Zdravie a wellness

6 úžasných výhod Calamine Lotion

6 úžasných výhod Calamine Lotion

Kombinácia oxidu zinočnatého s 0,5% oxidu železitého alebo zlúčeniny zinku je to, čo je potrebné, aby to, čo je známa po celom svete ako calamine (1). Calamine bol asi od začiatku devätnásteho storočia a bol obyčajný pevnou súčasťou lekárničky a lekárničky prvej pomoci v domácnostiach po celom svete. Calamine lotion je primárne známa a používaná pre svoje ant svrbenie (proti svrbeniu činidlo) a mierne antiseptické vlastnosti.

Je iróniou neexistuje žiadny dôkaz, zálohovať prospešné vlastnosti calamine však skutočnosť, že bol použitý a dôveryhodný pre bežné kožné ochorenie po celé desaťročia teraz hovorí samo za seba. V roku 1992, US Food and Drug Administration (2) z tlačovej správy o tom, že neexistuje žiadny dôkaz ukázať, že CALAMINE bola bezpečná a účinná lokálne masti; ale o niekoľko rokov neskôr, v septembri 2008, US Food and Drug Administration vydal dokument, ktorým sa schvaľuje Calamine ako lokálne cez pult pre ochranu kože, ako efektívne a bezpečné pre použitie.

Vaša pleť je rovnako dôležité ako oblečenie, ktoré používajú pokryť, čítanie ďalej by vám dôležitý pohľad na výhodách a využitie calamine na koži, v ktorom žijeme.

load...
Výhody a Využitie Calamine Lotion

1. Ukľudňujúca Náprava pre sumachu jedovatá a iných toxických rastlín:

Aktuálnym ochranu kože, ktorý bol asi na veky, calamine je známe, že poskytujú úľavu svrbenie spôsobené sumachu jedovatá a iných toxických rastlín (3). Má upokojujúce vlastnosti, ktoré pôsobia na kožu, keď aplikované lokálne dať chladivý pocit, že odvádza pozornosť od pocit svrbenie spôsobené ropnými sekréty z jedovatých rastlín, ktoré prichádzajú do styku s pokožkou.

Keď vaša pokožka dostane do kontaktu s sumachu jedovatá, jedu dub alebo sumachu, cievy rozvíjať medzery, ktoré unikať tekutiny cez kožu spôsobujúce pľuzgiere a svrbenie však, ako si schladiť kožu dole aplikovaním Calamine tieto medzery zmluvy k zníženiu vytekaniu tekutín preto calamine účinne funguje kontrolovať svrbenie a mokvanie pľuzgiere spôsobené toxickými rastlín, ako je sumachu jedovatá.

2. Calamine pre tehotné ženy:

Deväť mesiacov tehotenstva so sebou nesie svoj podiel na skúšok a súženia. Nevoľnosť, rannú nevoľnosť, bolesti chrbta, strata chuti do jedla a nespavosť prednosť, aj keď vaše nenarodené dieťa je bezpečne usadili v bruchu a na začiatok ho môžete dokonca budú musieť vysporiadať so zlými kožné problémy, ako je svrbenie kože na bruchu a brucha, škvŕn a škvrnitý kože na tvári a iných častí tela a v niektorých prípadoch dokonca ekzému, calamine známy pre svoju jemnosť je často používaný na liečbu kožné problémy priviedol na tehotenstvo. Je to dokonca pomáha vyhladiť strie počas priebehu času po tehotenstve (4).

load...

3. Calamine na akné a suchú pleť:

Vysoko cenený a najpredávanejšie cez pult lokálnej krém, CALAMINE krém pre pleť sa nakupuje a používané po celom svete na liečbu akné a suchá koža (5). V kombinácii s ďalšími esenciálnymi olejmi a fliaš vo forme svetlo ružovej farebné krém, calamine účinne hydratuje pokožku a jej vlastnosti zinku má vplyv na sušenie akné a vyrážok.

4. Calamine na bodnutie hmyzom:

Príznaky bodnutia hmyzom zvyčajne zahŕňajú svrbenie a ostrý pocit k oblasti pohrýzol. Toto pálenie alebo svrbenie vnem je spôsobený jedom alebo iné látky injekcií do kože u hmyzu, ktorý. Calamine raz aplikované na infikovanú oblasť vyparuje a spôsobuje dočasné, ale veľmi potrebný chladivý pocit tým calamine sa často používa ako prvá pomoc v prípade bodnutia hmyzom (6). Avšak odvtedy calamine je len mierne krém, ak je zápal alebo bolesť a svrbenie pretrváva jeho najlepší správu registrovaným praktickým lekárom.

5. Calamine pre dojčatá a deti:

Calamine je populárny domáci liek docela neoddeliteľnou dojčatá starostlivosti. Väčšina matiek obchod a dôvera calamine ich batoľatá. Účinná na vyrážku a iných miernych kožných problémov u dojčiat, calamine je potrebné mať pre rodičov v počiatkoch svojich detí. Ako deti starnú a pred výzvami pubertálne akné, prvé kožné problémy, ktoré prichádzajú do styku s je často osýpky alebo ovčie kiahne a využívanie CALAMINE krém bol zdrojom neustáleho úľavy za tieto otázky od vekov (7).

6. Calamine pre detské vši:

Vši sú často opakujúci problém pre školu ísť deti, alebo môže byť dokonca zmluvne verejnou dopravou alebo vo verejných bazénoch a divadiel. Calamine je príliš mierne, že sú účinné pre zabíjanie vši (8), ale používa sa v šampónoch, že odstránenie vší ako prostriedok na zmiernenie svrbenia.

Dúfam, že sa máte jasnú predstavu, s týmito CALAMINE mlieko použitie. Stačí sledovať ich ako také, ako sa zbaviť líšila uvedených ochorení.

load...