Zdravie a wellness

7 úžasné prínosy silice Tuberose

7 úžasné prínosy silice Tuberose

Tuberose alebo, Night Queen 'je voňavé kvitnúce strom, ktorý údajne priťahuje hadmi. Ale vedeli ste, že esenciálny olej z noci kráľovnej kvetín môže pôsobiť ako silné afrodiziakum a uvoľniť svoju myseľ rovnako?

Ak ste teraz zvedaví, aké ďalšie zdravotné výhody Tuberose silice sú, možno budete chcieť prečítať tento príspevok!

Čo je Tuberose Esenciálny olej?

Tuberose je voskový biely kvet, ktorý má mnoho monikers. Najpopulárnejší prezývku musí byť, Raat ki Raan 'alebo, kráľovná noci'. Kvetina dostane svoj jedinečný názov, pretože jej kvety kvitnú len v noci. To predstavuje v mnohých parfumov a nábožensky používaný v kozmetickom priemysle. Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, rastlina je rodák z Mexika, a nie z Indie (1).

load...

Nižšie sú uvedené Tuberose esenciálny olej výhody:

1. Dezodorant:

Jedným z najvýraznejších využitia a prínosoch Tuberose esenciálneho oleja je jeho výkonný vôňa. Použitie tuberózy esenciálneho oleja v parfumérii zvyšuje len svoju povesť. Jeho bohatá kvetinová, dlhotrvajúca vôňa je obzvlášť populárne v tropických krajinách, kde sú ľudia viac náchylní k telesným pachom. Takže až sa nabudúce budete chcieť voňať pričom by tieto chemicko-prichytená dezodoranty, zvážte použitie niektorých tuberózy esenciálny olej.

2. Afrodiziakálne:

Okrem hadieho mýtu, názvy "Night Queen" a "pani na nočnú" náznak na iné vlastnosti tuberózy. Esenciálny olej je efektívna afrodiziakum. Aromatherapists použiť tento olej pomáha pacientom prekonávať frigidita a nedostatok libida. Tuberose éterický olej má silné, intenzívne a opojnú vôňu, ktorá vyvoláva romantické city.

load...

Olej tiež pomáha stimulovať nervy, ktoré kontrolujú vzrušenie, libido a sexuálne pocity.

3. Antidepresívny:

Tuberóza silica je efektívna antidepresívum. To pomáha znížiť úzkosť a upokojuje myseľ. Aromatherapists použiť aj olej na liečbu depresie, nervozita, hystéria a ďalšie neurologické poruchy. Olej pomáha zlepšiť krvný obeh a pomáha meditovať rovnako.

4. Antispasmický:

Tuberose éterický olej má mnoho zdravotných výhod. To pomáha upokojiť kŕče, ako sú kŕče a dokonca znižuje vnútorné kŕče, ako sú črevné kŕče. Antispazmodický aktivita to účinný prostriedok pre nárazový kašeľ, kŕče a kŕče robí. Takže nabudúce noha kŕče up, alebo si zmluvu kŕčovito kašeľ, zvážte použitie niektorých tuberózy esenciálny olej.

5. Upokojujúce:

Tuberose éterický olej je skvelý sedatívum a môže pomôcť znížiť úzkosť, stres, depresie, a dokonca aj liečiť nespavosť. To vyvoláva impulzy v nervovom systéme, ktoré signalizujú mozog ísť spať. Táto vlastnosť je vynikajúcou voľbou pre zníženie zápalu dýchacieho ústrojenstva robí. Možno budete musieť použiť viac než obvyklou dávkou vyvolať sedatívne účinky.

6. Warming:

Tuberose éterický olej pomáha znižovať absťák a vyvoláva otepľovanie vplyv na vaše telo. To je užitočné najmä v zime, kedy vietor môže byť naozaj hryzenie, a vaše telo vychladne. Ako dobrý obehové, tuberózy silice zvyšuje prekrvenie, a to ohrieva svoje telo.

7. Zvyšuje krvný obeh:

Tuberóza éterický olej je účinný obehový, čo znamená, že pomáha zvýšiť krvný obeh. Vlastnosť môže byť užitočné najmä pre ľudí, ktorí trpia bolesťou kĺbov a artritickej podmienky. Oteplenie účinok oleja je tiež vzhľadom k jeho obehovej vlastnosti.

Takže teraz, keď viete, aké sú výhody tohto úžasného esenciálneho oleja sú, mali by ste zvážiť, aby bola stále vo svojej lekárničke. S toľkými zdravotných výhod, bude užitočným doplnkom vášho inventára silíc.

Už ste niekedy použiť Tuberose esenciálny olej? Za čo? Ako to pracovať pre vás? Prosím, povedzte nám o nižšie svojich skúsenostiach. Naši čitatelia by rád počul od vás.

load...