Zdravie a wellness

7 najlepších výhod Cinnamon Powder pre pokožku, vlasy a zdravie

7 najlepších výhod Cinnamon Powder pre pokožku, vlasy a zdravie

Na širokú škálu korenie na trhu k dispozícii, škorica je možno najviac populárne a najstarší z nich. Ale čo je škorica? Toto korenie malo jeho narodenia na Srí Lanke, kde sa nachádzal pred tisíc rokmi. Jeho exkluzívny zdravé a liečivé vlastnosti vystopovať ich korene do éterických olejov nachádzajú v kôry. Hlavným dôvodom jeho početných zdravotných výhod je jeho vysoká úroveň antioxidant. Ako v skutočnosti, škorica bol použitý v liekov rôznymi národmi a kultúrami od vekov.

Najlepšia vec, o škorica je, že môže byť použitý v celej rade jedál - sušienky, koláče a muffiny. Niektorí ľudia tiež preferujú použitie v teplých nápojov, ako je čaj a kávu. Takže, aj keď nemáte moc horlivosť vo varení, ktoré majú škorice na kuchynskej polici je nutnosťou.

Existuje nespočetné množstvo výhod, ktoré toto korenie vo vašej domácnosti. Jednou z najväčších výhod konzumácia škorice je, že vyvažuje vysokú úroveň inzulínu v tele spôsobené sacharidov. Mnoho ľudí to nevie, ale pri konzumácii rafinovaných cukrov; kropenie trochu škorice do zmesi môže pomôcť vyrovnať hladinu inzulínu vaše telo. Verte tomu alebo nie, to je okamžitý liek na junk potravín.

load...
škorica Výhody

Výhody škorica - Zdravie:

1. Lieči diabetes typu 2 a znižuje hladinu cukru v krvi:

Niektoré štúdie už preukázali, že denná konzumácia škorice (aspoň ½ lyžičky) môže pomôcť zlepšiť vašu citlivosť na inzulín a hladinu cukru v krvi. Týmto spôsobom, bude to pomôže získať kontrolu nad hmotnosti vášho tela a zníženie rizika srdcových ochorení. A to je dôvod, prečo škorice na chudnutie a diabetes je taký účinný domáci liek.

2. Znižuje hladinu cholesterolu:

Podľa výskumov, štipka škorice vo vašej každodennej stravy môže klesnúť hladinu cholesterolu neuveriteľné množstvo. A čo viac, to môže výrazne znížiť hladinu triglyceridov a mastných kyselín v krvi.

3. Rakovina Bojuje proti:

Vedci z amerického ministerstva poľnohospodárstva odhalila šokujúce skutočnosť, že škorica znižuje vznik leukémie a lymfómu rakovinových buniek. Okrem toho, že zmes vlákniny a vápnika v škorice pomáha odstrániť žlč, čo odvráti rakoviny hrubého čreva.

load...

4. Zaobchádza kardiovaskulárnych ochorení:

Škorica posilňuje kardiovaskulárny systém, a preto chráni telo proti ochoreniu srdca súvisiacich. Pre tých, ktorí trpia vysokým krvným tlakom a koronárnej artérie ochorením, škorica funguje ako magický vytvrdzovací prvok.

5. Instant a prírodné úst osviežovač:

Od dávnych čias, škorice sa používa na liečbu bolesti zubov a boj proti zápachu z úst. Štipka škorice sily v ústach pomáha zlepšiť vašu ústnu hygienu.

Výhody škorica - Skin:

6. Bid Adieu na pupienky a privítať zdravú kožu:

Ak ste unavení míňať peniaze na akné krémy a masti, ale nepodarilo získať požadované výsledky, je čas, aby sa nejaké domáce liek prístup. Vzhľadom k tomu, početné výhody dostanete, domáce a prírodné prostriedky sa obracia stále viac a viac populárne.

Škorica je široko známy pre jeho rôznych zdravotných výhod. Avšak, len málo ľudí vie, že to môže byť výhodné pre vašu pokožku rovnako. Stačí pridať trochu škorice do citrónovej šťavy a máte efektívne riešenie akné. Zmes medu a škorice, je vysoko efektívna pre hojenie rán a liečbu problémov kože svrbenie. Je tiež účinné pri liečbe čierne bodky; Len pár kvapiek čerstvej citrónovej šťavy a štipkou škorice by vám mal pomôcť pri získaní efektívnych výsledkov.

Výhody škorica - Vlasy:

7. Vzhľadom na to, pre-historická doba, škorica je vysoko cenený korenie, a to nielen pre svoje kulinárske dávok, avšak pre svoje liečivé použitie rovnako. Prírodné liečivé účinky škorice, aby to najlepšia voľba pre liečbu radu chorôb a ochorení, ako je nevoľnosť, prechladnutie, hnačka a bolestivej menštruácie. To tiež pomáha zlepšiť krvný obeh, čím vaše vlasy silné a krásne. Vďaka lepšej cirkulácii krvi v tele, sú vlasové korienky a skalp získať dostatočné množstvo živín a kyslíka. Úplne prirodzene, vaše vlasy zostáva silný, zdravý a krásny.

Dúfam, že sa vám páčil článok. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...