Zdravie a wellness

6 závažných vedľajších účinkov Astragalusu

6 závažných vedľajších účinkov Astragalusu

'Astragalus'. To pravdepodobne by mohol byť prvýkrát, čo sú na ceste naprieč týmto názvom. Takže to, čo je Kozinec? Poďme zistiť.

Existuje asi 3000 byliny a kríky, ktoré patria do rodiny strukoviny Fabaceae. Astragalus je rod, ktorý obsahuje tieto 3.000 druhov.

Rastlina sa používa v tradičnej čínskej medicíne už po stáročia. Je primárne bol použitý na posilnenie imunitného systému a liečbe srdcových ochorení.

load...

Niektoré zložky v Astragalus rastliny sú tak silné, že sa uvažuje o liečbe rakoviny.

Cez jeho výhody, astragalus má vedľajšie účinky tiež. Poďme sa pozrieť na Kozinec vedľajších účinkov tu:

1. Zhoršuje následky autoimunitných ochorení:

Čo?

Autoimunitné poruchy dochádza, keď imunitný systém mylne ciele tela a poškodzuje zdravé telo tkanivo (1). A vzhľadom k tomu, Kozinec môže byť škodlivý pre pacientov s autoimunitnými poruchami.

load...

Ako?�

Ak trpíte nejakou autoimunitné ochorenia ako je reumatoidná artritída alebo lupus, potom Astragalus môžu spôsobiť, že imunitný systém pracovať proti vám. (2). To by viedlo ku komplikáciám.

Tiež, ak vôbec užívate imunosupresívne lieky, Kozinec môže hrať úlohu v oslabení lieky.

Príznaky?�

Únava, horúčka, vyrážka a bolesti kĺbov (3).

2. Problémy s krvácaním:

Čo?�

Astragalus, a to najmä v jeho práškovej forme by mohlo zhoršiť problémy s krvácaním.

Ako?

Astragalus môže ovplyvniť zrážanie krvi, čo vedie k problémom s krvácaním. Je nevhodný vziať astragalus pričom aspirín alebo lieky na riedenie krvi (4). Dokonca aj v prípade chirurgického zákroku, príjem Astragalus sa neodporúča.

Príznaky?�

Zvýšený výskyt krvácania v priebehu menštruácie.

3. Neodporúča pre ľudí s nízkym krvným tlakom:

Čo?�

Astragalus môže znížiť hladinu krvného tlaku (5).

Ako?�

Ľudia s nízkym krvným tlakom, ktorí konzumujú astragalus by mohli čeliť riziku ďalšieho zníženia ich hladiny krvného tlaku. To môže viesť k ťažkým komplikáciám.

Príznaky?�

Nevoľnosť, únava, depresia, nedostatok sústredenia a závraty (6).

4. Tráviace problémy a alergie: 

Čo?�

Astragalus môže spôsobiť zažívacie ťažkosti. Mohlo by to tiež spôsobiť vážne alergie.

Ako?�

Astragalus, a to najmä v jeho práškovej forme môže spôsobiť zažívacie ťažkosti. A väčšina z alergie, že príčiny sú neobvyklé. Astragalus je struk. Z tohto dôvodu alergie na strukoviny, ako sú fazuľa a arašidy môže zvýšiť alergické reakcie voči Astragalus. (7)

Príznaky?�

Príznaky pre zažívacie problémy zahŕňať nadúvanie, plyn, zažívacie ťažkosti a dehydratácii. Alergické reakcie môžu spôsobiť vyrážku, vyrážky, ťažkosti pri prehĺtaní a poruchami dýchania.

5. Toxicita:

Čo?�

Niektoré druhy Astragalus môžu byť toxické.

Ako?�

Bolo zistené, že viac ako polovica z Astragalus rastlín obsahujú neurotoxíny (8). Najprominentnejších z nich je 'milkvetch' (Columbia milkvetch, Yellowstone milkvetch a Wasatch milkvetch). Tieto rastliny sú jedovaté hneď od chvíle, keď sa vynorí kým vyschne v lete.

To môže spôsobiť otravu locoweed u zvierat (9).

Príznaky?�

Hovädzí dobytok, ovce a kone sú najviac postihnuté. Pre chronické otravy, príznaky sú nervozita, rýchle dýchanie náznaky dočasné oslepnutie. A akútnou otravou symptómy zahŕňajú ťažkú ​​dýchacie ťažkosti a dokonca aj smrť.

6. Tehotenstvo:

Ak sa vezmú tehotné ženy Astragalus môže spôsobiť vedľajšie účinky. Hoci neexistuje dostatočný výskum na zálohovanie toto tvrdenie neexistuje žiadny výskum, ktorý hovorí, že astragalus je neškodný pre tehotné ženy. Tak to je najlepšie, ak tehotné ženy zdržať ju (10) náročné.

Boli to jedny z nežiaducich účinkov Astragalus. Teraz, keď ste sa dozvedeli o Astragalus a jej vedľajších účinkov, je to úplne na vás, aby ste si vybrať a použiť ju. Nič z toho dostaneme z lona prírody je úplne bezpečný. Ak sa vezmú v moderovanie, môže stavať svoje zdravie. Ale ak sú konzumované v prebytku, viete, čo presne sa bude diať. Je to vždy lepšie poradiť sa s lekárom a diskutovať o Astragalus výhodách a vedľajšie účinky pred jeho spotreby.

Poznáte nejaké ďalšie Astragalus vedľajšie účinky? Ešte s nami podeliť v sekcii Komentáre nižšie.

load...