Zdravie a wellness

7 jednoduchých spôsobov, ako získať Flat Tummy za jeden mesiac

7 jednoduchých spôsobov, ako získať Flat Tummy za jeden mesiac

Ploché bruško je snom každého z nás. Ale s nárastom množstva nevyžiadanej berieme a sedavým životným štýlom vedieme, to bude dosť ťažké, pokiaľ ide o chudnutie a získavanie, že ploché brucho.

Čo keď ste práve narazil na jednu neuveriteľnú cvičením, ktoré môžu zabiť vaše brušný tuk a dá vám ploché bruško v nie viac ako 30 dní? Neuveriteľné, že?

Zaujíma vás, ako stratiť brušný tuk v mesiaci? Že je to, čo tento post hovorí o. Kickass rutina, ktorá vám môže dať ploché bruško len za 30 dní! Nemôže sa dočkať, až vedieť, čo to je? Potom už stačí len relaxovať a čítať!

load...

Ako získať ploché bruško za mesiac:

So zmenami v strave, základných cvikov a dôvery, môžete skutočne dosiahnuť ploché bruško. Nižšie sú kroky, ktoré by mali byť vzaté do úvahy.

1. Rozhodni sa:

Prvým predpokladom pre túto misiu je mať pevnú myseľ a odhodlanie dať do veľa úsilia. Mali by ste si byť vedomí toho, že s cieľom schudnúť, mali by ste spáliť prebytočného tuku a kalórií nahromadené vo vašom tele. To možno dosiahnuť iba cvičením a zmenou stravovacích návykov.

2. Zvoľte Guide / tréner:

Ak máte vážne slová o ploché bruško počas jedného mesiaca, bude to dobrý nápad mať sprievodcu alebo trénera, ktorý vám pomôže dosiahnuť tento cieľ. Tréner by mal byť schopný vás s brušné cvičenia, ktoré sú vhodné pre vás schudnúť a posilniť vaše svaly.

load...

3. Vyberte Režim cvičenie:

Ďalším krokom by bolo zvoliť cvičebný režim, ktorý by mal v ideálnom prípade zahŕňať okolo 50 Crunch sit-up. Môže to byť aj iné podobné cvičenie, v ktorom je tlak na vaše brušné svaly tak, že stratíte tuk hromadí okolo. Uistite sa, že budete držať chrbát rovno, ako si urobiť na sit-up, takže nemusíte skončiť s akúkoľvek bolesť alebo nepohodlie neskôr. Tiež zahŕňa dosky cvičenia, ktoré vám pomôžu spaľovať tuk a dá silu vašich kľúčových brušných svalov.

4. Vykonávať cvičenia s loptami:

Guľové cvičenie pomôcť jeden udržiavať správnu rovnováhu tela a tiež posilniť základné brušné svaly. Z tohto dôvodu je dôležité, aby vám patrí guličkové cvičenie v cvičebného režime, zatiaľ čo sa snaží stratiť prebytočné mäkká tukové tkanivo v rámci jedného mesiaca. Jeden spôsob vykonávania týchto cvičení je robiť drví, zatiaľ čo drží loptu na svojich nohách, nedovoliť, aby presunúť alebo odpadávať. Ďalší spôsob cvičenia je robiť jack-nôž sit-up, zatiaľ čo čiastočne ľahu na loptu.

5. Vezmite Zdravá strava:

Zdravé ešte bez tuku strava je dôležitou súčasťou dobrého programu chudnutia. Vaša strava by mala obsahovať špeciálne potraviny, ako mandle, ktoré sú bohaté na vlákninu a horčík, takže si môžete vytvoriť svoje brušné svaly a posilniť ich. Ďalšou dôležitou zložkou v strave by mal byť omega 3 mastné kyseliny, ktoré podporujú zdravý metabolickú aktivitu a pomáhajú jeden pobyt nasýtiť nadlho. Iné zdroje omega-3 mastných kyselín sú losos, vlašské orechy a ľanové semená. Okrem všetkých týchto, sójové mlieko môže byť tiež súčasťou vášho špeciálnu diétu na chudnutie, pretože podporuje ploché bruško.

6. Znížte príjem kalórií:

V skutočnosti by ste mali mať kontrolu na počte kalórií každý deň. Byť verný sám sebe, ak chcete získať správne výsledky v požadovanom čase! Takže, len povedať veľké, nie 'na všetky pôžitky, ktoré máte radi napcháva počas svojho voľného času!

7. Držať plánu:

V neposlednom rade je dôležité, že sa budete držať disciplinovane rutiny a zároveň sledovať svoj plán, ako získať ploché brucho do jedného mesiaca. Nemalo by dochádzať k víkendové ústupky, nie, len pre chuť 'výhovorky, alebo nie, Nudím sa jesť všetky zdravému Stuff' výpočty! Ak naozaj chcete dosiahnuť zdravého ja do 30 dní, stačí nastaviť svoju myseľ na cieľ a ísť na to!

Teraz, keď viete, ako získať ploché brucho za mesiac, dajte nám vedieť, ak budete to skúsiť. Získanie zdravý ja stratou na mizernú bruško nie je tak ťažké, ak si myslíte o tom. Všetko, čo budete potrebovať, je odhodlanie k cieľu. Takže, len pozor a vrátiť k obytnom bruško-ťa, teraz! Poznáte nejaké iné spôsoby, ako získať ploché brucho za mesiac? Nezabudnite si s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...