Zdravie a wellness

8 efektívnych jogy predstavuje pre vašu silu

8 efektívnych jogy predstavuje pre vašu silu

Slabé telo nie je dobré, okrem deprimovať svojho ducha. Nižšia výdrž, nervov nestabilita a slabá imunita vyčerpať svoje telo. Výsledkom je, že každý fyzický úlohu vy dostane stresujúce a únavné. Ak ste pri pohľade na niečo prirodzené a praktické, aby sa zabránilo telesnú slabosť, jóga je váš záchranný čln. Medzi 8 Pevnostné objekt jogové ásany uvedené v tomto článku vám pomôže začať.

Než pristúpime k ásan, poďme najprv odpovedať na jednoduchú otázku.

Čo je telesná sila?

Sila Vášho tela pochádza z jeho schopnosti vyvinúť silu na externý objekt. Väčšiu váhu zdvihnete, tým viac sily máte. Intenzita, s akou použiť silu tiež počíta. Na rozdiel od námaha, čeliť a brániť vonkajšie sily tiež vyžaduje silu tela. Adekvátne telesná sila je dobré pre celkové zdravie, a to uľahčuje život všeobecne.

load...

Jóga pre telesná sila

Je nepravdepodobné, že budete myslieť na jogu, keď chcete stavať tela silu. Zdvíhanie závažia v telocvični je bežnejšie, keď jóga je spojený s flexibilitou a preťahovanie. Čo neviete je, joga zahŕňa telesnej hmotnosti k posilneniu pohybom namiesto vonkajších objektov, ako sú činky. Úžasné, že jo? Toto vyvrcholenie telo vede a mobility, aby posilnili svoje telo, je čarovná. Silový tréning skrze jogu má tú výhodu, zlepšuje svalovú flexibilitu, ktorý vám pomôže vyhnúť sa zraneniu. Zložité pohyby prinášajú rovnováhu a hnutia, ktoré sú životne dôležité pre posilnenie tela.

Telesné Posilnenie Asanas

Existuje nepreberné množstvo posilňovača ásan na výber, a tu je zoznam z najlepších osem.

Jóga pre hornej časti tela Strength

  1. Navasana (Lodné Pose)
  2. Salabhasana (Locust Pose)
  3. Bakasana (žeriav Pose)
  4. Astavakrasana (Osem-Angle Pose)

Jóga pre dolnej časti tela Strength

  1. Utkatasana (predseda Pose)
  2. Padangusthasana (Big Toe pózu)
  3. Trikonasana (trojuholník Pose)
  4. Kapotasana (Pigeon Pose)

Jóga pre hornej časti tela Strength

1. Navasana (Lodné Pose)

Prax navasana vyžaduje dostatočnú pevnosť jadra. Musíte sedieť na zadok s nohami natiahnutými vo fronte. Zdvihnite je pod uhlom 45 stupňov k zemi, zdvíhanie ruky na prednej a rovnobežné so zemou. Táto póza posilňuje brucho a chrbtica. Jadro svaly brucha dostať tónovaný a utiahnuté. Dolnej časti chrbta svaly sú tiež posilnená v tomto procese.

load...

Pre viac informácií kliknite tu: navasana

Späť na obsah

2. Salabhasana (Locust Pose)

Toto ohýbanie späť jóga Asano posilní chrbticu a paže. Ležal na zemi s trup smerom dole. Zdvihnite hlavu smerom dozadu a zdvihnite nohy smerom nahor a súčasne zvýšiť svoje zbrane rovnobežne nad zemou. Sú posilnené tiež ramená a boky. Salabhasana pracuje ako celkovej telesnej posilňovanie ásany, ktoré odstraňuje únavu a napätie v chrbte.

Pre viac informácií kliknite tu: Salabhasana

Späť na obsah

3. Bakasana (žeriav Pose)

Táto póza je rameno vyvažovanie ásany, ktorá posilňuje brušné orgány a zápästia. Zdvihnutie nohy z drepu ohnutím trup dopredu a držať vyvýšený telo zápästie umiestnených medzi vnútornej strane stehien. Toto vyváženie dodáva napätie na ramenách a posilňuje ich.

Pre viac informácií kliknite tu: Bakasana

Späť na obsah

4. Astavakrasana (osem-Angle Pose)

Toto vyrovnávanie krok za krokom aktom Astavakrasana posilňuje svoje telo a pomôže vám dosiahnuť rovnováhu a zároveň posilniť dolnej a hornej časti chrbta. Ako ste zdvihnite nohy do strany od Dandasana zatiaľ čo drží svoje telo za zápästie, brušné svaly, ramená a zápästia sú v strese na a posilnená.

Pre viac informácií kliknite tu: Astavakrasana

Späť na obsah

Jóga pre dolnej časti tela Strength

5. Utkatasana (predseda Pose)

Predseda Pose sa môže zdať ako detská hra, ale to nie je. Musíte dať do nesmierne úsilie o udržanie v ásan. Kým sedíte na pomyselnej stoličke, póza pracuje na stabilizáciu kolená a posilňuje stehná. Utkatasana je ideálny pre výrobu nôh a členkov končatinu a robustný.

Pre viac informácií kliknite tu: Utkatasana

Späť na obsah

6. Padangusthasana (Big Toe pózu)

The Big Toe Pose je expertom na posilnenie a pretiahnutie pevné hamstringy. Ako si ohýbať trup smerom k vašim nohám a vaše dlane sa ich dotknúť, vaše kosti, chrbticu a nohy si posilnená. Pravidelný tréning Padangusthasana posilní vaše kolená a prsty a členky.

Pre viac informácií kliknite tu: Padangusthasana

Späť na obsah

7. Trikonasana (trojuholník Pose)

Trojuholník Pose je pevný nižšia posilňovačom Asano, ktorý pracuje na nohách, kolená, stehná, a členkov. V tomto predstavovať, nohy sú roztiahnu sa vzdialenosťou jeden ramenom. Pravá noha je otočený von v uhle 90 stupňov, a vodorovne natiahnuté paže, aby sa zvislú čiaru, keď ohnúť na pravej strane v bedrách sa váš tvár pri pohľade nahor. Táto póza tiež posilňuje boky, lýtka a zadok.

Pre viac informácií kliknite tu: Trikonasana

Späť na obsah

8. Kapotasana (Pigeon Pose)

Táto póza posilňuje svaly nôh a kĺby. Sedieť v kľačiaci pozíciu s nohami mierne od seba. Udržujte svoj trup rovno. Bend dozadu, nakloniť hlavu k zemi a umiestnite dlane na prsty. Kapotasana je prospešná pri posilňovaní stehien triesla a lýtkové svaly spolu s kĺbmi a svaly nôh a členkov.

Pre viac informácií kliknite tu: Kapotasana

Späť na obsah

Každý Jóga pozície slúži k celkovej pohody, zatiaľ čo sa líšia v oblastiach, ktoré sa zameriava na. Pick a vybrať ásany, ktoré slúžia svoj účel a ťažiť z výsledkov.

Tu je niekoľko najčastejšie otázky.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Môžem si telo posilnenie jóga predstavuje počas tehotenstva?

Niektoré posilňovanie Jóga ako Trikonasana a Utkatasana sú navrhnuté pre tehotné ženy, a niektoré nie sú. To je najlepšie sa poradiť so svojím lekárom, rovnako ako jóga tréner, než budete pokračovať s akýmkoľvek pózu z jogy.

Kedy je najlepší čas na jogu posilňovacie cviky?

Zvyčajne je ideálna cvičiť skoro ráno, keď tam je medzera najmenej šiestich hodín od posledného jedla.

Aké zmeny si všimnete v tele vďaka joge posilnenie?

Posilňujúci Jóga zlepší vaše telo pevnosť, pružnosť, rovnováhu, rovnako ako dýchanie.

Aké opatrenia by ste mali mať na pamäti, zatiaľ čo robí telo posilňovanie jogu?

Necvičí jogu pod vplyvom nejakej drogy (y) alebo alkohol. Tí, ktorí majú zdravotné postihnutie alebo akékoľvek zmeny zdravotného stavu musí konzultovať profesionálne o tom, ako ísť o cvičenie.

Môže jóga posilňovanie pózach pokaziť?

Áno, ak ste zdôraznil, vaše telo preťažovanie a overstrengthening, zaostrenie časti tela môže dôjsť k úrazu a viesť k trvalému poškodeniu. Takže počúvať svoje telo a zastaví sa, keď sa necíti dobre.

Jóga ásany uvedené v tomto článku práce na jednotlivé časti tela a prispieva k celkovej telesnej sily spôsobom, ktorý je zdravý a dlhotrvajúci. Akékoľvek pochybnosti, ktoré ste týkajúce jogu ako prostriedok na dosiahnutie tela silu dostane zatkli a snažia tieto ásany. Dajte nám vedieť, ako oni pracovali pre teba vyvesením komentár nižšie.

load...