Zdravie a wellness

7 úžasné dychové cvičenia na liečbu bolesti hlavy

7 úžasné dychové cvičenia na liečbu bolesti hlavy

Ak časté bolesti hlavy útoky búšiť do hlavy, ste v pekle jazdu. Vaša koncentrácia, zameranie a stability ísť na žrebovanie. Bolesť spaľujúce cez hlavu vám močiare nadol a robí váš život dostala do slepej uličky, a to nie je niečo, čo chcete. Čo keď sa niečo ako samozrejmé a prirodzené ako dýchanie môže vyriešiť váš problém natrvalo? Tu je sedem rôznych spôsobov, ktoré vám pomôžu urobiť. Pokračuj v čítaní.

Dýchacie Právo

Dýchanie je životná sila, ktorá udržuje svoje telo. Je veľmi dôležité, aby vaše zdravie a ovplyvňuje fyzické, emocionálne a duchovné zdravie. To má silu liečiť, a je ideálnym riešením pre bolesti hlavy. Drž sa od plytkých dychy a smerovať k dlhej, hlbokej nádychmi. Byť si vedomý a mať kontrolu nad svojím dychom vás udrží v bezpečí pred mnohých chorôb.

Existuje veľa ako tých, ktorí trpia častým útokom bolesti hlavy. Ide o celosvetový problém verejného zdravotníctva, ktorá spôsobuje stratu mnohých produktívnych pracovných hodín. Správna dýchanie môže vyriešiť tento problém, a existujú rôzne mechanizmy, aby tak urobili. Jediné, čo musíte urobiť, je dať nejaká myšlienka na dobrú dýchanie, a to zmení váš život. Tu je návod.

load...

Dýchať preč vašej hlavy

Ak je správne množstvo kyslíka, ide do svojho tela, to pomáha dostatočný prietok krvi, ukľudňujúce vám nadol a vedie mechanizmus tela k práci svoje čaro na bolesti hlavy. Jediným spôsobom, ako to dosiahnuť, je tým, dýchanie z brucha, ktoré uvoľňuje a lieči vašej hlavy. Tu sú niektoré dýchanie vzory, ktoré vám pomôžu urobiť.

Dychové cvičenia pre bolesti hlavy hojenie

  1. Nájsť rytmus
  2. Balloon Technika
  3. Vizualizovať váš dych
  4. Terapeutický Music
  5. Striedavé nozdy
  6. Sudarshan Kriya
  7. Bhastrika

1. Nájsť rytmus

load...

Drž sa od krátkych a rýchlych dychov - urobia vám k ničomu. Skúste zhlboka dýchala, počítať do 10, zatiaľ čo nádychu a ďalších 10 pri výdychu, aby sa ubezpečil vaše dychy dlhšia ako obvykle. Po tejto rytmus a sledujte, ako vaše telo reaguje na tejto hlboké a pomalé dýchanie. To uvoľní vaše nervy a znížiť intenzitu bolesti hlavy.

Späť na obsah

2. Balloon Technika

Tu prichádza úžasnú dýchacie cvičenie pre bolesti hlavy. Narovnajte chrbát, myslieť na mieste pod pupkom a dýchať. Dýchať, kým si myslíte, že vzduch dosiahol miesto ste si myslel, zo. To zaplní brucho. Potom nechajte vzduch von ako ako balónik vyfúkne - pomalé a stabilné. Pokračujte v tomto techniku ​​vdýchnutí a výdychov na chvíľu, aby sa vaše bolesti hlavy zmizne.

Späť na obsah

3. Predstavte si dych

Pohodlne sedieť a myslieť na vzduch, ktorý vydychujete. Predstavte si, že to ide dole svoju priedušnici, do pľúc a ich rozšírenie. Pocit, ako by ste sa v celej pokoji užívať a pokoj, ktoré potrebujete a predstaviť napätie opúšťa svoje telo pri výdychu. Urobte to niekoľkokrát, aby sa bolesti hlavy na uzde.

Späť na obsah

4. Terapeutický Music

Nájdite si pohodlné a pozitívne miesto a hrať upokojujúcu hudbu, zatiaľ čo vy hlboký a zameral dýchanie. Uistite sa, že si vyberiete náladu povznášajúci skladby. Hudba vás upokojí, osvieži vaše telo, uvoľňuje svaly, a rozplynie vašej hlavy.

Späť na obsah

5. Alternatívne Nosové otvory (Anulom Vilom)

Dýchanie a von skrz striedavých nozdier sa nazýva Nadi Sodhana v joge. Tento známy postup je dobré pre celkovú relaxáciu tela. Vdychujete cez ľavú nosnú dierku, zatiaľ čo vy pokryť pravú nosnú dierku a vydýchnite cez pravú nosnú dierku, zatiaľ čo vy pokryť ľavú nosnú dierku. Opakujte naopak na liečbu bolesti hlavy.

Späť na obsah

6. Sudarshan Kriya

Ak chcete tento trojdielny proces dýchania, sedieť v pozícii Vajrasana. Po prvé, začať s pomalými a vyváženými nádychy z nádychu a výdychu na rovnakom tempe. Potom sa exhaláty by mal byť dvojnásobkom trvanie inhalácie. A konečne, inhalácie by mal byť dvojnásobkom trvania exhalácií. Stručný zasadnutie celý proces trvá asi 45 minút.

Späť na obsah

7. Bhastrika

Tento proces zahŕňa 10 rýchlych dychov nasledované jedným dlhým dychom. Sedieť v lotosu predstavujú alebo Vajrasana a použiť silu a rýchlosť pri vdýchnutí a výdychov nosom. Hrudník plocha musí ísť hore a dole, miesto brucha. Dosiahnuť 5 nádychy a výdychy 5, nasledované hlbokým nádychom. Tento postup opakujte po dobu najmenej 5 minút, aby sa oživiť svoju myseľ a udržať hlavy na uzde.

Dychová vzory Uvedené ťažko trvať nejaký čas a úsilie robiť. Chce to len trochu disciplína je cvičiť pravidelne riešiť problematiku bolesti hlavy a migrény.

Späť na obsah

Tu sú uvedené odpovede na niektoré bežné otázky týkajúce sa bolesti hlavy a dýchanie.

Často kladené otázky

Prečo bolesti hlavy sa vyskytujú?

Bolesť hlavy nastane, keď cievy v mozgu rozťahovať a sťahovať v pravidelných intervaloch, čo má za následok bolesti.

Čo spúšťa bolesti hlavy?

Tam by mohlo byť mnoho príčin bolesti hlavy. Niektoré z tých obyčajných sú nespavosť, dehydratácia, nedostatok fyzickej aktivity, zlá strava, stres a napätie.

Je to vhodné robiť dychové cvičenia po jedle?

Dychové cvičenia fungujú najlepšie, keď sa vykonáva na lačný žalúdok. Dať medzeru v priebehu niekoľkých hodín (2 - 4 hodiny) po tom, čo jesť, aby čo najlepšie výsledky.

Ktoré látky je potrebné sa vyhnúť, ako robiť dychové cvičenia?

Alkohol, tabak a kofeín je potrebné sa vyvarovať pred cvičenia. V opačnom prípade budú mar výhody dobrého dýchanie.

Ako ovládanie dychu pomoc pri liečbe sinus?

Sinus môžu spôsobiť štiepanie bolesti hlavy. Dýchacie technika nazývaná Anulom Vilom uvoľní sinus blok v nose, teda vytvrdnutí dutín a bolesti hlavy v jednom kroku.

Ako stabilizovať sám dýchať pri nástupe záchvatu migrény?

Keď máte pocit, migrénu, vykonajte Hastapadasana okamžite Pose. To zvýši krvný tlak a upokojiť myseľ. Potom spustite dychové cvičenia zastaviť útok z prevzatia.

Uvažovali ste niekedy niektorý z týchto dychové cvičenia pre zmiernenie bolesti hlavy? Dýchanie právo je riešením pre všetkých neduhy. Keď si uvedomíte svoj dych a ovládať ju takým spôsobom, že je prospešné, nič nemôže zlomiť, aj najspoľahlivejšie bolesti hlavy. Takže, pozor na neho a udržať valcovania.

load...