Zdravie a wellness

6 účinných jogových cvičení na zvýšenie telesnej hmotnosti

6 účinných jogových cvičení na zvýšenie telesnej hmotnosti

Jóga je taká neuveriteľná cvičenie, ktoré má riešenie pre takmer všetky problémy súvisiace so zdravím. Zatiaľ čo väčšina sveta je blázon chudnutie, existujú tieto zvláštne málo tých, ktorí majú problémy s priberanie na váhe. Môžu flámu jesť a sedieť ako gauč zemiaky, ale nikdy zdá sa dostať nejakú hrubšie. Tí, ktorí chcú schudnúť, by mohol hovoriť "Oh! Ako šťastie! "Avšak, v skutočnosti tí, ktorí trpia podváhou majú svoje vlastné sadu nebezpečenstvo sú tí, ktorí trpia nadváhou.

Čo sa stane, keď podváhu?

Než sa dostaneme k tomu, čo sa stane, keď ste podváhu, je dôležité pochopiť, ak sa kvalifikovať ako podváhu. Ak je váš BMI pod 18,5, tie sú považované za podváhu.

Zatiaľ čo niektorí ľudia môžu byť underweight geneticky, iné sú pravdepodobne pod ochrannou známkou, pretože sa im nedostáva potrebné živiny zostať v ružovej zdravia. Tieto živiny nie sú dosiahnuť, ak by z dôvodu nedostatku spotreby alebo nesprávne vstrebávanie. Váš imunitný systém má hit. Zistíte, že je ťažké bojovať s infekciami a choroby. Bude to zvlášť pre teba ťažké liečiť po operácii či úraze v prípade dostatočné množstvo živín, nie sú k dispozícii, aby mohli obnoviť alebo opraviť tkaniva. Budete tiež náchylnejšie k chrípke a zápal pľúc.

load...

Je extrémne štíhly mohli mať vplyv aj svojej doby. Stanú sa nepravidelná alebo úplne zastaviť. To znamená, že je nevyrovnaný produkcia hormónov a menšie estrogénu pomôcť podporovať zdravé kostnú hmotu.

Ak vaše diéta vám nedáva dostatok kalórií, vaše obličiek, kardiovaskulárne, gastrointestinálne, endokrinné a centrálny nervový systém môže niesť hlavný nápor ňom. Impulz živín bude nielen živiť tieto dôležité systémy vo vašom tele, ale aj zlepšiť kvalitu vašej pokožky a vlasov, ktoré utrpí inak.

Keď ste podváhu, budete mať tendenciu cítiť letargický a unavený. V niektorých prípadoch nemusí byť schopný prijať aj jednoduchý prechádzku v záhrade. Budete mať nižšiu výdrž, a môžete tiež zaznamenať vaše sebaúcta trpí.

load...

Priberanie na váhe správnym spôsobom budete vyzerať a cítiť sa viac energie.

Ako sa joga vám pomôžu získať váhe?

Jóga rieši problémy, ako je zlé metabolizmu, stresu, nechutenstvo a zažívacích problémov. Aj keď to pomôže prekonať tieto problémy, ale tiež stabilizuje váhu a zaručuje, že budete hit ciele správnej hmotnosti. Jóga zlepšuje cirkuláciu kyslíka a krvi, čo pomáha zlepšovať vstrebávanie živín. Posilňuje svaly a umožňuje, aby sa stal silný a pružný. To tiež zlepšuje vytrvalosť.

Je veľmi dôležité si uvedomiť, že jóga pracuje predovšetkým na reguláciu váš metabolizmus. Preto nesmiete opustiť tieto ásany, ak sa snažíte schudnúť. Pracujú pre obe strany. Musíte sa uistiť, ste sa zaväzujú, priberanie na váhe cez jogy pod vedením odborníka. Tiež je potrebné podporovať tieto cviky s živinami husté stravy.

Jóga pre Weight Gain

  1. Bhujangasana
  2. Vajrasana
  3. Pavanamuktasana
  4. Matsyasana
  5. Sarvangasana
  6. Shavasana

 1. Bhujangasana

Tiež známy ako - Cobra Pose

Výhody - K Bhujangasana pôsobí na tráviaci systém, čím sa zlepšuje chuť do jedla, reguláciu metabolizmu, a tiež odstránenie blokády. Reprodukčný systém je tiež stimulovaná. Keď sa natiahnuť a otvoriť svoje srdce, dýchanie zlepšuje. Existujú lepšie prekrvenie a vstrebávanie živín.

Ako na to - ležať rovno na bruchu s nohy natiahnuté a nohy smerom nadol. Položte lakte po vašom boku. Potom zdvihnite hrudníka a položil telesnú váhu na lakťoch. Hlboko nadýchnuť a silne vydýchnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

2. Vajrasana

Tiež známy ako - Diamond Pose, Thunderbolt Pose

Výhody - Tento Asano je len ásany, ktoré možno vykonávať ihneď po jedle. Pôsobí na tráviaci systém a pomáha udržiavať metabolizmus v šachu. To Asano upokojuje myseľ a pôsobí na všetky oblasti, ktoré vyžadujú vašu pozornosť.

Ako na to - Položte stehná na vašich lýtkových svalov, ako si sedieť na podlahe. Sústrediť a dýchať.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Vajrasana

Späť na obsah

3. Pavanamuktasana

Tiež známy ako - Vietor Uvoľnenie Pose

Výhody - Tento Asano funguje aj na tráviaci systém, a tým stimulovať a regulovať ju. Je upokojuje hyperaktívne metabolizmus a vytvára priateľskej atmosféry pre lepšie vstrebávanie živín v tele.

Ako na to - Ľahnite si na podlahu chrbtom na zem. Zložiť kolená a objať ich. Zdvihnite hlavu z podlahy, a aby vaše nos medzi kolená. Držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd, ako si zhlboka dýchať, a potom uvoľnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Pawanmuktasana

Späť na obsah

4. Matsyasana

Tiež známy ako - Ryby Pose

Výhody - K Matsyasana je veľmi prínosné póza joga na priberanie na váhe. Pracuje na mnohých systémoch kolektívne, vrátane štítnej žľazy. Reguluje hyperaktívne štítnu žľazu, ktorá môže tiež spôsobiť zníženie hmotnosti. Posilňuje tráviaci, obehový, reprodukčné a kardiovaskulárny systém. Absorpcie metabolizmus a živín zlepšenie, a všetky problémy chudnutie sú určené, a vytvrdí v priebehu času.

Ako na to - Ľahnite si na chrbát, a potom cez nohy v Padmasana. Jemne krivka chrbát tak, aby vaša hlava spočíva na korunu. Pocit, že krivku v hornej časti chrbta a krku. Vydržte niekoľko sekúnd a uvoľnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Matsyasana

Späť na obsah

5. Sarvangasana

Tiež známy ako - podporovaného rameno stojana

Výhody - Ramenné stáť v prvom rade práca na zlepšenie cirkulácie krvi a kyslíka. Tento Asano je inverzia, a preto nová veľa krvi dosiahne neprístupných oblastiach, čo im dáva nový impulz živín. Všetky energetické bloky sú vymazané, a telo je posilnené.

Ako na to - Ľahnite si na Shavasana. Zdvihnite nohy hore, ako budete podporovať svoje boky so svojimi dlaňami. Posunúť telesnej hmotnosti na ramená a zdvihnite hornú polovicu tela tiež, ako vaša hlava a horná časť chrbta zostane na podlahe. Vydržte niekoľko sekúnd a uvoľnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Sarvangasana

Späť na obsah

6. Shavasana

Tiež známy ako - Corpse Pose

Výhody - Tento Asano úplne uvoľňuje telo a umožňuje mu ťažiť z výhod tréningu. To je v tejto dobe, že absorpcia živín je lepší. Telo sa úplne uzdravil.

Ako na to - Ľahnite si na chrbát s dlaňami odpočíva vedľa seba a smerovali nahor. Urobte si pohodlie. Zavrieť oči a meditovať.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Shavasana

Späť na obsah

To sú len šesť ásany, ale existuje mnoho ďalších, ktoré vám pomôžu dosiahnuť svoj cieľ ideálnej hmotnosti. Ponoriť sa do sveta jogy a vyzve dobré zdravie a šťastie. Uvažovali ste niekedy o jogu pre zvýšenie telesnej hmotnosti? Ako to pomôcť? Podeľte sa o svoje skúsenosti sa s nami tým, že komentuje nižšie.

Odporúčané Články

  • Top 10 kurzy na údom pre Weight Gain
  • 10 Zázračné bylinky pre rýchlejšie Weight Gain
  • Váhový prírastok Stravovanie - Ako na priberanie na váhe ľahko kliknutím na tento plán
  • Najlepšie váhový prírastok Videá - Naše Najvyššie 7 Tipy

load...