Zdravie a wellness

7 neuveriteľných jóga Asanas, ktoré budú opravovať postoj v žiadnom čase

7 neuveriteľných jóga Asanas, ktoré budú opravovať postoj v žiadnom čase

Prestať slouching! Postavte sa rovno! Sedieť sa chrbtom vzpriameným! Jedná sa o niekoľko viet počúvame častejšie ako nie z oboch priateľov a blízkych. Vďaka našim životným štýlom, sedíme v prednej časti počítača celý deň, alebo ohýbať sa pozrieť na naše telefóny a skončí ako hunchbacks.

Vedeli ste, že keď vaše držanie tela je v poriadku, môžete vyzerať štíhlejšie, vyššie a istejšie? Ale niečo tak jednoduchého, ako je priama zadnej strane je tak ťažké dosiahnuť. Out namáhané životný štýl majú napäté chrbát, ako budeme držať to zakrivený po dlhú dobu. Dlhá pracovná doba a sedavý spôsob života, aby to bolo ešte horšie pre naše telo, aby udržal krok správne držanie tela.

Sme tak zmätené s prácou, ktoré zabúdame udržať kontrolu na ceste budeme sedieť, stáť, a spánok. To vedie iba k bolesti a bolesti v rôznych častiach nášho tela.

load...

Čo je správne držanie tela?

Ideálna pozícia je, keď vaše chrbát je úplne rovný, hrudník je vonku, brada smeruje nahor, ramená sú uvoľnená a druhou, a žalúdok je v. Podstate ste vo správne držanie tela, keď vaše telo je v priamej línii.

Ako môže Jóga pomôžu dosiahnuť perfektné držanie tela?

Keď začnete cvičiť jogu, pár týždňov do neho, získate povedomie. Na dosiahnutie tohto perfektné držanie tela, je dôležité byť si vedomý svojho tela. To vám pomôže opraviť svoj postoj. S bežnou praxou, vaše telo sa napne a posilnený, a preto sa vaša chrbtica automaticky vyrovná sám, vaše ramená sú hranaté, váš žalúdok ide dovnútra, a hrudníka je vonku. Zmeny začnú diať hneď prvý deň, ale je to len vtedy, keď ste si vedomí, že si všimnete zmeny a vedome snažiť opraviť svoj postoj.

7 Efektívne Ásany jogy Pre Posture zlepšenie

  1. Tadasana
  2. Utkatasana
  3. Virabhadrasana Aj
  4. Marjariasana
  5. Bhujangasana
  6. Balasana
  7. SUPT virasana

1. Tadasana

Tadasana alebo Mountain Pose je jedným z najzákladnejších ásan, ktoré tvoria základ pre mnoho ďalších ásan. Vyzerá to jednoducho, ale ako budete cvičiť ásany a pracovať na zdokonaľovaní to, uvedomíte si, že ste v skutočnosti stojí nesprávne po celú dobu. Tento Asano je najlepšie, ak sa chcete naučiť správny spôsob, ako stáť.

load...

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Tadasana

Späť na obsah

2. Utkatasana

Utkatasana alebo predseda Pose je jedným z najlepších jogy predstavuje pre zlepšenie držania tela. Vaše telo potrebuje udržať nasadené pozíciu ako by ste sedeli na pomyselnej stoličke. To Asano funguje prekvapivo dobre pre bedier, kolien a spodnej časti chrbta. Tiež, ako sedíte na tejto pomyselnej stoličke Váš chrbát vzpriamená a ramená sú natiahnuté. Učí vaše telo, ako zarovnať seba, a tým vám pomaly, ale iste zlepšiť svoje držanie tela.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Utkatasana

Späť na obsah

3. Virabhadrasana I

Tento Asano je tiež nazývaný bojovník Pose. To má veľkú históriu za sebou, a je tiež jedným z najpôvabnejších Jóga. Tento Asano je veľmi silný a vyžaduje, aby ste sa postaviť, ako to predpokladajú. Pracuje na dolnej časti chrbta a tiež upokojuje ramenné taniere. Časom určite vidieť skvelé výsledky na svojom postoji, ak ste praxi to Asano pravidelne.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: virabhadrasana I

Späť na obsah

4. Marjariasana

Tento Asano je Mačka Pose a je zvyčajne vykonáva v kombinácii s Bitilasana. Kombinácia týchto dvoch ásan pracuje predovšetkým na chrbticu, čo je silný a pružnejšie.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Marjariasana

Späť na obsah

5. Bhujangasana

Bhujangasana alebo Cobra Pose je ďalší silný joga Asano, ktorý pracuje na otváranie ramien a hrudníka. To tiež posilňuje chrbát. To je tri z piatich dokonalé držanie tela ukazovátka zaškrtnuté, takže toto je musí zahrnúť do svojho korekcia držania arzenálu.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

6. Balasana

Balasana sa tiež nazýva Child Pose, a to je posilňujúci pozícia. Ale tiež funguje ako cvičenie pre ramená a chrbát. To Asano funguje dobre korigovať svoj postoj a pomôcť vám sedieť alebo stáť bez poškodenia chrbta.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Balasana

Späť na obsah

7. SUPT virasana

SUPT virasana sa tiež nazýva Ležiaci Hero Pose. Je to základný pózu z jogy, ktorá vyzerá jednoducho, ale môže byť pomerne komplikované. To Asano zaisťuje, že vaše chrbát sú úplne rovné, a tiež pomáha otvoriť hrudník. Jedná sa o regeneračné póza, a to vás uvoľní, ako si za cieľ napraviť držanie tela.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: SUPT virasana

Späť na obsah

Vliekli späť v podstate znamená slabú chrbát. Keď vaše chrbát je slabá, máte tendenciu pozvať celý rad problémov. Keď vaše chrbát je slabá, zvyšok vášho držanie tela zarovnanie (brada, brucha, hrudníka a ramien) zhasne proporcie. Je nevyhnutné, aby ste pracovať na náprave to skôr, než bude príliš neskoro. Jóga je najlepší spôsob, ako na to! Už ste niekedy skúšali jogy pre zlepšenie držania tela? Ako to pomôcť? Podeľte sa o svoje skúsenosti sa s nami tým, že komentuje nižšie.

load...