Zdravie a wellness

7 efektných jogových asanas, ktoré tónujú vaše zadky

7 efektných jogových asanas, ktoré tónujú vaše zadky

Už ste počuli o joge zadku? Ak ste videli jeden, mali by ste určite chcieť jeden. Je to tesný, dobre urastený a tónovaný zadné. Striktný režim určitých Jóga vám pomôže ho vlastniť. Tu máme uvedené 7 z nich. Pozrite sa na ne.

Jóga pre záchvatu Posterior

Keď si myslíme, jogy, si myslíme, že cvičenie, ktoré relaxáciu mysle a tela. Ale okrem toho, jóga môže byť tiež go-cvičiť na posilnenie a tónovanie svalov. Zadok, a to najmä, sú oblasťou, že ženy sú si vedomí o. Mierne zdvihnuté a sprísnené zadok bude stačiť a budete cítiť sebaisto. Niektoré jóga ásany napádať zadku svaly a dať výsledky, ktoré chcete. Skontrolujte, či nižšie uvedené ásany.

Jóga pre zadku - 7 tónovacie ásan

  1. Salabhasana (Locust Pose)
  2. Purvottanasana (Hore Plank Pose)
  3. Anjaneyasana (Crescent Pose)
  4. Virabhadrasana 2 (bojovník 2 Pose)
  5. Trikonasana (trojuholník Pose)
  6. Ardha chandrasana (Half Moon Pose)
  7. Natarajasana (Dance Pose)

1. Salabhasana (Locust Pose)

Salabhasana alebo Locust Pose je póza, ktorá vyzerá jednoducho, ale môže byť docela ťažké robiť správnym spôsobom. Je potrebné zahrnúť túto pózu do svojho každodenného tréningu režimu pre niektoré skvelé výsledky. Praktizovanie tohto ásany skoro ráno na lačný žalúdok. Ide o základnú úroveň ásany podľa štýlu Vinyasa jogy. Držať pózu po dobu aspoň 30 až 60 sekúnd.

load...

Výhody: Salabhasana posilňuje celý systém. To stimuluje vaše vnútorné orgány a zlepšuje krvný obeh. Tiež tóny vaše boky, stehná, lýtkové svaly a nohy. Ásana reguluje metabolizmus a pomáha vám pri chudnutí.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Salabhasana

Späť na obsah

2. Purvottanasana (Hore Plank Pose)

Purvottanasana alebo Hore Plank Pose je Asano, kam sa tiahnu rozsiahlo smerom na východ. Ráno je najlepší čas na prax tento ásany. Udržiavať váš žalúdok prázdny pri praktizovaní tohto ásany. V prípade, že cvičí ásany v dopoludňajších hodinách nie je možné, môžete to urobiť vo večerných hodinách, ale uistite sa, že posledné jedlo bolo pred 4 až 6 hodín. Držať pózu z jogy, čo je základná úroveň Vinyasa Yoga Asan po dobu asi 30 až 60 sekúnd.

load...

Výhody: Purvottanasana posilňuje chrbát a nohy, sa tiahne predná členkov a tonizuje celé telo. To zvyšuje svoje hlavné silu a vytrvalosť a naťahuje nohy do značnej miery.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Purvottanasana

Späť na obsah

3. Anjaneyasana (Crescent Pose)

Anjaneyasana alebo Crescent Pose je pomenovaný tak ako lord Hanuman, charakter v Ramayana, je obvykle uvedené v tomto postoji. Póza tiež vyzerá ako polmesiac, odtiaľ názov. Cvičiť ásany v dopoludňajších hodinách na lačno alebo vo večerných hodinách po 4 až 6 hodín od posledného jedla. Póza je základná úroveň vinyasa joga. Držte ho aspoň 15 až 30 sekúnd, počas tréningu.

Výhody: Anjaneyasana zlepšuje rovnováhu tela a dáva vaše boky dobrý úsek. To zvyšuje koncentráciu a stavia povedomia jadra. To tóny a povzbudiť vaše telo, stimuluje tráviace orgány a trávenie pomôcky.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Anjaneyasana

Späť na obsah

4. Virabhadrasana 2 (bojovník 2 Pose)

Virabhadrasana 2 alebo Pose bojovník 2 je pomenovaný po Virabhadra, mytologické postavy vytvorené Šivu. Jedná sa o elegantný póza, ktorá slávi úspechy mýtických bojovníkov. Virabhadrasana 2 je vinyasa jogu začiatočník úroveň predstavovať, že funguje najlepšie, keď cvičil v dopoludňajších hodinách na lačno. Držať pózu po dobu najmenej 30 sekúnd.

Výhody: Warrior Pose posilňuje a preťahuje nohy a členky. To zvyšuje vašu vytrvalosť, zmierňuje bolesti chrbta, a dodáva milosť a vyrovnanosť k svojmu postoju. Ásana zlepšuje dýchanie a dodáva energiu unavené končatiny.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: virabhadrasana 2

Späť na obsah

5. Trikonasana (trojuholník Pose)

Trikonasana alebo trojuholník Pose je pomenovaný tak, že sa podobá trojuholník. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa Yoga Asan, ktorý funguje najlepšie, keď sa udržuje po dobu najmenej 30 sekúnd. Na rozdiel od mnohých iných Jóga, Trikonasana vyžaduje, aby sa vaše oči otvorené k udržanie rovnováhy. Cvičiť ásany ráno na lačný žalúdok.

Výhody: Trikonasana posilňuje kolená a členky a nohy a zvyšuje fyzickú stabilitu. To zlepšuje trávenie, znižuje krvný tlak, a odstraňuje tuk z pásu a stehien.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Trikonasana

Späť na obsah

6. Ardha chandrasana (Half Moon Pose)

Ardha chandrasana alebo Half Moon Pose usmerňuje lunárny energie do vášho tela. Póza je základná úroveň Hatha joga ásany, ktorý funguje najlepšie, keď cvičil za svitania alebo za súmraku. Váš žalúdok musí byť prázdny v dobe praxe. Snažte sa držať pózu najmenej po dobu 15 až 30 sekúnd.

Výhody: Ásana robí vaše stehná a členky silnejší a ťahá vaše lýtka. Zvyšuje hladinu koncentrácie a dáva vaše telo lepšie zmysel pre koordináciu. To tiež zmierňuje stres a zlepšuje trávenie.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: ardha chandrasana

Späť na obsah

7. Natarajasana (Dance Pose)

Natarajasana alebo Dance Pose je Asano, že ak sa dobre, podobá jednej z tanečných pózach hinduistického boha, boha Šivu. Jedná sa o strednú úroveň Vinyasa jogy Asano. Cvičiť ásany skoro ráno na lačný žalúdok a večer po medzere 4 až 6 hodín od posledného jedla. Držte predstavovať najmenej po dobu 15 až 30 sekúnd, počas tréningu.

Výhody: Natarajasana je jedným z najlepších Jóga pre sedacie svaly tónovanie lebo posilňuje vaše boky a nohy. To zvyšuje váš metabolizmus, pomáha chudnutie, sa tiahne vaše stehná a zlepšuje držanie tela. To je vaše telo pružné a zvyšuje sústredenie a rovnováhu.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Natarajasana

Späť na obsah

Tieto joga ásany vám pomôžu dostať tie urastený zadok vášho želania. Teraz sa poďme odpovedať na niekoľko otázok týkajúcich sa jogy a tónovanie.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Je cvičenie jogy dosť fit zadok?

Spolu s cvičenie sedacie tónovanie jogy ásany, správnej diéty, zdravý životný štýl a odhodlanú myseľ vám pomôže získať požadované výsledky.

Existujú nejaké vedľajšie účinky cvičenia jogy?

Jóga, keď sa naučil a cvičil pod dohľadom školeného učiteľa jogy, nemá žiadne vedľajšie účinky.

Uvažovali ste niekedy o jogu pre sedacie svaly tvarovanie? Ako to pomôcť? Neskoršie vášho tela hrá významnú úlohu pri formovaní držaní tela. Priznanie späť robí vyzerať a cítiť sa skvele. Ak chcete získať závideniahodné zadok, prepracovať a reorganizovať svoj fitness režim, aby sa zmestili do výšky ásany. Začať!

load...