Zdravie a wellness

7 Partner Yoga Asanas by ste sa mali pokúsiť

7 Partner Yoga Asanas by ste sa mali pokúsiť

Má váš vzťah chýba iskru, že? Je to začína byť príliš nudné a všedný? Potom určite potrebné urobiť niečo pre to oživiť. A máme len to, čo potrebujete, aby vám pomohol s tým.

Partner Yoga - vynikajúce riešenie pre tých, ktorí chcú, aby znovu so svojimi partnermi. Zaujíma vás, čo to je a ako to urobiť?

Ah-ah, my nie sme ti to povedať všetko tu. Musíš čítajte ďalej zistiť.

Čo je Partner Yoga?

Partner Jóga sa cvičí jogu s partnerom. Mohlo by to byť váš manžel, priateľ, alebo dieťa. Alebo niekto iný, s kým chcete vybudovať lepší vzťah. Partner Jóga je predovšetkým o prepojenie s vašou obľúbenou osobou.

load...

Slovo, joga 'znamená zjednotenie, a to je to, čo robí Partner Yoga. Spája dve osoby, prostredníctvom pohybu, hry, dychu, aj na dotyk. Dve osoby, ktoré by mohli byť priatelia, rodinní príslušníci, alebo významný iní môžu pripojiť a lepšie komunikovať s pomocou partnerských Jóga a sekvencií.

Zmienili sme sa pod málo. Pozrieť sa.

Partner Jóga

Budete mať výbuch s pripojením svojho partnera prostredníctvom nasledujúcich Jóga. Nezabudnite smiať, zatiaľ čo vy sa na to a mať čas gala.

load...
 1. Dýchať spoločne
 2. Twist a zahnite
 3. Postaviť chrám
 4. Forma Trees
 5. Loď Navzájom
 6. Stavať srdce
 7. Robiť sendvič

1. Dýchať spoločne

Dýchanie je silný. To vám naplní života a energie. Predstavte si, že to isté sa svojím partnerom. Synchronizovať svoj dych s ich. Sa stal jedným cez dych. Znie to hlboký a silný, že jo? Áno, je. Nájsť nasledujúci postup.

Ako to urobiť: Sadnite si na Sukhasana s vašim chrbtom proti sebe. Cíti prítomnosť svojho partnera a spojiť sa s ním / ňou. Začne inhalovať a vydychovať vedome a pozorovať svoj dych, keď tak urobíte.

Ešte dôležitejšie je, cítiť, ako Zadná časť hrudného koša cíti pred svojho partnera na chrbát, zatiaľ čo táto osoba dýcha, ako ste vy. Skúste alternatívne dýchanie so svojim partnerom. Aj keď ste inhalovať, že človek by mal vydýchnuť, a vice versa. Udržujte praxi deje po dobu 5 minút.

Výhody: Táto metóda otvára svoje srdce a pripojí vás do svojho partnera prostredníctvom dychu.

Späť na obsah

2. Twist a zahnite

Krútenie a otáčanie je vždy zábava. Dodáva silu a energiu do vášho tela. To sa tiahne a posilňuje telo a uvoľní všetky uzamknuté napätia. Že budete potrebovať niečo také? Áno, vy! Nájsť nasledujúci postup.

Ako to urobiť: Sadnite si na Sukhasana s vašim chrbtom proti sebe. Cítiť pripojený k vášmu partnerovi. Teraz inhalovať a vziať vaše paže nad hlavou. Vydýchnuť a otočiť doprava, umiestnenie pravú dlaň na ľavom kolene svojho partnera a ľavú dlaň na pravé stehno.

Váš partner by mal obrátiť rovnakým spôsobom a umiestnite dlane rovnakým spôsobom. Potom, čo obaja prichádzajú do polohy, držať pózu pár dychov. A konečne, výdych a vráti sa do východiskovej polohy. Opakujte to isté otáčaním na opačnú stranu.

Výhody: Krútenie je vynikajúci spôsob, ako detoxikovať a očistiť telo. Prax je zábavné a vštepuje pocit hravosti vo vás a vášho partnera.

Späť na obsah

3. Postaviť chrám

Budovanie chrámu je terapeutické a duchovné. Jedná sa o energetické centrum a snažia sa lepšie osobu od jadra. To je to, čo potrebujete k vytvoreniu silnú základňu pre váš vzťah. Skúste túto pózu vybudovať ju.

Ako to urobiť: Vstaň a tvár svojho partnera, ktorý by mal byť k sebe. Udržať na šírku ramien vzdialenosť medzi nohami. Teraz, natiahnuť ruky nad hlavu a ohnúť dopredu v bokoch. Váš partner by mal robiť to isté.

Predkláňať, až vy a váš partner prísť do styku s vašou dlane. Smerom dopredu, až vaše zápästie, predlaktie a lakte dohromady. Udržujte svoje nohy rovno, zatiaľ čo sa na neho.

Press proti sebe so svojím predlaktie s rovnaký tlak. Váš hrudník a brucho by mala klesnúť smerom k podlahe. Držte predstavujú pre niekoľko nádychov a uvoľňujú pri chôdzi smerom k sebe a rovnanie trup. Dostať svoje ruky dole.

Výhody: Póza otvára svoje srdce a ramená, energizujúce a aktiváciu vášho srdca.

Späť na obsah

4. Formulár Trees

Stromy dávajú a starostlivá. Sú to pokojný, vyrovnaný a stabilný. Nebolo by skvelé, keby vzťahy pracovala takhle taky? V prípade, že rovnica so svojím partnerom, je zmysluplné a dlhotrvajúci ako pozíciu stromu, nebolo by to skvelé? Áno, to áno. Skúste Strom Pose uvedené nižšie.

Ako to urobiť: Postavte vedľa seba, smerujúce v rovnakom smere. Udržiavať vzdialenosť niekoľkých stôp od seba. Prineste svoje dlane, pričom ramená tvoria, T 'tvar.

Shift váhu na pravú nohu a zdvihnite ľavú nohu a miesto jeho chodidlo v koreňovom adresári pravom stehne. Váš partner by mal robiť pravý opak, teda posunúť váhu na ľavú nohu a zdvihnite pravú nohu a miesto jeho chodidlo v koreňovom adresári na ľavom stehne.

Opúšťajú druhú pažu voľne visiace na boku alebo tvorí MUDr s ním. Držať pózu po dobu niekoľkých dychov. Potom si môžete oddýchnuť a zase na druhú stranu a pokračovať rovnakou pózu zdvihnutím ostatné nohy.

Výhody: Póza pomôže dosiahnuť rovnováhu v zábavnom a hravým spôsobom. Jemne otvára vaše boky.

Späť na obsah

5. Lodné navzájom

Prechádzky na lodi sú zábavné, alebo snáď nie? Hojdajúcu sa voda a jemný vánok vytvárajú príjemnú jazdu, takže vám svieži. Tiež to dáva dostatočný priestor, čas a atmosféru, aby znovu so svojím partnerom. Skúste Lodné Pose zistiť.

Ako to urobiť: Sadnite si naproti sebe so svojimi podrepe a prsty sa navzájom dotýkali. Osloviť zápästia vášho partnera a držať ich.

Zdvihnite nohy a dostať vaše kolená bližšie k hrudníku. Váš partner by mal robiť to isté. Vezmeme podporu zo svojho držanie zápästí svojho partnera, dvíhať hrudník a narovnajte chrbát.

Potom opatrne a pomaly zdvihnite nohy hore. Keď váš partner robí to isté, dotýkať chodidlá do svojho partnera. Pobyt v póze po dobu niekoľkých dychov. Potom jemne uvoľniť od póze.

Výhody: Póza je náročné, ale pozitivita a niektoré humor vám pomôže dosiahnuť toho. Je to skvelé pre vaše jadro a robí vám energický.

Späť na obsah

6. Zostavte srdce

Srdce vie svoje najvernejší pocity. Je krehká, citlivá a krásna. Srdce je to, čo vás spojí s inou osobou a pomáha budovať vzťah s nimi. Srdečné skutky a slová sú pravé a udržať svet v chode. Skúste Heart Pose sa to pochopiť.

Ako to urobiť: Postavte sa rovno s vašim chrbtom proti sebe. Spona obe ruky k sebe. Teraz oblúk chrbta dozadu a zdvihnite hlavy nahor.

S podporou svojich zopäté ruky, mali vy a váš partner padať dopredu, držať zadnej časti oboch nôh sa navzájom dotýkali.

Póza bude tvoriť krásny tvare srdca symbol. Držať ho na niekoľko nádychov a uvoľniť ju vyváženým spôsobom, takže nemusíte zakopnúť a spadnúť.

Výhody: Póza v tvare srdca zvyšuje pružnosť chrbtice a otvára hrudník a ramená. To sa budete cítiť ako svetlo v srdci a lovey hrdličiek.

Späť na obsah

7. Make Sandwich

Kto nemá rád sendviče? Ich lahodné náplne a lahodnú chuť, sú to, čo túžia po. A tam je vždy nová náplň, s ktorou môžete naplniť chleba a vytvoriť nový rad sendviče, zachovaním stále lákavé a príťažlivé. Skúste to znamenať dostať rovnaký pocit.

Ako to urobiť: Sadnite si na svoje zadok a roztiahnuť nohy v prednej časti. Váš partner by mal urobiť to isté na druhej strane tak, aby sa chodidlá oboch nôh vzájomne dotýkať.

Teraz sa narovnať chrbát a aby sa vaše nohy rovno. Predkláňať dosiahnuť na svojho partnera a váš partner by mal robiť to isté. Pokúsiť sa dostať von, aby sa navzájom až do zápästia iné osoby a držať ich.

Pozrite sa rovno jeden druhému do očí, zatiaľ čo vy sa na to. Držať pózu po dobu niekoľkých dychov. Uvoľniť zovretie a relaxovať.

Výhody: Póza vám dáva pekný úsek a intimity, ktorá prichádza s lisovanie svoje chodidlá sa svojím partnerom a zovrel navzájom ruky.

Späť na obsah

Opatreniami, ktoré musí

 • Uistite sa, zahriať pred praxe a relaxovať aj potom, čo sa deje.
 • Ak máte zdravotný stav alebo zranenia, je lepšie informovať inštruktora a cvičiť revidovanú verziu póze.
 • Nerobte nič, ktorý umožňuje vy alebo váš partner cítiť napäté alebo nepríjemné. Nenúťte seba alebo svojho partnera natiahnuť viac, ako môžete pohodlne robiť.
 • To je najlepšie sa učiť Partner Jóga od certifikovaného inštruktora, než si môžete vyskúšať na vlastnú päsť.

Teraz sa poďme odpovedať na niektoré bežné otázky týkajúce sa partnerského jogy.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Musím priviesť partnera k triede Partner jogy?

Áno, mohol alebo dokonca nie. Niekedy budete mať najviac vzrušujúce a inšpirujúce zážitky, zatiaľ čo cvičí jogu Partner s cudzincom.

Musím predchádzajúce skúsenosti z jogy praktizovať Partner jogu?

Nie nevyhnutne, ale predchádzajúce znalosti jogy budú užitočné.

Teraz, keď viete o tejto jedinečnej praxi, mala by existovať nič zastaviť vás z pokusu ju a lepšiť váš vzťah s dotknutými ktokoľvek. Prax je originálny, hlboké porozumenie a lásky. Rovnako ako, ako chcete, aby váš vzťah byť. Takže, choďte na a získať ju.

load...