Zdravie a wellness

7 úžasné zdravotné prínosy spoločnosti Farro

7 úžasné zdravotné prínosy spoločnosti Farro

Možno ste ochutnali rôzne druhy obilnín, vrátane jačmeňa, sladu a pšenica, ale už ste sa snažil o skvelého kandidáta s talianskymi koreňmi, ďalej len, Farr '? Kým Farro je ďaleko od bežnej v mnohých domácnostiach, Farro je populárny v niektorých častiach Európy, Stredného východu a časti Ázie. Keď ste unavení pomocou bielej ryže ako hlavné jadro jedlom, skúste Farr a poteší vaše chuťové poháriky nudiť!

Základy Farro

Farro obilia možno pestovať v zlých pôdnych podmienkach. Sú odolné voči hubám, a výťažok je nižšia ako u iných obilnín. Textúru a chuť sú blízko, že moderné pšenica. Je k dispozícii v troch grades- popraskané, strednodobé a dlhodobé.

Živina Rich Grain

Farro ponúka veľa živín, ktoré niekedy zahŕňajú:

 • To slúži ako prírodný zdroj komplexných sacharidov. Carb v Farr je prospešné.
 • Farro obsahuje dvojnásobok proteín pravidelného pšenice.
 • Obsahuje dostatočné množstvo vlákniny v skutočnosti lepšie ako mnoho iných zŕn.
 • Farro má nevyhnutných minerálov, ako je horčík a zinok.
 • Na rozdiel od týchto živín, Farro je tiež plná fytonutrientov a antioxidantov. Farro obsahuje lepok, ale lepok je ľahko stráviteľné.

Ako používať Farr

Najlepší spôsob, ako pripraviť Farro k jedlu je namáčanie a varenie. Má pevný a žuvacie textúru. Unikátna textúra zabezpečuje ho môžete variť mnohými spôsobmi. Aby ste ju variť do vody, kde voda by mala byť dvojnásobok Farr. Varenie na miernom ohni po dobu pol hodiny, alebo o niečo viac bude stačiť. Keď varíte celý Farro s použitím viac tekutín je vhodné a doba varenia je pravdepodobné, že bude viac.

load...

V Taliansku Farro sa pridáva do polievky. Tiež sa používa na výrobu chleba a cestoviny. Existujú prípady použitie v miestach, ako sú obilie quinoa a jačmeňa. Existuje mnoho spôsobov, ako pripraviť Farro. Môžete ju použiť, aby sa raňajkové cereálie a splynúť s rôznymi zeleniny pre chuť. To môže byť tiež použitý s šalátov a dezertov.

Kupovať obilie

Aj keď to nie je tak bežné ako slad, alebo pšenice, Farro možno nájsť v mnohých obchodoch so zdravou výživou, a môžete si tiež kúpiť on-line v týchto dňoch. Nakupovanie semi-Perlovité Farre je ideálne, pretože je jednoduchšie variť. Avšak, majte na pamäti, že semi-perlovité verzia zrná obsahujú menšie množstvo živín než jeho pôvodnú verziu.

Farro Zdravie Výhody

Rovnako ako ostatné celozrnných výrobkov, Farro tiež má niekoľko zdravotných výhod. Niektoré z hlavných výhod Farr patria:

1. Komplexné sacharidy

Odroda s nízkym získa pšenica má komplexné sacharidy, ako je kyanogénnych glykozidov, ktoré stimulujú imunitný systém a regulovať hladinu cukru v krvi. To tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu. Jedna šálka Farr má takmer 8 gramov na zníženie hladiny cholesterolu vlákniny, ktorá je ľahko štyrikrát vyššia ako hnedá ryža, čo samo o sebe je považovaný za vysoký obsah sacharidov!

load...

2. Vysoký obsah antioxidantov

V porovnaní s bežným pšenice a iných obilnín, Farro obsahuje vyššie množstvo antioxidantov. Zrno obsahuje cyanogenic glykozidy, ktoré divy pre váš celkový zdravotný stav. Tak jej to môže pomôcť zvýšiť hladiny imunitu a chráni pred voľnými radikálmi v dlhodobom horizonte.

3. Zdrojom vlákniny

Rovnako ako celé zrná, Farro s ktorým máte plné dlhšie a pomáha vyhnúť sa bodavá bolesť z hladu. Je preto ideálny pre tých, ktorí majú záujem, aby stratiť všetky tie prebytočné mäkká tukové tkanivo. Šálka ​​pripraveného Farr má 10 gramov vlákniny cca. Jesť potraviny bohaté na vlákninu pomáhajú trávenie boost a zlepšuje látkovú výmenu. Farro je nesmierne zložité sacharidy rozkladajú pomaly. To znamená, že energetické hladiny v tele zostať stabilný.

4. Zdroj bielkovín

Dokonca Nigella Lawson, jedlo hviezda, prisahá týmto nočným pocit, že má k dispozícii všetky jej otruby nedotknutá, čo je výživné a zdravé jedlo. Aj keď to nie je kompletný zdrojom bielkovín, Farro má dobrú množstvo bielkovín. To môže byť ideálne, ak nechcete, aby nasávacie zvieracieho mäsa ešte nechcú prísť o bielkoviny.

5. Nie je ťažké kalórií

Ak chcete mať jedlo alebo raňajkách s celých zŕn v čase ich pobytu málo kalórií, Farro spĺňa. Pol šálky varené Farr ponúka za púhych 100 kalórií. To je menej než to, čo dostanete od rovnakého porcie quinoa a hnedej ryže. Ak ste na straty režimu hmotnosti a treba okoreniť svoj jedálniček. Potom priviesť domov nejaké Farr rozbiť jednotvárnosť ovsa a pravidelných musli.

6. Low On Fat

Farro je tiež málo tuku. V šálke varené Farr dostanete len 2 gramy tuku, ktorá je blízka tomu, čo sa dostanete do hlavného prúdu viac obilia, ako je hnedá ryža. To je ideálny pre obéznych jedincov. Farro môžu byť konzumované v šaláte ako raňajky alebo polovice denné jedlá, sú s nízkym obsahom tuku, môžete si dokonca lyžicu až dve misky skvelého šalátu.

7. Bohatstvo vitamínov a minerálov

Budete príjemne prekvapení, že jedna šálka Farr deň je všetko, čo je potrebné dať vaše telo minerálne podporu, ktorú potrebuje. Čo je viac? Vzhľadom k tomu, že má vysoký obsah horčíka, ale tiež pomáha liečiť príznaky napätia a uľahčuje menštruačné kŕče. A čo viac, že ​​nemá žiadne vedľajšie účinky vôbec!

Farro vedie rebríček zdravej výživy, pokiaľ ide o obsahu živín. Jedna šálka tohto menej známeho cereálií vám dáva 24% obsahu železa, ktoré vaše telo denne potrebuje. To tiež obsahuje vitamín B3, a zinok, čo znamená lepšie kardio zdravie a lepšiu imunitu.

Populárna Farro recept si môžete vyskúšať

Si môžete pripraviť Farro v mnohých ohľadoch a hľadanie na internete vám pomôže naučiť rad inovatívne Farr recepty. Existujú možnosti, ako pre vegetariánov a nevegetariány!

Jeden Pán Farro s paradajkami

Tu je jeden chutné a zdravé Farro recept, ktorý možno ľahko pripraviť.

Budete potrebovať

 • 1 cup semi-perlovité / celý Farro
 • Biela cibuľa
 • Voda
 • Cherry paradajky
 • Cesnak
 • Červená paprika vločky
 • Hrubá morská soľ
 • Olivový olej
 • Parmezán, strúhaný
 • Lístkami bazalky

Ako

 1. Dokonca aj keď si pripravíte jednotlivé rany Perlovité Farr, trochu pre napúšťací pomôže. Takže, namočte Farr do vody, ako si urobiť druhou zložkou pripravený. V prípade, že používate celozrnné, namočte na noc a varíme v dopoludňajších hodinách.
 2. Nakrájajte cibuľu a nakrájame na malé kúsky.
 3. Potom krájať strúčiky cesnaku na drobné kúsky.
 4. Potom rez každé paradajka na 4 kusy.
 5. No, pridajte olej do hlbokej panvici a zohrejte ju.
 6. Vzhľadom k tomu, olej ohrieva pridáme korenie vločky a trochu soli na neho.
 7. Varíme v panvici a tepla a za stáleho miešania smažiť po dobu niekoľkých minút. Pridáme zeleninu do panvice.
 8. Pridajte namočenú Farr a varíme na veľmi miernom ohni po dobu 30 minút alebo tak.
 9. Za to, že zistíte, voda bola nasiaknutá úplne.
 10. Podávame pokrm do misy a pred podávaním môžete posypeme trochu olivového oleja a strúhaný syr na vrchole.

Upozornenie

Pri jedle Farro sa ukázalo byť vychutnáva skúsenosti a varenie možnosti sú veľa, mali by ste trvať niekoľko upozornenia pri príprave jedla. Ľudia s celiakiou by nemal jesť. Tí, ktorí majú vysokú citlivosťou lepku nesmie jesť ani.

S vyššie uvedenými zdravotných výhod Farrow, že stojí za zváženie, keď si svoj jedálniček. A čo viac, super jedlo nie je tak nijaký ako ostatné diétne jedlo, a vy skvelého jedla používať. Farro je vynikajúci v horúcom vývaru a ide úžasne dobre s broskýň a jabĺk. Takže to, čo je držia späť, priniesť domov vrece ešte dnes!

load...