Zdravie a wellness

7 úžasných výhod Angostury pre pokožku, vlasy a zdravie

7 úžasných výhod Angostury pre pokožku, vlasy a zdravie

Amazonský dažďový prales je pokladnicou liečivých bylín a rastlín. Dokonca aj dnes, výskumníci objavujú nové rastliny, ktoré môžu pomôcť ľudské zdravie a dlhovekosť. Jeden taký liečivý ker je Angostura. Mnoho ľudí verí, že Angostura je pomenovaná po tejto rastliny, ale to nie je tento prípad. Nápoj bol pomenovaný po Angostura, mesto vo Venezuele, kde bola prvýkrát vykonaná. Ker je iná vec úplne, pretože má mnoho zdravotných výhod.

Angostura a rodáci z Južnej Ameriky:

Ako rastlina Angostura je pôvodom z tropickej Južnej Ameriky, konkrétne oblasti Caroni vo Venezuele a severnej časti Brazílie, to bolo používané tam domorodci na liečbu mnohých zdravotných podmienok. V podstate kôra sa používa na liečbu horúčky a hnačky.

To je celkom úžasné si uvedomiť, že ker nie je kultivovaný. Rastie vo voľnej prírode, a kôra sa odstráni a vysuší sa. Akonáhle uschne, kôra sa potom používa na výrobu kvapalného extraktu, prášky a odvary. Nebojte sa o biele rúrkovité kvety, že ker má. Majú hrozný zápach. Listy, na druhú stranu, sú rôzne. Keď roztlačený, ktoré uvoľňujú vôňu takéhoto tabaku.

load...

Zdravie Výhody Angostura:

1. Ak ste jeden pre nasledujúce alternatívnej medicíny, budete určite milovať Angostura. To má mnoho zdravotných výhod, vďaka svojim vlastnostiam antispazmodické. Ak máte slabý tráviaci systém (lb / Crohnova choroba), možno budete chcieť hovoriť svojím lekárom o užívaní Angostura. To môže pomôcť pri trávení a tiež spôsobiť, aby ste mali pravidelné stolice.

2. Angostura kôra sa uvádza, že má pozitívny vplyv na miechových nervov. Z tohto dôvodu sa používa k pomoci ľuďom s určitými paralytický podmienok.

3. Ak trpíte hnačkou a úplavica, budete sa cítiť slabí, úbohý a dehydrovaná. Aj keď si môžete vyskúšať Spratek diétu, môžete tiež chcieť, aby prijali niektoré Angostura. Používa sa v Južnej Amerike ako liek na hnačku a úplavicu.

load...

4. Angostura je tiež známe, že stimuluje krvný obeh, ale vonkajšie krvný obeh.

5. Funguje tiež ako diuretikum zvýšením močenie a potenie. Takže možno, že môže uľahčiť chudnutie a byť veľkým prínosom pre ženy, ktoré si často sťažujú na zadržiavanie vody v tele.

Iné výhody Angostura patrí:

  • Ovládanie vysoké horúčky
  • Zabrániť ich návratu malárie
  • Ovládanie kŕče

Vlasy Výhody Angostura:

Nenájdete veľa informácií o výhodách Angostura pre vaše vlasy, ako v súčasnej dobe sa nezdá byť akýkoľvek.

6. Toto povedal, Angostura môže byť schopný stimulovať vaše zdravie vlasov, pretože podporuje vonkajšie obeh. To znamená, že prietok krvi na vlasovú pokožku sa zvýši. So zvýšeným prietokom krvi, viac živín dosiahnu svoje vlasové folikuly, aby vaše vlasy silné a zdravé.

Kožné Výhody Angostura:

7. Vzhľad vašej pokožky má hlboký vplyv na vaše sebaúcty. Ak ste sa trápi s akné a vyrážky, budete sa hanbiť spoznať nových ľudí a byť prítomná v sociálnom prostredí. Našťastie sa Angostura, budete mať dobré kožu.

Samozrejme, nebudete čítať alebo počuť o Angostura pomáha koži, ale len premýšľať o zdravotných výhod, ktoré vlastní. To pomáha zvýšiť potenie; evakuuje vaše črevá pravidelne. Prehovoriť k alternatívnemu ošetrujúcim lekárom a oni vám povedia, že nepravidelné pohyby čriev spôsobiť toxínov a škodlivých patogénov vybudovať vo vašom tele. Tie môžu spôsobiť akné a vyrážok. Keď sa potí a majú pravidelné a zdravé stolici, ste odplavovanie toxínov a patogénov z tela. Teraz sa dostanete pripojenia?

Je teda jasné, Angostura má nepriamy vplyv na ktorý vám pomôže dostať, že hladký, bezchybný koža ste vždy chceli.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...