Zdravie a wellness

7 Baba Ramdev Jóga predstavuje pre vedenie zdravého života

7 Baba Ramdev Jóga predstavuje pre vedenie zdravého života

Dobré zdravie je to, čo my všetci želáme. Ak si nie ste opatrní, choroba a slabosť môžu rýchlo vytiahnuť dole. Ak chcete zabrániť tomu, aby aj váš život aktívny a nadšený, neustále udržiava kontrolu na svoje zdravie má zásadný význam. Spolu s zodpovedajúce spánku a výživnú stravu, cvičenie je zásadný, a tu sú 7 Ramdev Baba Jóga, ktoré sú ideálne pre zvýšenie svoje zdravie. Prejdite nadol nájsť.

Pred tým, poďme sa dozvedieť o Baba Ramdev.

 Kto je Baba Ramdev?

 Baba Ramdev je joga pán, duchovný guru, a osobnosť verejného života v Indii. Vedie Ajurvédske reťazec výrobkov pod značkou Pataňdžali a podieľa sa na politických zhromaždeniach. Začal učiť jogu od útleho veku a čoskoro sa stal odborníkom v ňom. Spočiatku začal brať lekcie jogy a získal popularitu cez ranné štrbine v televíznom kanáli. A čoskoro sa roztiahne krídla do jogy táborov. Tieto jóga tábory sú pokryté naživo v médiách, sa dokonca celebritami je navštevujú. Výsledkom je, že joga sa stala populárnou v Indii, a Baba Ramdev vymyslel štýl jeho vlastné pomôcť ľuďom udržať zdravé.

load...

Nižšie sú uvedené niektoré z nich. Pozrite sa a vyskúšajte ásany.

Baba Ramdev Jóga pre zdravie

Zdravie je bohatstvo, hovoria. Nasledujúci jogy ásany sa bude starať o svoje celkovej pohody. Namiesto odloženie vášho jogy každý deň, učiť sa práca ásany hneď a začať trénovať je pre zdravší život.

  1. Malasaña (Garland Pose)
  2. Vajrasana (Diamond Pose)
  3. Ustrasana (Camel Pose)
  4. Janu Sirsasana (Head na koleno Pose)
  5. Chakrasana (kolo Pose)
  6. Viparita Karan (Inverted Lake Pose)
  7. Shavasana (Corpse Pose)

1. Malasaña (Garland Pose)

Malasaña alebo Garland Pose je v podstate drep. Späť v deň, tam bol prax sediaci v drepe pozícii. Ale teraz, s stoličkami, že je preč, čo vedie k problémom. Cvičiť Malasaña na lačný žalúdok skoro ráno. Je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Držte ho aspoň 60 sekúnd.

load...

Zdravie Výhody Malasaña

Malasaña posilňuje členky a krk a zvyšuje pohyblivosť v bokoch. To zlepšuje metabolizmus a znižuje únavu a únavu. To umožňuje hladký tok krvi do panvy. To tiež ťahá chrbtové svalstvo a lieči bolesti chrbta. Je to ideálny Asano pre prenatálnej jógy.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Malasaña

Späť na obsah

2. Vajrasana (Diamond Pose)

 Vajrasana alebo Diamond Pose je kľačiaci predstavovať, že sa predpokladá, že sa budete silní ako diamant s bežnou praxou. Na rozdiel od mnohých iných jogových ásan, to je najlepšie prax Vajrasana po dobrom obede. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Držať Vajrasana po dobu 5 až 10 minút.

Zdravie Výhody Vajrasana

Vajrasana je dobré pre trávenie. To tóny vaše boky a zbaví zápchy. Zvyšuje krvný obeh v tele a pomáha relaxovať. Póza tiež lieči problémy s močovým ústrojenstvom a bolesti kĺbov. To je spodná časť tela flexibilné a tóny svoje lýtkové svaly.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Vajrasana

Späť na obsah

3. Ustrasana (Camel Pose)

 Ustrasana alebo Camel Pose je Asano, že je hlboká backbend v polohe v kľaku. , Ústř 'znamená v sanskrte ťavu, a preto meno Camel Pose. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Zdravie Výhody Ustrasana

Ustrasana znižuje tuk na stehnách a otvára boky. To posilňuje a ťahá ramená. Zlepšuje držanie tela a proces vylučovania. Póza posilňuje ruky a nohy. Otvára hrudník a zlepšuje dýchanie. To tiež uvoľňuje napätie vo vaječníkoch a stimuluje endokrinné žľazy.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Ustrasana

Späť na obsah

4. Janu Sirsasana (Head na koleno Pose)

 Janu Sirsasana alebo vedúci na koleno Pose je usadený predstavujú kde hlava dotkne kolená. Praktizovať Janu Sirsasana ráno alebo večer na lačný žalúdok. Je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Zdravie Výhody Janu Sirsasana

Janu Sirsasana upokojuje mozog a zmierňuje mierne depresie. Taktiež naťahuje chrbticu a triesla, zvyšuje flexibilitu nohy, a stimuluje pečeň a obličky. Póza lieči bolesti hlavy a menštruačné ťažkosti. Je strava pre vysoký krvný tlak a nespavosť.

 Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Janu Sirsasana

Späť na obsah

5. Chakrasana (kolo Pose)

 Chakrasana alebo bicykel Pose je Asano, ktorá vyzerá ako kolesá, kedy sa predpokladalo. Tento Asano je tiež predstavovať v gymnastike obľúbený. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a večer po medzere 4 až 6 hodín od posledného jedla. Chakrasana je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Držte ho po dobu 1 až 5 minút.

Zdravie Výhody Chakrasana

Chakrasana je dobré pre srdce, a to posilňuje pankreas. To pomáha pri neplodnosti a astmy. Posilňuje ramená, nohy, ruky, zápästia, zadok a chrbtice. To tiež stimuluje štítnej žľazy a hypofýzy. Chakrasana nabudí organizmus a odstraňuje depresie.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Chakrasana

Späť na obsah

6. Viparita Karan (Inverted Lake Pose)

 Viparita Káraný alebo Inverted Lake Pose vyžaduje, aby ste dať si nohy hore k stene. Preto sa tiež nazývajú nohy The Wall Pose. Praktizovať Viparita karhanie skoro ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Póza je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Držte ho po dobu 5 až 15 minút.

Zdravie Výhody Viparita karhanie

Viparita karhanie zlepšuje prietok krvi do všetkých častí tela. Znižuje menštruačné kŕče a opuchnuté členky a smreky až unavené nohy a nohy. Póza pomáha pri liečení problémov očí a uší. S bežnou praxou, táto Asano pôsobí proti starnutiu na lekára.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

7. Shavasana (mŕtvola Pose)

 Shavasana alebo Corpse Pose je ásany, ktoré vyžaduje, aby ste zostali stále ako mŕtve telo. Mohlo by to vyzerať jednoducho, ale môže byť docela problém, aby zostali v pokoji. Shavasana je zvyčajne realizovaná na konci cvičenia jogy, pre ktoré by mal váš žalúdok byť prázdny. V opačnom prípade to nie je nutnosťou. Uistite sa, že nechcete zaspať v ásan. Póza je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Pobyt v ásan po dobu 10 až 12 minút.

 Zdravie Výhody Shavasana

Shavasana uvoľňuje celé telo a uvoľňuje stres, únava a úzkosť. Lieči nespavosť a zlepšuje koncentráciu. Póza stimuluje krvný obeh a uvoľňuje svaly. Je to dobré pre tých, ktorí trpia cukrovkou, zápcha, zlé trávenie, a astmy.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Shavasana

Späť na obsah

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Mal som vzdať alkoholu a non-zeleninu pre cvičenie jogy?

Filozofia jogy nepodnecuje alkohol alebo non-zeleninu, ale ponecháva pri výbere lekára. Náročné je v moderovanie je doporučené pre dobré výsledky.

Koľko času mám prideliť pre prax jogy?

Spočiatku pol hodiny až jednu hodinu sa odporúča cvičiť jogu.

Ako sa hovorí, dobré veci nejdú ľahko, a dobrý zdravotný stav príliš nepríde ľahké. Je potrebné plánovať, prácu a obetavosť. Jóga asanas sú jedným z aspektov, ktorý bude mať nesmierne pozitívny vplyv na vaše telo i dušu. Takže, čo ťa udržať z nich sa snaží? No tak, choďte do toho a cvičiť je.

load...