Zdravie a wellness

6 úžasných výhod Clavo Huasca pre pokožku, vlasy a zdravie

6 úžasných výhod Clavo Huasca pre pokožku, vlasy a zdravie

Známy po celom svete ako prírodné afrodiziakum, Clavo Huasca je drevený vínnej révy, ktorá nesie biele kvety. Drevo tejto viniča pozostáva z esenciálnych olejov s vôňou, ktorá sa podobá klinčekový olej.

Tieto Assurini indiánske kmene a kmene Shipibo-Conibo, Kayapo, ktorí volajú dažďových pralesov Amazónie ich domovom, používať tinktúru vyrobený z dreva Clavo Huasca pre rôzne liečebné účely. Južné indiána Shamam komunita pripravuje svoj tradičný Ayahuasca s použitím bylinnej zmesi, ktorá zahŕňa tinktúru Clavo Huasca. Toto varí liek je myšlienka byť užitočné pri nadviazanie kontaktu s duchovným svetom.

Nutričné ​​fakty:

Kôra Clavo Huasca vínnej révy sa varí na extrakciu dôležitú alkaloid rastlinnou živinou názvom tinantina. Obsahuje tiež ďalšiu ochranu zdravia ťaží zložky, ako sú éterické oleje, eugenolu a trieslovín kyselín.

load...

Clavo Huasca výhody pre pokožku a vlasy:

Hoci hlavne známy pre svoje liečivé a afrodiziakálne vlastnosti, Clavo Huasca je tiež známe, že je dobré pre našu pokožku a vlasy.

1. Posilňuje vlasové folikuly:

Éterické oleje obsiahnuté v tinktúry Clavo Huasca sú dobré pre posilnenie vlasovej folikuly. Tieto oleje udržať pokožku hlavy hydratovaná a chráni ju pred vedľajšími účinkami škodlivých chemických látok používaných v šampónoch a farbív.

2. Prírodné zmäkčovadlo na pokožku:

Bohaté a mastné vlastnosti esenciálnych olejov a liečivé vlastnosti eugenol slúžiť ako dobrý zmes antiseptickým a vyhladzovacie činidlo. Preto je extrakt z Clavo Huasca dreva sa používajú v mnohých kozmetických prípravkoch, ktoré sú predpísané pre liečbu infekcií kože a podráždenie.

load...

Zdravie Výhody Clavo Huasca:

Vo väčšine častí sveta, Clavo Huasca extrakty sa väčšinou používa vo forme tinktúry. Avšak, v niektorých častiach sveta, ako napríklad v Južnej Amerike, drevo sa varí k vytvoreniu čaj podobný lektvar na liečenie rôznych zdravotných problémov. Niektoré z hlavných zdravotných výhod Clavo Huasca sú:

3. Afrodiziakálne vlastnosti:

Tinktúra z Clavo Huasca je väčšinou používaný ako afrodiziakum. Stimuluje libido u mužov i žien, a je známe, že zvyšuje ich sexuálnu túžbu. To je tiež predpísaný pre liečbu mužskej impotencie a erektilnej dysfunkcie. To je užitočné najmä u žien pred menopauzou, ktoré sú svedkami ubúdajúce záujem o sex. Clavo Huasca tinktúra môžu byť použité na zvýšenie svojej libido a urobiť život trochu jednoduchšie.

Táto tinktúra sa používa v tradičnej peruánskej bylinnej medicíne Cipo Cravo, ktorý je známy pre liečenie frigidita a impotencia. V súčasnej dobe je popularita tohto lieku prekročila všetky umelo vytvorené hranice a našiel svoju cestu do Severnej Ameriky a Európy, kde je majorly používa ako stimulant a afrodiziakum.

4. Tráviaci Stimulant:

Tinktúra z Clavo Huasca sa tiež používa na vyfukovanie plynu, zvýšenie chuti do jedla, upokojenie hrmenie brucho a stimuluje správne trávenie.

5. Proti bolesti:

Používa sa tiež pre zmiernenie extrémnu fyzickú bolesť. Eugenol v extrakte Clavo Huasca lieči zranenia a spôsobuje analgetický účinok, čo zase znižuje bolesť. To je tiež používa v mnohých tlmiacich bolesť masti a krémy.

6. Používaný pri liečbe bolesť zubov a reumatizmu:

Stonky a korene Clavo Huasca sa varí za vzniku povzbudzujúce likér, ktorý sa účinne používa pre liečenie bolesti zubov. Je známe, že majú vlastnosti, ktoré sú podobné strúčik oil.The likér je tiež povedal, aby bol dobrý pre liečbu chronické problémy, ako reumatizmu.

Cez jeho rôznych zdravotných výhod, jeho využitie ako afrodiziakum, je to, čo robí to tak populárne po celom svete. Jeho špeciálny fytonutrienty poskytujú rýchle výsledky, pokiaľ ide o liečbu impotencie u mužov či frigidita u žien. Môže byť použitý ako čaje, tinktúry a ako súčasť masť, krém a riešenia.

Ale faktom je, že nebudeme využívať ďalších úžasných vlastností tejto byliny. Možno je na čase, aby sme sa pozrel za jeho afrodiziakálne vlastnosti a začať používať ho pre jeho ďalšie komplexné zdravotné výhody. Poďme dnešný štart!

Poznáte inú fyzickú afrodiziakum? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...