Zdravie a wellness

7 úžasných prínosov pre zdravie fazule Flageolet

7 úžasných prínosov pre zdravie fazule Flageolet

Môžete použiť toľko druhov zeleniny pre varenie jedla, ale klesá v niekoľkých reťazcoch fazule vždy robí nimi chutnejšie, alebo nie? Od fazuľa na červené fazuľa, existuje veľa strukovín môžete vyzdvihnúť. Ale potom, ako o výbere Flageolet fazuľa?

Tieto fazuľa sa dobre s rôznymi mäsových prípravkov a majú celý rad priaznivých účinkov na zdravie rovnako. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

Aké sú Flageolet Beans?

Flageolet bôby sú domáce Francúzsku. Tieto svetlo zelené, malej veľkosti fazule boli pôvodne zozbierané vo francúzskych provincií v 18. Storočí, ale sú teraz väčšinou v Austrálii a Kalifornii. Skôr, mohli by ste dostať tieto fazuľa len vyblednuté zelenej farbe. Avšak, v dnešnej dobe existuje mnoho variantov s farbami, ako je žltá, červená alebo čierna. Tieto fazuľa, po uvarení, aby sa krémovú a hustú textúru. Dobrá časť je, že tieto fazuľa dá variť bez namáčania a doba varenia je tiež menej.

load...

Nutričné ​​kvocient:

Ako v skutočnosti, Flageolet fazuľa patrí medzi najzdravšie strukoviny, ktoré môžete jesť. Tieto bôby obsahujú bielkoviny, niekoľko dôležitých minerálov a vitamín B9. Môžu byť zahrnuté do stravy deti i dospelých.

Flageolet bôby majú mnoho výhod pre zdravie. Tieto výhody sú použiteľné ako pre konzerv a sušených variantov. Ísť dopredu vedieť, čo to je!

1. Ideálny pre Chudnutie:

Flageolet fazuľa sú ideálne pre tých, ktorí chcú zhodiť prebytočné mäkká tukové tkanivo. Keď budete jesť 100 gramov týchto fazule, stačí konzumovať 80 - 90 kalórií. Fazuľa tiež udržať si plnú nejakú dobu, čím sa zníži bodavá bolesť z hladu. Zahrnúť tieto fazuľa vo vašej raňajky a hlavné jedlá pri strate nadváhy je prioritou.

load...

2. Zdroj bielkovín:

Proteín môže byť získaná z rôznych zdrojov živočíšnych mäsových taky. Avšak, keď budete konzumovať bielkoviny živočíšne mäso-založené, môžete skončiť náročné dobré množstvo tukov príliš. Okrem toho, vegetariáni nutné získať proteín z produktov. Flageolet fazuľa možno splniť niektoré zo svojich denných požiadaviek na spotrebu bielkovín.

3. Sacharidy:

Musíte jesť potraviny bohaté na sacharidov v miernom množstve. Pôsobí ako nálada boostery a pomôcť srdcové zdravie. Ak ste nevedeli, spotrebovávajú nerafinované sacharidy môžu tiež hrať veľkú úlohu pri orezávanie pas (1). Flageolet bôby obsahujú dobré množstvo sacharidov, a dostanete viac sacharidov zo zmrazených variantov.

4. S nízkym obsahom tuku:

Všetci okolo sa snaží zbaviť tuku zo svojho jedálnička. Tieto bôby obsahujú zanedbateľné množstvo tuku, takže môžete jesť každý deň bez obáv z rastúceho pása! V každých 100 gramov týchto bôbov, či už varené alebo mrazené, nie je ani 1 gram tuku.

5. Dobrým zdrojom vlákniny:

Zdravotnícki odborníci a dietológovia radia ľuďom jesť potraviny bohaté na vlákniny v dnešnej dobe. Príjem vlákniny môže byť dobré pre vaše zdravie z mnohých pohľadov. Vlákno vás udrží plný na dlhú dobu, podporuje proces trávenia v tele a nakoniec napomáha zdravie srdca, podľa viacerých štúdií nálezov (2). Tie by sa mylne myslí ovsené vločky je jediným dobrým zdrojom vlákniny. Naopak, dostanete kvantá vlákniny v Flageolet fazuľa rovnako.

6. Zdrojom draslíka:

Ľudské telo potrebuje denný príjem niektorých nevyhnutných minerálov a draslík je jedným z nich. Jesť potraviny bohaté na draslík znižuje riziko vzniku krehkých kostí. Tento minerál tiež hrá úlohu pri zlepšovaní zdravia srdca tým, že riadi krvný tlak. Konzervované Flageolet bôby obsahujú draslík.

7. Zdroj vitamínu B9:

Flageolet fazuľa sú plné vitamínu B9. Tento vitamín ponúka výhody, ako zdravú generáciu červených krviniek a posilňuje imunitný systém.

Viete, ako variť Flageolet fazuľu? Áno, môžete jesť to vo vašich šalátov. Ale proste parné im, posypeme trochu soľ a korenie a žuť je pre lepšie zdravie. Prípadne pridajte tento zdravý vegetarián v cestovinách alebo karí, a aby vaša strava výživnejšie a zdravá!

Ešte nám povedať, ako to po vás pomohlo. Podeľte sa o svoje názory s nami v poznámkach nižšie!

load...