Zdravie a wellness

7 percent stravy s telesným tukom - kompletný sprievodca

7 percent stravy s telesným tukom - kompletný sprievodca

Ste na pozore diétu, ktorá vám pomôže udržiavať správny telesný tuk? Myslíte si, že štíhle údaj je len pre celebrity? No, zamyslite sa znova! Predstavujeme vám diétu, ktorá skutočne funguje! Áno, počuli ste to správne! Diéta plán, ktorý funguje!

Jedná sa o 7% telesného tuku strava hovoríme. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Pokračuj v čítaní!

7 percento telesného tuku Diéta - Krátky:

Ak sa spýtate svojim priateľom, koľko tuku je nutné mať tónovaný postavu a zdravé telo, povedie to k diskusii. Pričom 15 až 10 percent tuku v tele znamená, že sú zdravé, niektorí ľudia môžu chcieť ďalej tlačiť obálku a vziať ho na 7 percent, a pre to dobrý dôvod! Štúdie naznačujú, že 7 percent telesného tuku je optimálny a zaistí, že vaše telo je schopný bojovať a oddelenia preč ochorenia.

load...

Ale rovnako ako všetky veci dobré, dosiahnuť 7 percent telesného tuku nie je ľahká úloha! Za týmto účelom je potrebné, aby sa držala správne vyváženej stravy a uchýliť sa k zvláštne opatrenia. Tento 8-týždenný plán fitness a diéta vám môže pomôcť získať závideniahodnú postavu. Týždne môže byť tad trochu ťažké, ale výsledok stojí za to!

1. Týždeň:

Budete mať 4 jedál denne. Prvé jedlo bude mať vajcia Fritt, druhý varené tilapia a pol šálky ovsa. Tretí jedlo by malo obsahovať vareného hovädzieho mäsa, pol šálky varenej hnedej ryže a 1 šálka zeleniny. 4. A pred tréningom jedlo sa bude skladať z krému ryže, 50 g srvátky izolovať. Nech je to s mandľovým maslom a vodou. Počas tréningu môžete príjem 40 g hydrolyzátu kazeínu, 90g sacharidov. Post tréning, 5. Jedlo by malo celkom 2 Almond-apple-yam palacinky. Posledné jedlo bude mať varené chudé biele ryby a zeleninu s Protein Berry Crisp porciu.

On off dní, budete mať 6 jedlá, ktorá by mala zahŕňať celé vajcia, panenský kokosový olej, varené kuracie mäso, Ezekiel toasty, sladké zemiaky, organické maslo, atď. V tomto týždni, mali by ste cvičenie po dobu 4 dní. To by malo zahŕňať silový tréning a kardio. Kardio sedenie by mali zahŕňať 45 minút chôdze.

load...

2. Týždeň:

Jedlo pre pracovné dni v 2. Týždni bude presne vyzerať v prvom týždni. Avšak, zdržať konzumácia ovsa. To isté platí o jedle pre off dni v tomto týždni.

Prostredníctvom tohto týždňa tiež by ste mali robiť silový tréning počas 4 dní. Pre kardio, zvýšiť svoju dĺžku chôdzi na 50 minút.

3. Týždeň:

V treťom týždni, pracovný deň jedla zostávajú rovnaké ako v 2. Týždni. Budete sledovať rovnakú stratégiu pre off denné jedlá.

Počas tohto týždňa, bude vykonávať po dobu 5 dní a udržiavať jeden deň pracovať na nohy sám. Pre kardio, robiť 50 minút voľnej chôdze perlivých rýchlostiach.

4. Týždeň:

Pracovné a vypnutie denné jedlá zostávajú rovnaké v 4. Týždni. Dokonca aj cvičenie a kardio rutiny podľa rovnakého vzoru skoršieho týždňa. Majú koktail vyrobený s 10g BCAA a jesť počas kardio zasadnutí.

5. Týždeň:

Jedlá aj naďalej rovnaká v 5. Týždni, a to ako pre non-pracovné dni a pracovné dni. Avšak, čas cvičenia siaha až šiestimi dňami. Dodatočný deň je určený pre silový tréning na chrbte. Kardio rutina zostáva rovnaká spolu s konzumáciou chvenie.

6. Týždeň:

Kým jedlá pokračovať ako obvykle v 6. Týždni, cvičenie medza dosahuje vysoká. Teraz budete musieť pracovať každý deň v týždni, pre silový tréning zasadnutí. To bude zahŕňať všetky časti svojho tela, a to doslova. Budete musieť robiť kardio 4 dni v týždni a bude obsahovať 50 minút chôdze. Spotreba chvenie bude pokračovať rovnako.

7. Týždeň:

Jedlá by nasledoval presný vzor staršie týždňa a to isté možno povedať o silový tréning zasadnutí. The 50-minute kardio zasadnutí by malo prísť až na 3 dni v týždni teraz.

8. A posledný týždeň:

Non-pracovný deň a pracovný deň jedla zostávajú rovnaké. Tento týždeň sa budete držať 7-denné cvičenie režim pre silový tréning zasadnutí. Kardio relácie zostane po dobu 3 dní a budete chodiť ešte 5 minút na každý deň.

Aj keď mnohí z vás by mohol nájsť to o 7 percent telesného tuku diétny plán, ako jeden z tých mnohých reklám, trváme na tom, že by ste to skúsiť! V štyroch týždňoch, a to nielen budete cítiť ľahšie, ale tiež viac omladená a energický!

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Povedzte nám to tým, že komentuje v poli nižšie!

load...