Zdravie a wellness

6 úžasných výhod Mullein pre pokožku, vlasy a zdravie

6 úžasných výhod Mullein pre pokožku, vlasy a zdravie

Neexistuje nič ako vziať dobroty prírody a používať to, aby zlepšila svoj vzhľad a pohody. Môžete to urobiť len, že pri použití divozel, bylinné rastlina naplnený zdravie a dobroty. Táto rastlina, spolu s jeho listov a kvetov, môže robiť zázraky pre vašu pokožku a vlasy. To tiež má mnoho iných zdravotných výhod. V skutočnosti, Divozel je obľúbený medzi homeopatických lekárov, ako sa používa ako prísada do mnohých homeopatických prípravkov.

Tiež sa nazýva veľký divozel, táto rastlina sa vyskytuje vo veľkej miere vo väčšine častiach Ázie a Európy. Môžete tiež zistiť, že rast v tomto regióne himalájskej. Pretože jeho mnoho zdravotných výhod, Divozel našlo cestu do Severnej Ameriky. Dozrievanie mesiacov pre rastliny sú júl a august, kedy dostane rastlina pokryté voňavými kvetmi. Dokonca aj listy majú sladkú vôňu rovnako ako kvety. To by vysvetľovalo, prečo sú kvety a listy sa používajú v niektorých alkoholických nápojoch! Pomáhajú zvyšovať chuť týchto nápojov.

Divozelu Výhody pre kožu:

1. Doprajte Väčšina kožných ochorení:

Chceli by ste jemnú, hodvábnu kožou? Kto by nie, v skutočnosti? No, stačí použiť Divozel olej a byť hrdým majiteľom hodvábne hladkú pokožku! Tento olej je vyrobený z divozelu kvetov a má antiseptické vlastnosti. Olej môže odstrániť choroboplodné zárodky baktérií a patogénov z pokožky. To je dôvod, prečo sa olej používa pri liečbe mnohých kožných porúch súvisiacich.

load...

2. Váš nový Antiseptický:

Mullien môžu byť použité ako antiseptikum na otvorené rany a drobné popáleniny. Počuli ste to správne! Len aby pastu z kvetov a aplikovať na rany, popáleniny a rezy, nielen to bude vám upokojujúci účinok, ale tiež pomôže vyliečiť rany skôr ako väčšina ostatných cez predajné lieky. Pasta má tiež schopnosť upratať kožné infekcie, ako je pásový opar.

3. Mullien pre zimné Woeste:

Vedeli ste, že táto pasta môže dokonca pomôcť liečiť omrzliny? A teraz, už nikdy nebudete musieť obávať, ak sa vydáte bez rukavíc v zime!

Suchá koža je prekliatím chladných zimných mesiacoch. Ale už nemusíte starať o suchú, svrbenie kože. Stačí použiť pastu z divozelu listov a nechať ich hydratovať pokožku hlboko. Tieto listy fungujú ako prírodný zvlhčovač. V skutočnosti, ak vy alebo váš milenec trpí ekzémom, pasta môže pomôcť zmierniť príznaky tohto svrbenie stavu pokožky.

load...

Divozelu Výhody pre vlasy:

4. Zbohom na vlasy bez lesku a vlasy Woeste:

Moderný životný štýl znamená, že problematické vlasy. Vďaka dymu a znečistenie, mnoho ľudí si sťažujú na vlasy bez lesku a skalp problémy. Môžete získať úľavu od týchto problémov, ak používate výťažky vyrobené z kvet divozelu. Tieto extrakty môžu udržiavať pokožku hlavy a vlasy zdravé.

5. Pomáha vykoreniť Lupiny:

Trpíte lupiny? Zabudnite na tie, cez pult produkty. Použiť Divozel extrakt miesto a zbaviť lupín a sprievodné podráždenej pokožky hlavy.

6. Voňavé kondicionér:

Drsné a hrubé vlasy môžu byť mäkké a zvládnuteľné. Tu je tajomstvo - použiť divozel extrakt na vlasy! Nielen, že to, aby vaše vlasy hodvábne hladký, bude to tiež pomôže zbaviť sa rozštiepené končeky. To je preto, že extrakt bohatý na vitamíny, najmä B1, B5 a B12. Tieto vitamíny sú prínosom pre partnerov zdravie vlasov a rast.

Oplach z divozelu kvetov môže hlboko čistí vlasy a vlasovú pokožku. Bude to ešte o krok ďalej a pomôcť obohatiť vašu prirodzenú farbu vlasov.

Divozelu Výhody pre zdravie:

Tento nádherný závod tiež prichádza s niekoľkými zdravotných výhod. Divozel extrakt má schopnosť liečiť pľúcnych ochorení, ako je napríklad čierny kašeľ, bronchitída a tuberkulózy. Tam je nejaký dôkaz, že extrakt môže byť prospešné, ak ste trpia zápalom pľúc príliš. Kvôli schopnosti Divozel je liečiť poruchy dýchacích ciest súvisiace, niektorí ľudia trpiaci studený vdychovať dym z divozelu listy. Tvrdí sa, že dym môže vyčistiť upchatý nos a prekrvenie ucha.

Kvet divozelu extrakt môže byť užitočné v nasledujúcich zdravotných problémov:

  • Prechladnutie a kašeľ
  • Ušné bolesti
  • Chrípka

Ak trpíte migrénami alebo artritídy, môžete namočiť Divozel listy a kvety v olivovom oleji. Aplikovať tento olej na postihnutých miestach sa dostať okamžitú úľavu.

 [Prečítajte si: Ako si vyrobiť cibule Šťava]

Nutričné ​​výhody s Divozel:

Existuje ešte ďalšie výhody spojené s touto úžasnou rastliny. Divozel je bohaté na množstvo vitamínov, napríklad vitamín D, B2, B5 a B12. Tak to môže pomôcť pri udržaní zdravia kostí a tiež umožňuje lepšie vstrebávanie vápnika. Vitamíny B môže pomôcť stabilizovať svoj hlad vzory a uľahčuje chudnutie. Ak hľadáte schudnúť, uvariť šálku čaju divozelu a každý deň vypiť.

Divozel je tiež powerhouse, pokiaľ ide o minerály, flavonoidy a cholínu. Môžete dostať svoj dennú dávku horčíka konzumáciou Divozel čaj.

Rôzne on-line obchody predávajú Divozel čajové listy a divozelu olej. Môžete tiež využiť dobroty divozelu cez mnoho homeopatických liekov k dispozícii. Ešte poradiť s lekárom skôr, než budete konzumovať tieto aj keď!

load...