Zdravie a wellness

7 úžasné zdravotné prínosy Pili Nuts

7 úžasné zdravotné prínosy Pili Nuts

Pili orechy sú svetovo najlepšie stráženým tajomstvom, matice ', ale to neznamená, že sú potrhlý ​​vôbec! Pôvodom z vulkanických pôdach Filipínach, pili orechy sú jedným z najvýživnejšie medzi všetkými maticami. A tieto prichádzajú s radom výhod.

Ak vás zaujíma, čo tieto výhody by mohli byť, potom je to ideálne miesto pre vás čítať. Delay nič viac a pokračovať!

Aké sú Pili orechy?

Odvodený od Pili stromu, ktorý zvyčajne rastie až 20 stôp vysoký, pili orechy alebo canarium ovatum, sú domáci v oblastiach oceánov juhovýchodnej Ázie. Tieto orechy sú konzumované často kvôli ich vysokým obsahom bielkovín a obsahu živín. (1)

load...

Poďme sa pozrieť na niektoré z výhod Pili Orechy tu:

1. Nutričné ​​Rich Jadro:

To je najdôležitejším produktom pili matice. Jadro je bohatá na mangán, draslík, vápnik, tukov, bielkovín a fosforu. Vďaka tomu pili nut jedným z najviac výživných potravín bohatých vonku. Jadro sa používa na vytvorenie Pili jadier olej, ktorý je vznesená byť zdravší ako olivový olej. Pili jadier olej zlepšuje lipidový profil a je bohatá na antioxidanty. (2)

2. Podporuje zdravie srdca:

Pili Orechy sú bohaté na srdce zdravé omega mastných kyselín. V skutočnosti, pili orechy obsahujú všetky dôležité omega mastné kyseliny, ktoré nielen zlepšujú krvný obeh, ale tiež znižujú riziko nákazy ste kardiovaskulárnych ochorení. American Heart Association nabáda ľudí so srdcovými problémami majú potraviny bohaté na omega mastných kyselín, čo činí Pili orechy vysoko žiaduce potraviny. (3)

load...

3. Antioxidant:

Pili orechy majú antioxidačné vlastnosti. Pomáhajú udržiavať zdravé hladiny cukru v krvi, podporovať svalového tkaniva a vývoj, regulujú energiu a pomáhajú telu očistenie poškodenie indukujúce voľné radikály (4). Antioxidanty tiež pomáhajú rast rakoviny counter buniek a podporujú lepšie zdravie kože. Táto charakteristika je Pili maticu účinný prostriedok pre mnoho z vyššie uvedených podmienok.

4. Prekonať nespavosť:

Pili matica môže tiež pomôcť prekonať nespavosť a ďalšie spánku zbavený porúch. Ako? No, pili orechy sú bohaté na množstvo nevyhnutných minerálov, a jeden z nich je horčík. Sú to vlastne obsahujú najvyšší obsah horčíka každej matice. Táto vlastnosť robí Pili NUTS výborný liek na nespavosť ako horčík lieči príznaky nespavosti a pomôže vám lepšie spať v noci. (5)

5. Podporuje pokožku a vlasy zdravie:

Pamätať všetky tie reklamy bohaté vlasy-olej Vitamín E? Dokonca aj keď nemáte, mali by ste vedieť, že vitamín E pomáha zlepšiť vašu pleť a kvalitu vlasov. Vitamín E pomáha chrániť telo pred mnohými podmienok, ako je cholesterol sedimentov, a dokonca aktivuje antioxidanty. Pili Orechy sú najbohatším zdrojom vitamínu E medzi všetkými matkami, čo je dôvod, prečo pomáhajú propagovať vašu pokožku a vlasy zdravie. (6)

6. Proteín-Rich:

Tam je dôvod, pili orechy sú oslavovaný ako najzdravšie orechy na svete. Je to preto, že sú viac než len bohaté na bielkoviny; ak obsahujú osem esenciálnych aminokyselín. Predstavte si, že nahradenie potraviny, ktoré obsahujú iba jednu alebo dve aminokyseliny, s jedným, ktorý sa môže pochváliť všetky z nich. To je dôvod, prečo pili orechy sú tak výživné a budete cítiť plnšie dlhšie. (7)

7. Zabraňuje Tongue zápal:

Kyselina listová alebo vitamín B9 je jedným z najdôležitejších vitamínov B vonku. Tongue zápal alebo glositída, nie je bolestivý stav a je zvyčajne spôsobená nedostatkom folátov v strave. Ako Pili Matica je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu B9, pomáha predchádzať a dokonca pomáhajú liečiť zápal jazyka. Tak má Pili Matica je jedným z najlepších spôsobov, ako udržať zdravé hladiny kyseliny listovej. (8)

Takže teraz, keď viete zdravotné výhody Pili orechov, objednať si vlastný fľašu dnes. Pili Orechy sú k dispozícii aj v čokoláde verziách. Ak ste zdraví pri vedomí a hľadajú zdravú desiatu, s ktorým máte plnú po dlhú dobu, skúste Pili orechy. Nebudete sklamaní!

A dajte nám vedieť, ako to po vás pomohlo. Môžete vyjadriť v poli nižšie!

load...