Zdravie a wellness

7 úžasné výhody horca pre pokožku, vlasy a zdravie

7 úžasné výhody horca pre pokožku, vlasy a zdravie

Pestovanie v regiónoch alpských a sub-alpské Európy, horec je celkom efektné bylina. Môžete ho použiť ako okrasná rastlina vo vašej záhrade, ak chcete, ale uistite sa, že starať sa o neho dobre. A ak chcete využívať jeho výhody, môžete to urobiť rovnako. Obvykle koreň horca bylina sa používa na terapeutické účely, ale občas môžu byť použité aj kôra. Užite si zdravý vás, ak používate túto bylinu, ktorá sa zdá, že má schopnosť liečiť a vyliečiť toľko problémov.

Zdravie Výhody horec:

1. Zachádza trávenia poruchy:

Ak trpíte zažívacími problémami, budete milovať horec. To má schopnosť zaobchádzať s mnohými problémami trávenia súvisiace, a niektoré z nich sú:

  • Plynový
  • Nadúvanie
  • Strata chuti do jedla
  • Hnačka
  • Zápal žalúdka
  • Pálenie záhy
  • Zvracanie

Wow! Ak to nestačilo, môžete tiež použiť na liečbu horúčky, hystérii a zvýšený krvný tlak.

load...

2. Antiseptické a Antispazmické Vlastnosti:

To tiež má antiseptické a protikŕčové vlastnosti. Tak, to je často používané na zmiernenie menštruačné kŕče, kedy začína menštruácia a aj na liečbu drobných kožných rán.

3. Považuje svalové kŕče a vylúči parazitickými červami:

Vedeli ste, že niektorí ľudia tiež používajú horec na liečbu svalových kŕčov a zbaviť sa parazitickými červami z tela?

4. Zmierňuje zápal prínosových dutín:

Ak sú tieto zdravotné prínosy nie sú dosť, tu je ešte jeden. Horec môžu byť použité na liečbu infekcií dutín veľmi efektívne. Avšak, budete musieť kombinovať s niektorými ďalšími rastlín a bylín, ako šťavel, prvosienka kvet, verbeny a bazy. V skutočnosti výskum bol hotový na tejto kombinácie bylín a jeho účinnosť a na základe zistení - môžete ísť dopredu a zmierniť svoju zápal vedľajších nosových dutín. Aká úľava!

load...

Kožné Výhody horec:

5. Ponuky žiara a zdravia na koži Nepriamo:

Samozrejme, že nebudete nájsť priamu súvislosť s horca a krásnu pleť. Ale poďme urobiť nepriame spojenie a uvidíte, ako vlastne horec môžu ťažiť zdravie vašej pokožky rovnako.

Takže, ste trpia stratou chuti do jedla. To znamená, že vaše telo sa nedostávajú dostatok živín a vaša pokožka bude prvým orgánom tela ukázať dopady nedostatku živín. To bude vyzerať nudné a nevýrazné. Keď budete mať horec, chuť k jedlu rastie. To znamená, že dostatok živín sú k dispozícii pre rôzne orgány a systémy. Tak, že vaša pokožka začne kvitnúce a vyzerať zdravo. Teraz sa dostanete spojenie medzi horca a zdravie vašej pleti?

Vlasy Výhody horec:

Rovnako ako nenájdete informácie týkajúce sa zdravia a horko kože, nenájdete nič, čo by vám zaručiť, že horec môže zlepšiť zdravie vašich vlasov je. Avšak fakty sú mierne odlišné.

6. Podporuje Volume & zdravie vlasov:

Žiadne chuť do jedla znamená žiadne živiny. Žiadne živiny znamenať nudný a hrubé vlasy, ktoré sú náchylné k pádu. Prajete si to, alebo chceš lesklé zámky, ktoré žiari a trblietky? S najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť zdravé, silné zámky. Tak sa vaša chuť ísť sa horko a sledovať, ako vaše vlasy transformuje od bytia spľasnuté a matné na skákacie, objemné a zdravé. Samozrejme, že je tiež nutné vziať dobrú starostlivosť o neho. V opačnom prípade všetky živiny, ktoré sú náročné nebude mať žiadny vplyv na vaše špinavé a neumývané vlasy.

7. Zaisťuje Hair dostane správne živiny:

Parazitickými červami môžu tiež okrádať vaše telo zo všetkých živín. Takže vaše vlasy nebudú mať živiny, ktoré potrebuje zostať zdravý. Ale za použitia horec vám pomôže zbaviť týchto zbytočná parazitov a zaistili, že vaše vlasy dostane živiny, ktoré si zaslúžia. Možno sa čudujete, ako sa títo paraziti dostať do vášho tela. Pamätám si, keď ste jedli, že ovocie bez umývania? Alebo keď ste hrali v piesku alebo bahna so svojím dieťaťom a zabudol umyť ruky pred jedlom? Teraz sa dostanete pripojenia?

Zatiaľ čo horec má mnoho výhod, ak užívate lieky na predpis, uistite sa, poraďte sa so svojím lekárom skôr, než sa zbláznim sa horko.

load...