Zdravie a wellness

7 jednoduchých spôsobov, ako sa zbaviť Tummy Pooch - tabuľky stravy a cvičení

7 jednoduchých spôsobov, ako sa zbaviť Tummy Pooch - tabuľky stravy a cvičení

Prekliaty brucho psisko! Nie je to len nelichotivý, ale tiež hovorí nahlas o svojich nezdravých výbere potravín. Je to do očí bijúce problém pre nové mamičky a tiež tých, ktorí nedávno stratili veľa na váhe. Na vrchole sa, že je potrebné ste počuli, že sa nemôžete zbaviť svojho brušné psisko, alebo že sa zbaviť je to ťažké. Ale tieto informácie nie sú pravdivé. Môžete ho zbaviť a hľadať teplejšie ako inokedy s ladením svoj životný štýl. Dnes som ti povedať, ako získať ploché brucho bez námahy a efektívne. Takže, pripravte sa zmeniť svoj život a svoj šatník skôr, než si dokážete predstaviť! Poďme začať.

Ako sa zbaviť bruška Pooch?

1. Eliminovať vysokej nízkokalorické potraviny

Áno, ak sa chcete zbaviť svojho brucho psisko, mali by ste si vybrať potraviny, ktoré sú s nízkym obsahom kalórií, ale veľmi výživné. Vykonať drobné zmeny, ako je výmena koláče a pečivo s melón ľad cukroví a bez cukru zmrzliny. To vám môže pomôcť znížiť váš príjem kalórií. Vyhnúť sa používanie cukru do čaju alebo kávy. Nejesť mastnú a mastný rýchle občerstvenie, ako je hamburger, pizza, hranolky, vyprážané kurča, atď

2. Zahrnúť ovocie, zelenina a chudé mäso vo vašej strave

Ovocie a zelenina sú nahraté s antioxidantmi a esenciálne živiny a spĺňajú všetky požiadavky výživy vášho tela. Okrem toho sa jedná o plné vody a vlákniny, a teda naplniť čo najrýchlejšie do žalúdka. Z tohto dôvodu, môžete skončiť jesť menej. Chudé mäso a celozrnné obilniny trvať dlhšiu dobu na trávenie, a preto nemáte pocit, že je potrebné k jedlu po dlhú dobu. Zahŕňajúci všetky také potraviny vo vašej strave môže udržať vás nasýtiť a môže znížiť príjem kalórií.

load...

3. Tupler Technika

Môžete získať rýchlejšie a lepšie výsledky, ak budete cvičiť na dýchacie techniku ​​Tupler pri cvičení. Táto technika vás naučí kresliť vo vašich brušných svalov správne pred vykonaním akejkoľvek činnosti, vrátane jednoduché aktivity svojho každodenného života. Počas tohto procesu si dať používať transverses abdominis, ktorý je najvnútornejšie sval, ktorý obteká chrbta a brucha, rovnako ako korzet. Cvičí tento typ dýchacie techniky zlepšuje pevnosť tohto svalu a je vaše brucho vyzerať plochejšie.

4. 60 až 90 minútové cvičenie

Ak ste sa usilovne snaží stratiť brušný vačok, budete musieť vykonávať ťažšie a dlhšie, než vaše pravidelné 30 minútové rutina. -Li chôdza je vaše rutinné cvičenie, potom by ste mali zvýšiť vzdialenosť a rovnako ako vaša rýchlosť chôdze. Intenzívne zasadnutí v rozmedzí vám môže veľmi pomôcť pri strate brucho tuk rýchlo. Je vhodné, aby si zacvičiť vo výške 60 až 90 minút pod vedením certifikovaného trénera pre dosiahnutie lepších výsledkov.

5. Vyhnúť sa stresu

Stres je jedným z hlavných dôvodov ukladanie tuku v oblasti brucha. Stres vedie k zvýšenému vylučovaniu kortizolu. To potom vedie k telu prepínanie do režimu hladovania a telo začne ukladať potraviny ako tuk. Kortizol tiež pohybuje tuk z oblasti bokov na brucho oblasti, ako existuje viac kortizolu receptory v oblasti brucha. To viscerálneho tuku zvyšuje zápal a vedie k inzulínovej rezistencie. Vyhnúť sa stresu je najlepší spôsob, ako sa zbaviť brucho psisko. Aby sa vyhli stresu, mali by ste tráviť čas so svojimi priateľmi, rodinou a seba. Udržiavať sami sa zaoberajú rôznymi činnosťami, alebo požiadať o pomoc, aby sa zabránilo stresu z deje mimo kontroly.

load...

6. Jedzte v pravý čas

Nenechajte hladovať sami prísť o svoju psisko. Budete získať väčšiu váhu. Jesť každé 2 - 3 hodiny. Majú svoje hlavné tri jedlá, raňajky, obed a večera, na správnu dobu. Môžete desiatu medzi nimi, ale uistite sa, že jesť zdravé desiaty. Nejete za dlhší pracovný čas spomalí metabolizmus tela a zvýšenie ukladanie tuku v oblasti brucha.

7. Získať Rest

Tie majú cvičenia, ísť do práce, stýkať a tráviť čas s rodinou a priateľmi, ale mali by ste tiež vziať nejaký čas pre seba. Nedostávajú správne oddýchnuť tiež vyvoláva stres a zvyšuje zápal. To vedie k stresu vyvolaného zvýšenie telesnej hmotnosti, a to najmä v oblasti brucha. Získať aspoň 7 hodín spánku denne. Dobre sa opierať o víkendy uvoľnením vo vašej terase alebo ísť do kúpeľov.

Takže sa jednalo o sedem jednoduchých spôsobov, ako sa zbaviť svojho brucha psisko. Tu je ukážka diéta graf, ktorý je k dispozícii potraviny, ktoré sú s nízkym obsahom kalórií a výživné, ktoré vám pomôžu, čo je pre vás dobré a čo nie viem.

Ukážkové diétne graf sa zbaviť brušný Pooch

Jedlá Čo jesť
Skoro ráno (7:00 - 7:30) 1 šálka semien senovky vode nasiaknutá
Raňajky (8:45 - 9:15) Možnosti:

 • 2 varené vaječné bielky + 1 šálka beztučného mlieka + 1 jablko (so šupkou)
 • Ovos + 1 šálka čerstvej pomarančovej šťavy
Obed (12:00 - 12:30) Možnosti:

 • Kuracie šalát s olivovým olejom, dijonovou horčicou a dresinkom z citrónovej šťavy + 1 šálka cmaru
 • Veggie šalátový zábal + ½ šálky nízkotučného jogurtu
Večerné občerstvenie (4:00 hod.) 1 šálka zeleného čaju + 1 multigrain biscui
Večera (19:00) Možnosti

 • Grilované kuracie prsia - losos s zeleninou
 • Zeleninová a hubová polievka

Užitočná

Mali by ste piť 1 šálka citrón vodu 20 minút pred obedom a večerou. To sa budete cítiť plnšia a potláča chuť do jedla. Preto by ste jesť menej.

Spracovanie je rovnako dôležité ako jesť zdravé potraviny. Teraz, keď viete, ako sa zbaviť brucho psisko rýchle, poďme sa pozrieť na niekoľko cvičení, ktoré vám pomôžu v tomto procese.

Cvičenie sa zbaviť brušný Pooch

1. Cyklistické drví

Cyklistické drví pracovať na svojich horných brušných svalov, stredná brucha, podbruška svaly, bočné pása svalov, štvorhlavého a lýtkové. Jedná sa o zábavné cvičenia a tu je návod, ako to urobiť.

kroky
 1. Ľahnúť si na podlahu s nohami roztiahol rovno.
 2. Položte ruky po stranách hlavy. Neblokujú prsty.
 3. Ohnúť pravé koleno a snažiť, aby vaše kolená k hrudníku.
 4. Súčasne otáčať telom a snaží sa dotknúť vášho ľavý lakeť na pravé koleno.
 5. Vrátiť do východiskovej polohy a opakujte krok 3 a 4 s ľavú nohu a pravého lakťa.
 6. Opakovať 20 krát.

2. Forward Plank

To je vynikajúce cvičenie na posilnenie svojej jadro. Forward doska pracuje na svojich zadku, hornej a spodnej časti brucha svaly, štvorhlavý sval a hamstringy. Tu je, ako na to.

kroky
 1. Predpokladajme, že mačka predstavovať.
 2. Teraz, ísť dole tým, že podporuje hornej časti tela na predlaktí.
 3. Pretiahnuť nohy a podporu svojej spodnej časti tela na prsty na nohách.
 4. Zastávať funkciu po dobu 20 sekúnd.
 5. Relax po dobu 10 sekúnd a opakujte.

3. Bočné drví

To je veľmi jednoduché, ale účinné cvičenia. Pracuje na polovici brucha a podbruška svalov, zadku a obliques. Tu je, ako na to.

kroky
 1. Ľahnite si na pravej strane ľavou nohou na vrchole svojej pravej strane.
 2. Tiahnu od tela pod uhlom 90 stupňov, aby vaše telo na podlahe, dlaňou dolu.
 3. Ohýbať ľavý lakeť a položte ľavú dlaň zľahka na hlavu.
 4. Začnite tým, že zdvíhanie oboch nôh smerom k hlave a pohybom hlavy k nôh.
 5. Robiť to 10 krát a relaxovať, a potom opakovať ešte raz.
 6. Opakujte to isté na ľavej strane.

4. Nožnicové kopy

Jedná sa o cvičenie, ktoré vyzerá jednoduché a ľahké robiť, ale je veľmi efektívna, pokiaľ ide o straty brucho psisko. Pôsobí na vaše spodnej časti brucha a hornej časti brucha svalov. Tu sú kroky.

kroky
 1. Ľahnúť bytu, smerom k stropu.
 2. Teraz zdvihnite nohy v uhle 90 stupňov, aby vaše telo.
 3. Presuňte pravú nohu k hrudníku a ľavej nohy smerom k podlahe.
 4. Teraz presuňte ľavú nohu k hrudníku a pravou nohou smerom k podlahe.
 5. Opakujte tento 10 - 20 krát.

5. Lodné U-

To je jeden z viacerých ľahko cvičení, ktoré pôsobia na podbrušku svalov. Tu sú kroky, ako to urobiť.

kroky
 1. Pokrčte kolená a sedieť s chodidla.
 2. Uvoľnite sa a podporiť hornej časti tela s lakťami, dlaňami nadol.
 3. Zdvihnite nohy, prsty ukázal, a kolená dotýka.
 4. Prineste si nohy na pravej strane; nezdvíhajte boky zo zeme.
 5. Znížte svoje nohy a zdvihnite nohy hore a priviesť ich na pravej strane.
 6. Znížte svoje nohy a opakujte to po dobu 10 - 15 krát.

Takže sa jednalo o päť jednoduchých cvičení, ako sa zbaviť brucho psisko. Po správnej diéty a robiť zmeny životného štýlu vám tiež pomôže stratiť prebytočného tuku z brušnej oblasti. Takže, čo ti bráni? Ísť a zmeniť spôsob, akým budete vyzerať a cítiť sa na seba dnes. Postarať.

load...