Zdravie a wellness

6 Ukľudňujúce jogy predstavujú, ktoré pomôžu bojovať proti nespavosti

6 Ukľudňujúce jogy predstavujú, ktoré pomôžu bojovať proti nespavosti

Koľkokrát ste našiel sám seba nepokojne listovanie telefónu alebo hádzať a otáčanie v posteli a snaží sa vžiť do režimu spánku? Ľudia by vám dal najrôznejšie návrhy, vrátane, Počet oviec 'a, opustiť svoj telefón mimo vašej spálni' (čo znamená, že v skutočnosti je správna vec), ale bezvýsledne. Tie, môj priateľ, sú nespavosťou, a nie ste sami!

Avšak, je potrebné s tým niečo urobiť. Štúdie ukazujú, že ľudia, ktorí trpia nespavosťou, sú náchylnejšie k úzkosti, cukrovka, depresie a kongestívneho srdcového zlyhania v budúcnosti. Ak nechcete dostať dobrý nočný spánok, je pravdepodobné, že budete starnú rýchlejšie, ako ste mali. Nájdete tu tiež sami cítia zmätené a slabosti po celú dobu. Je to len vtedy, keď spíte, že opravy orgán sám na bunkovej úrovni a zbaví toxínov. Musíte získať minimálne šesť až osem hodín spánku každú noc. Netráp sa, ak nemôžete. Existuje riešenie a efektívne riešenie na dosah.

Čo je Nespavosť?

Keď zistíte, že je ťažké zaspať, aj keď budete mať príležitosť k tomu, že sa nazýva nespavosť. Ale nespavosť nepríde sám. To so sebou prináša so sebou nasledovné príznaky: nízkoenergetické, únava, nízka alebo žiadna koncentrácia, zmeny nálady a poklesu výkonnosti.

load...

Existujú dva druhy nespavosti:

(A) primárny nespavosť, čo sa stáva samo o sebe, a nie ako symptóm väčší problém, a

(B) Sekundárny nespavosť, čo je údaj o niečo vážnejšie, ako je rakovina, pálenie záhy, artritída, depresie, alebo astma.

K dispozícii je tiež akútna nespavosť, čo sa stane, keď ste rozrušenie alebo úzkosti a trvá iba na tom celú dobu. Chronická nespavosť je problematické, a to sa stáva minimálne tri noci v týždni. To je potom, že je potrebné navštíviť lekára. Alebo môžete začať cvičiť jogu.

load...

Ako sa joga pomôcť liečiť nespavosť?

Keď cvičíte jogu, ste v kontakte s dýchaním a každej časti vášho tela. Držíte každý predstavovať a cítiť pnutie stavať v niektorých oblastiach. Rozťahovací že joga so sebou nesie má veľmi upokojujúci účinok. Jóga vám pomôže zbaviť sa vašej nespavosti alebo abnormálne spacie návyky. To vám tiež pomôže de-stres a odpočinúť si. Ste si istí, dostať dobrý nočný odpočinok.

Jóga pri nespavosti: 6 Ukľudňujúca predstavuje pre zaspanie

  1. Uttanasana
  2. Marjariasana
  3. Baddha Konasana
  4. Viparita karhanie
  5. Balasana
  6. Shavasana

1. Uttanasana

Uttanasana, tiež volal Padahasthasana, je stálym predklon. Dáva chrbtových svalov dobré pretiahnuť. To tiež pomáha stimulovať nervový systém a zvyšuje prekrvenie. Chrbtica sa stáva vláčnu. Zvýšenie krvného obehu a podlhovastý úsek že ásany prepožičiava pomôcť v boji proti nespavosti.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: uttanasana

Späť na obsah

2. Marjariasana

Tento Asano je ďalším chrbtice preťahovanie cvičenia. Obvykle nazýva Mačka Pose, a v kombinácii s Bitilasana alebo krava póza, to Asano reguluje trávenie. Je to masáž brušných orgánov, zlepšuje krvný obeh a uvoľňuje myseľ. Z tohto dôvodu, to vytvára príležitosť pre vás lepšie spať a nakoniec sa zbaviť nespavosti.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Marjariasana

Späť na obsah

3. Baddha Konasana

Baddha Konasana, tiež volal ševci Pose alebo motýľ predstavujú, dáva kolená, triesla a vnútornej strany stehien dobrý úsek. Je to úžasné, Asano, ktorý vás úplne uvoľní. To vám pomôže zbaviť sa dlhé hodiny únavy z chôdzi alebo státí. To Asano naozaj pomôže uvoľniť a lepšie spať.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: baddha Konasana

Späť na obsah

4. Viparita karhanie

Nohy po stene Pose vyzerá ťažké, ale je to neuveriteľne uvoľňujúce. Odstraňuje únavu z bokov a nôh a odošle čerstvej veľa krvi do mozgu. Preto upokojuje myseľ a zmierňuje bolesti hlavy. Pokojná myseľ volá po lepší spánok.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

5. Balasana

Prichádza jeden z najlepších jogy predstavuje pre nespavosti. Podobá sa dieťa v maternici, a je preto nazývaný Balasana alebo dieťaťa Pose. Dáva zadnej strane hlboký, relaxačný úsek. To tiež pomáha upokojiť nervovú sústavu, čím navodenie lepší spánok.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Balasana

Späť na obsah

6. Shavasana

Shavasana je potrebné po každom cvičení jogy, a to najmä, ak hľadáte, ako sa zbaviť nespavosti. Uvoľňuje celý systém. Dalo by sa tiež vyskúšať jogu Nidra. Je to veľmi efektívne. Tie by mohli zahŕňať Nadi Shodhan pranayamy v relácii k zmierneniu napätia a pridať na relaxáciu.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Shavasana

Späť na obsah

To môže byť docela frustrujúce, nebyť schopný zaspať, bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíš. A čím viac sa starať o to, čím viac bezsenných dostanete. Prvé vecí, prvý - prestať báť! Pokúste sa vytvoriť rutinu a získať svoju myseľ a telo zvyknutí spať v určitom čase. Okrem toho, joga vám pomôže vrátiť sa na trať a umožní relaxovať, de-stres a, samozrejme, spať!

Už ste niekedy skúšali jogu pre nespavosti? Ako to pomôcť? Podeľte sa o svoje skúsenosti sa s nami tým, že komentuje nižšie.

load...