá jednoduché, to trvá veľa zdokonaliť tento zásadný postoj. Je potrebné obrátiť vašu pozornosť k zemi sami do zeme. Vaše ramená, chrbticu, a dych sa musí vyrovnať. Keď to všetko sa deje, budete cítiť svoje telo a myseľ, upokojiť a de-stres. Vaše orgány a svaly uvoľnia príliš.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Tadasana

Späť na obsah

2. Uttanasana

Toto postavenie predklon má neuveriteľné upokojujúce účinky na telo. To otvára celú zadnú plochu, v závislosti na stupni bolesti a pružnosti tela. Upravte predstavovať v závislosti na tom, ako veľmi sú vaše telo môže tlačiť. Ak sa to póza sa zdá byť príliš náročné, vzhľadom k tomu, váš stav, môžete umiestniť svoje ruky na stenu, používať to ako podporu.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: uttanasana

Späť na obsah

3. Virabhadrasana I

Bojovník Aj Pose posilňuje svaly, pretože upokojuje myseľ. Je to presne to, čo pacienti fibromyalgia potrebujú. Táto póza posilňuje svaly dolných končatín, chrbta a ramien, čo je vynikajúce pózu riešiť syndróm tohto druhu.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: virabhadrasana I

Späť na obsah

4. Viparita karhanie

Tento Asano je jemný inverzie. To je opakom našej obvyklé zvislej polohe, čo dáva svaly na nohách príležitosť pretiahnuť a relaxovať.

Tok krvi reverznej znižuje opuch a únavu v nohách. V prípade, že póza zdá náročné, môžete použiť vrtuľu o podporu. Táto póza určite pomôže zmierniť nepohodlie a bolesť.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

5. Balasana

Póze Balasana alebo Detská je regeneračný póza. To vám umožní pozrieť sa dovnútra a upokojiť svoju myseľ. Povaha predstavovať je taký, že vonkajšie stimul je eliminovaný. Vy, a tým, sústrediť sa na svoj dych sám. Môžete tiež aktivovať mierny úsek tým, že pracuje na zaokrúhľovania chrbát alebo natiahnutie ramená von. To je jeden z najlepších jogy predstavuje pre fibromyalgia, pretože je určite k úľave od bolesti.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Balasana

Späť na obsah

6. Bhujangasana

Cobra Pose otvára svoju prednú telo a hruď, ako to robí zadné silný. Obe tieto oblasti sú veľmi citlivé pre tých, ktorí trpia fibromyalgia. Hoci táto póza je veľmi prospešné pre vec, je nutné uvoľniť do neho. Položte dlane vedľa hrudníka. Potom dýchať čelo na zemi. Postupne sa zdvihnúť, a tlačiť len toľko, koľko vaše telo vám umožní.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

7. Baddha Konasana

Baddha Konasana je neuveriteľné hip otvárač. Je tiež známe, že posilnenie kolená a triesla. Ale byť istí, aby postupne klesať do pózy, ak trpíte fibromyalgia. S praxou, budete môcť ohnúť a otvoriť svoje svaly, ktoré majú veľa stresu uväznení vnútri.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: baddha Konasana

Späť na obsah

8. Shavasana

To Asano by mohlo byť vykonané na konci každého cvičenia jogy. Mohlo by to byť aj váš go-to držanie tela zakaždým, keď potrebujete, aby upokojiť svoju myseľ a uvoľniť svoje telo. To Asano neznamená len poležiačky. To vás naučí, ako sa vyruší podnet zvonku, a prijať vašu prítomnosť a žiť v prítomnom okamihu. Prináša kompletnú rekonštrukciu v tele, čo oba orgány a svaly relaxovať úplne.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Shavasana

Späť na obsah

To je najlepšie sa poradiť so svojím lekárom skôr, než začnete na jogu, ak máte fibromyalgia. Jóga je jemný, ale musíte potvrdiť, ak si to môžete vyskúšať. Tiež sa uistite, aby to pod vedením školeného učiteľa. A čo je najdôležitejšie, keď budete cvičiť, musíte počúvať svoje telo, a zastaví sa, keď vás požiada, aby ste prestal. Tiež nezabudnite na dýchanie. Vaším cieľom je de-stres a nájsť úľavu od bolesti. Už ste niekedy skúšali jogu fibromyalgia úľavu? Ako to pomôcť? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov nižšie.

load...