Zdravie a wellness

7 jóga predstavuje pre krásu

7 jóga predstavuje pre krásu

Takmer 5000 rok stará filozofia dobrom zdravotnom stave sa vyvinul do dnešných najviac hovoril o spôsobe života... Chcete sa hádať na to, čo to je ??!

To je joga !!!

Jóga je jedným z dobre známych dávnych postupov pre dobré zdravie a najstaršie filozofie Ayurveda, ktorých hlavným záujmom je blaho jednotlivca. Vzhľadom k jeho komplexnému prístupu k liečebné a wellness aspekty, jóga je známe, že byť prospešný v každodennej rutiny.

load...

Nad všetku Výhody:

  • Cvičí jogu pravidelne pomáha zlepšovať, získať a udržať dobré zdravie, rovnako ako pomáha zmierniť stres a zároveň relaxáciu a posilniť myseľ i telo.
  • Jóga je známe, že pomáhajú udržať kontrolu cukrovka, artritída, bolesti chrbta, vysoký krvný tlak, astma a depresia medzi ostatnými.
  • Ver či never!!! Ale joga vám pomôže schudnúť tie kilá navyše taky... To vám pomôže dosiahnuť a udržať si ideálnu telesnú hmotnosť.
  • Dámske zdravotné problémy, ako je menopauze, syndróm polycystických ovárií (PCOS) a ďalšie menštruačné poruchy sú tiež liečiť pomocou pravidelného praktizovanie jogy.
  • Tento celkový príjemca prírodné zdravotnej starostlivosti je tiež povedal, k zvýšeniu krásu.
  • Jóga má tiež rôzne kozmetické výhody. Pomocou jogy získať žiariaca pleť alebo jóga pre rast vlasov atď nie je nová praxe.

Pochybujem, že je niekto v tomto svete, ktorý nechce, aby vyzerala dobre !!! By sa chcete hodvábne jemný žiariace a mladej pleti ??? Prečo nie skúsiť jogu?

Na rozdiel od celkové zdravie, je koža, ťažiť tiež...

Swami Sivananda cituje celostnej-line tým, že "Pravidelným praktizovanie Ásany, muži a ženy získajú číslo, ktoré zvýšia ich krásu a že flexibilita, ktorá im dáva šarm a elegancia v každom pohybe," a "je obdarený svojráznym žiara v jeho tvári a očami a osobitým čarom v jeho úsmevu ".

load...

Jóga vám pomôže zlepšiť flexibilitu, rovnako ako správne držanie tela konzervačné svoje mladší vzhľad. To pomôže detoxikovať vaša pleť a telo z možných toxínov, zatiaľ čo pomoc pri zabezpečení správnej výživy na bunkovej úrovni. Krásu skrze jogu sa uskutoční iba so správnou rovnováhu diéty a cvičenia.

Je známe, vyčistiť pleť akné, škvrny a jazvy príliš !! Existuje celý rad jogových pozícií, ktoré môžete prípadne urobiť zvrátiť príznaky starnutia, vrátane vrások, zišli kože, vrana k nohám a jemných liniek medzi ostatnými.

Jóga pre krásu: Poses

Suryanamaskar, Trikonasana, joga mudra, Pawanmuktasana, Bhujangasana, Ushtrasana, Sarvanghasana a Halasana sú niektoré z póz, ktoré môžete pravidelne urobiť pre skrášlenie kožu. Tieto pozície sú vraj stimuluje krvný obeh v tele, a zároveň znižuje stres a napätie. Dokonalé riešenie v joge na tvár krásu.

1. Surya Namaskar

2. Trikonasana

3. Bhujangasana

4. Halasana

5. Jóga pre krásu Poses: pranayam

Jogy pranayam praxe pomáha zaistiť kyslík do buniek v celom tele prostredníctvom krvi. Tridsať minút pranayam môže byť tajomstvo vašej krásu, ktorá bude príčinou závidieť. Rytmické hlboké dýchanie, Alom Vilom, Kapalbhati, Bhastrika a Bhramri sú niektoré z pózy môžete ochutnať pre dobré zdravie.

6. Kapalbhati

7. Anulom Vilom

Teraz sa pozeraj - SURYANAMASKAR Jóga pre BEAUTY

load...