Zdravie a wellness

6 výkonných jogových asánov pre žiariacu pokožku

6 výkonných jogových asánov pre žiariacu pokožku

Krásny, pružný, žiariace pleť je to dokonalosť je vyrobená z. Zaujíma vás, ako krás na celuloidové bleskom veľkú kožu po celú dobu? Jedna taká krása a zostane svietiť na tvári je nádherná Shilpa Shetty. Jej tajomstvo bezchybnú pleť? Jóga! Ona absolútne miluje jogu, a hovorí: "Je to systém riadenia na celý život, a to je najviac holistický prístup k životu, ktorý som kedy narazil. Posilňuje, tóny a lieky. Pracuje na telo, myseľ a dušu. Jóga má veľkolepý vplyv na môj život. "Shilpa verí, že jóga povzbudzuje správne krvný obeh, čo zase zlepšuje pleť, pretože kŕmi bunky potrebné živiny a vyplavuje toxíny. Smerom nadol smerujúce Mudry, hovorí, znižuje jednotvárnosť a vymaže akné, vyvodzovať, že ohromujúci mladistvý lesk. No, jej jogy kroniky sú naozaj inšpirujúce, a pred tým, než inšpirácie vytráca, navrhujem, aby ste sa pozrieť na nižšie že cvičenie vám pomôže dosiahnuť Shilpa Shetty podobný žiaru na tvári.

1. Padmasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Padmasana

2. Adho Mukha Svanasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Adho Mukha Svanasana

3. Dhanurasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Dhanurasana

4. Sarvangasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Sarvangasana

5. Halasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Halasana

6. Shavasana

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Shavasana

Ako sa joga Pomoc s žiariaca pleť?

Keď cvičíte jogu, krvný obeh v tele sa zvyšuje. To znamená, že viac kyslíka a menej voľné radikály. Čerstvá krv tiež dodáva teplé svetlo na tvárach. Okrem toho, toxíny sú prepláchnuť a telo tónovaný, čím sa kozmetických kvocienty.

load...

A-listers Z Hollywoodu a Bollywoodu, ktorí prisahajú na jogu a majú krásny žiariaca pleť

1. Shilpa Shetty 2. Kareena Kapoor 3. Gisele Bundchen 4. Jennifer Aniston

Jóga nie je len pre hippies už nie. Akonáhle začnete vykonávať to, všimnete si, ako si krásna cítiť - a to ako vo vnútri, tak zvonku. Výhody týchto jednoduchých ásan určite premýšľať o svojej koži.

load...