Zdravie a wellness

7 úžasných prínosov pre kozie syr

7 úžasných prínosov pre kozie syr

Milujete syry, ale pocit viny kalórií zakaždým, keď máte nejaké? Cítite sa často, aký veľký by to bolo, keby len mohol mať najlepšie syr na svete, ktorý je zároveň chutnejšie a nízky obsah kalórií? No, tam je nejaká dobrá správa pre vás. Tam je kozí syr, čo je presne ten druh syra chcete!

A čo viac? Kozí syr je dodávaný s celou radou zdravotných výhod! Chceli by ste sa dozvedieť viac o kozím syrom a výhod, ktoré ponúka? Choď na svoj čítanie!

Kozí syr - Krátky:

Kozí syr sa vyrába z kozieho mlieka a je k dispozícii v mäkkých a tvrdých foriem ako ostatné syry. Je zdravšie a lepšie pre vás, ako je syr vyrábaný z kravského mlieka. Okrem toho, že viac živín ako iné formy syra, tam sú niektoré ďalšie celkom zaujímavé zdravotné prínosy kozím syrom sú tu uvedené!

load...

1. S nízkym obsahom tuku:

Kozí syr je s nízkym obsahom tuku alternatívu k pravidelnému syra a. Obsahuje menšie množstvo tuku ako iné syrové formy a nahradí svoje pravidelné syr s kozím syrom vám môže pomôcť znížiť množstvo nasýtených tukov a cholesterolu v strave. Kozí syr obsahuje len o málo viac ako polovica množstva tuku ako bežné syra. A prichádza na nasýtených tukov, kozí syr obsahuje iba polovica rovnaká u bežných syrom (1).

2. Menej kalórií:

Kozí syr obsahuje menej kalórií ako akékoľvek iné formy syra vykonáva pomocou kravského mlieka. V ideálnom prípade, ak ste nahradiť čedar s kozím syrom, budete účinne znižuje 200 - 300 kalórií z vašej stravy (2).

3. Dobrá Pre neznášanlivosťou laktózy:

Kozie mlieko obsahuje výrazne nižšie množstvo laktózy ako bežný mlieka. Laktóza sa obvykle stratí, keď sa syr žalúdok a kozí syr tak k mimoriadne nízkym obsahom laktózy. To z neho robí ideálny syr pre ľudí, ktorí trpia neznášanlivosťou laktózy (3) činí.

load...

4. Nízkym obsahom sodíka:

Kozí syr obsahuje menej ako polovica množstvo sodíka ako bežný syra. Nadbytok sodíka môže viesť k chronickým ochorením a potenciálne smrteľné ochorenia, ako je srdcový infarkt, a dokonca aj zdvihu (4). Zvyčajne lekári odporúčajú máme viac ako 2300 mg sodíka denne. Ak ste niekoho, kto nemôžu odolať syr, možno budete chcieť prejsť na kozí syr.

5. Dostatočné Proteín:

Kozí syr nie je tak bohatá ako pravidelný syra, pokiaľ ide o obsah bielkovín, ale poskytuje slušné množstvo živín, čo je dosť pre správne fungovanie organizmu. Kozí syr obvykle obsahuje o niečo viac ako polovicu proteínové úrovni ako syr čedar. Lekári zvyčajne odporúčajú ženám konzumovať 46 g bielkovín, zatiaľ čo muži by v ideálnom prípade spotrebuje 56 g bielkovín každý deň.

6. Bohaté na vitamíny a minerály:

Kozí syr obsahuje viac minerálov a vitamínov, ako kravské syry. To je obzvlášť bohatá na vitamín D a vitamín K, a zároveň obsahuje rovnaké množstvo vitamínu A, ako krava syr. Kozí syr je tiež vysoký obsah vitamínov B, ako je tiamín, niacín a riboflavínu. Riboflavín je nevyhnutný vitamín, ktorý pomáha podporovať zdravie tkanív (5). Ako sa vaše telo neprodukuje tieto dôležité vitamíny a minerálne látky samy o sebe, kozí syr môže poskytnúť stabilný zdroj týchto dôležitých vitamínov.

7. Obsahom vápnika:

Kozí syr je obzvlášť bohatá na vápnik, s väčšou koncentráciou vápnika ako kravské syra. Vápnik je obzvlášť dôležité pre telo, pomáha posilňovať kosti a zuby, rovnako ako vás chráni pred chorobami. Vápnik má mnoho výhod pre ľudské telo (6).

Takže teraz, keď viete o úžasné zdravotné výhody kozieho syra, zvážte výmenu svoje pravidelné syr s kozím syrom. Avšak, nezabudnite kúpiť to z dôveryhodného zdroja, alebo to môže viesť ku komplikáciám a podmienok, ktoré možno skôr vyhnúť.

Viete, ako sa robí kozí syr doma? Ak ste použili kozí syr v minulosti, alebo ak ho používate teraz povedzte nám o svojich skúsenostiach s kozím syrom a zdieľať nejaké chutné recepty tu. Zanechať komentár nižšie.

load...