Zdravie a wellness

7 závažných vedľajších účinkov Lime Juice

7 závažných vedľajších účinkov Lime Juice

Niet pochýb o tom limetkovej šťavy je jedným z najlepších nápojov pochádzajúcich z lona prírody. Je to chutné a hasí svoju smäd v okamihu. Ale aj prospešné by to mohlo byť, ale taky má rad nežiaducich účinkov, ktoré by mohli spôsobiť zdravotné riziká. Aké sú tieto vedľajšie účinky limetkovou šťavou? Prečítajte si o to vedieť!

Vedľajšie účinky limetách

Prečítať a oboznámiť sa o vážne sladký limetkovej šťavy vedľajších účinkov tu:

1. GERD:

Čo?

GERD, tiež známy ako, gastroesphageal poruchy refluxná ', je zažívacie porucha, ktorá postihuje kruh svalu medzi pažerákom a žalúdkom.

Ako?

GERD je vyvolaná pikantná alebo kyslých potravín. A citrónová šťava je jeden z nich. Citrónová šťava môže skutočne dráždiť pažeráka obloženie a tým zhorší GERD. (1)

load...

Príznaky?

Príznaky GERD patrí nevoľnosť, pálenie záhy a vracanie.

2. Zubný kaz:

Čo?

Prirodzené baktérie prekvitať v našich ústach a vytvárať povlak. Keď nemáme často umývať v ústach, alebo budeme ignorovať umyť našich úst potom, čo pil alebo jesť niečo, plak hromadí a vytvára dutiny v našich zuboch. Dokonca aj konzumácia niečoho, čo môže byť škodlivé pre sklovinu môže spôsobiť zubný kaz.

load...

Ako?

Vieme, limetková šťava má vysoký obsah kyseliny citrónovej. To môže viesť k rozpadu zubnej skloviny. Vysoký obsah kyslé limetkovej šťavy môže rozpustiť sklovinu. Keď tento úpadok postupuje do zuboviny, môžete začať zažíva citlivosť a bolesť.

Príznaky?

Ďalšie dôsledky konzumácie limetkovej šťavy (najmä konzerv) v nadmernom množstve zahŕňať stratu zubného tkaniva, farbené zuby a v extrémnych prípadoch dokonca dutín. (2)

 3. Žalúdočné vredy:

Čo?

Žalúdočné vredy, tiež známy ako peptické vredy sú veľmi bolestivé vredy, ktoré sa nachádzajú na sliznice žalúdka alebo tenkého čreva. Žalúdočné vredy stane, keď dostane riedi hustý hlien obloženie vnútri žalúdka.

Ako?

Kyselina citrónová v vápna podporuje len vredov v žalúdku. To spôsobuje, že sa zhorší a zhorší. Zvýšená kyseliny (kyselina citrónová + kyselina vyrába v žalúdku) môže dráždiť žalúdočnú sliznicu a zastaviť vredov správne liečenie. (4)

Príznaky?

Symptómy žalúdočných vredov zahŕňajú hroznú bolesť v žalúdku, nadúvanie, vracanie a nečakaný úbytok hmotnosti. (5)

4. Problémy počas tehotenstva:

Čo?

Tehotenstvo je dôležitý a pritom delikátne čas pre každú ženu. Vzhľadom k tomu, nadmerná konzumácia limetkovou šťavou môže mať vplyv na žalúdok, môže to mať priamy vplyv na dieťa v matkinej maternici.

Dokonca aj šanca na zmluvné ochorenie z potravín zvyšujú počas tehotenstva. Piť nepasterizované limetkovej šťavy môžu byť škodlivé a môže dokonca priamo ovplyvňujú vaše dieťa. (6)

Ako?

Váš imunitný systém je značne slabá počas tehotenstva. Kvôli tomuto nedostatku, ste náchylnejšia na pálenie záhy a potravín nesenej choroby (ako sú salmonely a E. Coli) v čase tehotenstva. (7)

Príznaky?

Príliš veľa vápna spotreby šťavy počas tehotenstva môže viesť k žalúdočné kŕče, poruchy trávenia a dokonca aj hnačku.

5. Hemochromatóza:

Čo?

Hemochromatóza je porucha, ktorá zakáže telo z absorbujúce železo. To má za následok hromadenie solí železa a ich ukladanie na tkanivá vedúce ku komplikáciám. Vitamín C v limetkovej šťave, tiež nazývaný kyselina askorbová, ovplyvňuje vstrebávanie železa v tele.

Ako?

Nadmerná konzumácia vitamínu C môže zvýšiť množstvo železa ste absorbovať zo svojho jedla. Ale nevýhoda je to tiež bráni telu absorbovať železo. To má za následok hromadenie železa v tele. (8)

Príznaky?

Príznaky patrí únava, slabosť, bolesti kĺbov a srdcové zlyhanie. (9) To je závažný vedľajší účinok limetkovej šťavy, pretože môže viesť k smrti občas.

6. Sulfitová poruchy:

Čo?

Siričitany sú len skupiny zlúčenín na báze síry, ktoré ako sa vyskytujú v prírode, rovnako ako sa pridávajú do potravín ako konzervačné látky. Limetková šťava obsahuje siričitany, a pretože tam sú ľudia, ktorí sú citliví na sírenie, mohlo by to vyvolať komplikácie. (10)

Ako?

Siričitany (tie používané ako konzervanty) sú anorganické soli, ktoré môžu pomôcť predĺžiť trvanlivosť potravín. Tieto soli sa môžu chráni proti hnednutie, a tiež bráni rastu baktérií. (11) Vápno šťava obsahuje siričitany, ktoré môžu spôsobiť reakcie a alergické reakcie u niektorých ľudí.

Príznaky?

Svrbenie kože, žihľavka, vyrážky, žalúdočné kŕče, nevoľnosť, kašeľ atď. (12)

7. By mohla ovplyvniť Obličky:

Čo?

Hoci limetková šťava pomáha liečiť obličkových kameňov a je dobré pre zdravé obličky, by mali ľudia trpiaci ochorením obličiek ochorenie nespotrebúvajú limetkovej šťavy, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu obličiek.

Ako?

Citrusové plody zvyčajne obsahujú vysoké množstvo draslíka. To by mohlo byť zlé pre tých, ktorí trpia ochorením obličiek. Choré obličky by neboli schopní udržať rovnováhu elektrolytov. To vedie k abnormálne hladiny draslíka, sodíka a fosforu. (13)

Príznaky?

Príznaky zahŕňajú abnormálny srdcový rytmus, slabosť a pomalé srdcovej frekvencie.

Teraz, keď ste sa dozvedel, aké vedľajšie účinky limetkovou šťavou na ľudskom tele sú, to neznamená, že by ste mali úplne držať ďalej od neho.

Piť limetkovej šťavy; ale s mierou a s potrebnými opatreniami, takže si môžete dať tieto limetkovej šťavy vedľajších účinkov na uzde!

load...