Zdravie a wellness

6 účinných domácich liekov na liečbu odtoku uší

6 účinných domácich liekov na liečbu odtoku uší

Je nahromadenie ušného mazu problém vám nedokážem striasť? Chcete vedieť, ako by ste mohli vypustiť svoje uši a dostať ten nepríjemný ušného mazu von? Ak ste kývol spoločne na tieto otázky, možno budete chcieť prečítať tento príspevok.

Tu uvádzame niektoré účinné domáce opravné prostriedky pre odvodnenie ucha pre vás vyskúšať.

1. Parné Liečba:

Jedným z najlepších spôsobov, ako zrušiť zobrazenie blokovaných uši, ktoré majú liečbu doma pary je efektívny spôsob čistenia je ušného mazu elektrinou. Na liečbu domáce páry, ponorte uterák do misy s teplou vodou a zakryť si hlavu s uterákom, takže mokré škvrny odpočívať cez uši. Parné pomáha otvorenie Eustachovej trubice (dôležitou súčasťou stredného ucha) tak, že tekutina môže prúdiť von.

Môžete tiež zvážiť naplnenie veľkej misy s vodou a pokrývajúci hlavu s uterákom, rovnako ako pri použití pary vyčistiť vaše pľúca. Len sa uistite, že váš ušný čelí pary. Ak začnete cítiť závrat, prerušiť túto liečbu.

load...

2. Dekongestant:

Môžete si vybrať buď OTC Dekongestant k odblokovaniu vášho ucha a odtok prebytočnej tekutiny alebo vymazať ušného mazu vybudovať. Nemajú kopať Q-Tip (alebo iný ostrý predmet na to príde) hlboko do ucha. Dať pár kvapiek dekongescens v ušiach a nechať ich robiť trik. Zoberme si ľahu na boku, aby pomohol urýchliť proces.

3. Gravity:

Ach jo! Čo by sme si bez Newton? Gravitácia je jedným z najlepších spôsobov, ako mozgov uši. Ak chcete získať liečbu gravitácie, jednoducho ľahnúť na svojej strane, alebo aby sa vaše sklonenou hlavou na stranu. Môžete sa cítiť mierne bolesti v krku, keď sa držať hlavu na jednu stranu neustále, teda v ľahu je opatrný možnosť. Udržujte uterák pod uchom tak, že tekutina nešpiní oblečenie.

4. Fúkacie-Sušiak:

Tu prichádza inovatívne domáce liek pre odvod ucha! Môžete zvážiť použitie ranu vlasov odvádzať prebytočnú tekutinu z vašich uší. Táto technika je veľmi diskutabilné a sporné, ale funguje to.

load...

Stačí prepnúť fén na najnižšiu hodnotu a udržiavať ju jednou nohou preč od ucha. Teplý vzduch skondenzuje a para bude nútiť tekutinu von z ucha. Zostaňte v bezpečí, keď budete používať svoj úder sušičky vyčistiť ušný tekutiny. Nehorí vaše uši alebo po stranách tváre. Ak sušenie rana príliš bolestivé alebo sa cíti nepríjemne, ihneď prestaňte robiť.

5. Zvlhčovač:

Využitie zvlhčovačov je jedným z najlepších domáce opravné prostriedky pre vypúšťanie do ucha. Suchý vzduch môže viesť k mnohým respiračných infekcií a bráni rozpadu ušného mazu. Použite zvlhčovač vzduchu, kým spíte povzbudiť páry vybudovať a nechať páru stačiť.

Zvlhčovače sú dobré v zime, pretože vzduch vo vašom dome môže byť veľmi suchý. Môžete získať veľké množstvo typov a mnoho druhov zvlhčovače, ktoré môžu byť presunuté do umiestnenia podľa vášho pohodlia.

6. DIY ušné kvapky:

Ďalším účinným spôsobom, ako pomocou zvlhčovača vzduchu, je tým, že svoje vlastné ušné kvapky doma.

Zloženie:

  • 1 diel liehom
  • 1 diel bieleho octu
  • Sterilizované očné kvapkadlo

Inštrukcie:

  1. Zmiešajte všetky ingrediencie dohromady a opatrne preneste roztok do sterilnej kvapkadlo.
  2. Teraz pristúpime k ľahnúť a umiestniť svoju hlavu, aby postihnuté ucho smeruje nahor.
  3. Aplikujte 3 - 5 kvapiek tohto roztoku do ucha a čakať, až sa robiť svoju prácu.
  4. Toto DIY riešenie je sušiace činidlo sa pokazí infekcie a ušného mazu, a má antibakteriálny účinok rovnako.

Takže teraz, keď viete všetko o účinné domáce opravné prostriedky pre odvodnenie ucha, meškanie nič viac! Povedzte nám, čo pre vás pracoval. Zanechať komentár nižšie.

load...