Zdravie a wellness

7 Jóga predstavuje večerné posedenie na spánok dobrej noci

7 Jóga predstavuje večerné posedenie na spánok dobrej noci

Cítite sa často nafúknutý po večeri? Máte problémy spať? S nezdravé a predčasné stravovacích návykov, my čeliť problémy s dostať kvalitný spánok.

Takže to, čo môžete urobiť, aby váš spánok neruší následné večeru? Existujú určité účinné jóga predstavuje môžete vykonať, že vám môže dať oddych od zažívacích ťažkostí.

Zaujíma vás, čo sú zač? Prečítajte si tento príspevok o tom informovaný!

Poďme sa pozrieť na efektívne pózy jogy po večeri:

1. Smerom nadol pes Pose (Adho Mukha Svanasana):

To je jeden z najobľúbenejších Jóga. Táto póza je možné vykonať kedykoľvek počas dňa. Avšak, táto póza pomáha lepší pohyb čriev a má vplyv na brucho. Prevedenie tohto Asano je veľmi jednoduché. Položte dlane o niečo viac ako na šírku ramien. Dajte pozor, aby ste prsty zastrčil; pokračovať s cieľom zvýšiť vaše boky. Hrudníka by mal vrátiť spolu s stehien. Kolená by mali byť ohnuté. Nezabudnite, že boky by mala byť vysoká; udržuje chodidlo uzemnený nie je tak dôležité. Držte pozíciu asi 10 až 15 sekúnd. Repeat (1).

load...

2. Stály predklone Pose (uttanasana):

Uttasana, alebo stojace dopredu ohýbanie póza, je dobré pre gastrointestinálny trakt. To pomáha tlačiť potravu pozdĺž ciest a pomáha uľaviť od zápchy alebo nadúvanie pocit. Ak chcete vykonať tento ásany, aby sa vaše kolená ohnutá a pokúsiť sa dostať cez vaše brucho a uchopte zadnú časť oboch kolien. V ideálnom prípade by mali by ste cítiť napätie vo svojich hamstringy. Ak ste nezistili žiadne napätie, zvážte rovnanie nohy. Držať tento postoj pre cca 15 - 20 sekúnd. Repeat (2).

3. Camel Pose (Ustrasana):

Póze ťava je efektívna póza jogy pre trávenie po jedle, a je tiež skvelý výkon pre chrbát. Zdá sa byť ťažké robiť, a to sa hovorilo, aby nepriaznivý vplyv na chrbát. Avšak štúdie preukázali, že Ustrasana nielen posilňuje chrbtové svaly, ale tiež zmierňuje žalúdočné ťažkosti a trávenie pomoci (3).

4. Bow Pose (Dhanurasana):

Dhanurasana alebo luk predstavovať, je ďalší Asano, že je dobré pre úľavu od zápchy a zmierňuje nadúvanie žalúdka. Bolo tiež preukázané, aby pomohol zmierniť chrbát, brucho a prispieva k pružnosti tela. Je to trochu zložitejšie na vykonanie a nezdá sa, že všetko dobre. Akonáhle sa dostanete do konečnej polohy, držať pózu po dobu 15 - 20 sekúnd pred vydaním (4).

load...

Pose 5. Detská (Balasana):

Balasana alebo póza dieťaťa, je ďalší Asano, ktorý je navrhnutý tak, aby jasne nafúknuté brucho a zmierniť zažívacie ťažkosti. Je to jeden z najúčinnejších jogových ásan po večeri. Ak chcete vykonať balasana, začínajú z kľaku a zastrčiť hrudník do stehien a udržať čelom o zem. Držte ruky rovno na strane tela. Trvať niekoľko pomalých, plné dychov. Držte túto pózu pre asi 10 až 15 sekúnd. Repeat (5).

6. Wind Uvoľnenie Pose / Wind Odstránenie Pose / Wind Oslobodzujúca Pose (Pawanmuktasana):

Táto póza je navrhnutý tak, aby pomôžu zbaviť sa nadúvanie tým, že si zlomíte vietor. Teda, je potrebné vykonávať toto predstavovať úplne sám. Ak chcete vykonať, vrátiť sa na chrbát, nadýchnuť a držať pravé koleno proti hrudníka. Začne hojdať kolenom zo strany na stranu, aby masáž brušných orgánov. Trvať niekoľko hlbokých nádychov a prejsť nohy a začať hojdacia pravé koleno (6).

7. Corpse Pose (Savasana):

The Lazy osoby obľúbený póza je Savasana, je navrhnutý tak, aby vám pomôže zlepšiť procesy v tele. To vám pomôže pri oživený tým, že pomáha obnoviť všetku energiu, ktorú stratil vykonávajúci všetky tieto ásany uvedené vyššie. Dostať sa do pozície je jednoduchá. Ležať na vás späť, aby sa vaše ruky od bokov so svojimi dlaňami otočenými oblohu a zavri oči. Držte pozíciu po dobu 15 - 20 minút. Udržať vaše oči zatvorené; sústrediť sa na dýchanie. Táto póza je často nahradený Padmasana (sediaci predstavovať) pre meditáciu. Obvykle by ste mali ukončiť jogu s týmto póze (7).

Máte vo zvyku vykonávajúci jogu po večeri pre trávenie? Nezabudnite zdieľať žiadne iné pózy, ktoré považujete za vhodné pre trávenie. Zanechať komentár nižšie.

load...