Zdravie a wellness

6 spôsobov, ako používať oceľový jablkový ocot na liečbu psoriázy

6 spôsobov, ako používať oceľový jablkový ocot na liečbu psoriázy

Existuje veľké množstvo ľudí v tomto svete, ktorí sú postihnutí psoriázou. Obyčajný, ale zničujúce - to je to, čo definuje lupienky najlepší. Psoriáza je bežné, chronické, recidivujúce / remitujúcou, imunitne sprostredkované ochorenie kože. To sa vyznačuje tým, červenými škvrnami, papuly a plaky. Osoba s touto kožné ochorenia nielen trpí príznakmi choroby, ale tiež prechádza citového zmätku.

Táto podmienka je nepochopený pre dermatitída a ekzém na začiatku, ale odhaľuje jeho pravé ja postupne. Nie sú žiadne istý liečby psoriázy, takže je ťažké vyrovnať sa s touto chorobou. Avšak, nedávno uskutočnenej výskumy ukázali, že jablčný ocot (ACV), môže byť účinným liekom na psoriázy, a to vďaka svojej schopnosti vyváženie faktor pH v tele.

Užívanie jablčného octu psoriázy:

Je jablčný ocot dobrý psoriázy? Ak si myslíte, že pomocou jablčného octu na liečbu psoriázy je ešte ďalší výstrelok, že sa mýlite. Jablčný ocot bol používaný Grékmi na liečbu problémov, ako je obezita, vypadávanie vlasov, cukrovka, vysoká / nízka hladina cholesterolu a rôznych kožných ochorení.

load...

Ľudia, ktorí používajú jablčného octu na lupienku, konštatovalo, že pomocou ACV dáva oveľa lepšie výsledky ako krémy a pleťové vody odporúčaných ich dermatológmi.

Ako by sa jablčný ocot byť použité?

Teraz, keď viete o výhodách ACV, je dôležité vedieť, ako používať jablčného octu. Ale skôr, než tým, že jeden by mal vedieť, aký druh jablčného octu vyzdvihnúť z regálov v supermarketoch.

Pri nákupe jablčného octu, uistite sa, že si kúpite ten, ktorý má, matku 'octu v ňom. Ďalej len, matka 'octu je zrnitý, bahnitej vyzerajúci objekt, ktorý zostane nad vodou vo fľaši nefiltrovaného, ​​nepasterizovaného octu. Matka octu nesie základné živiny a enzýmy, ktoré liečia lupienku. Preto, nákup jasné, filtruje ocot by to k ničomu, aby vás a vašu kondíciu.

load...

Externé Použitie:

Ako používať jablčného octu psoriázy? Jablčný ocot môže byť použitý buď externe alebo interne na liečbu psoriázy.

  1. Aby bolo možné použiť jablčného octu externe, stačí vziať v pomere 1: 1 s vodou a škvrnu ju na postihnuté časti kože.
  2. Vatovým tampónom alebo kus látky. Je dôležité rozriediť ocot, aby sa minimalizovalo jej kyslú účinok na kožu.
  3. Po polhodine zmyť ocot z kože. Tento ocot môžete aplikovať aspoň dvakrát denne.

Antibakteriálny účinok jablčného octu pomáha odstrániť škodlivé prvky a voľné radikály z pokožky pri tomto spôsobe. To tiež obnovuje rovnováhu pH pokožky. Ale uistite sa, že použitie tejto metódy na niektoré skryté časti kože najprv ku kontrole akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Vnútorné použitie

Vnútorné užívanie jablčného octu tiež lieči lupienku.

  1. Riedia ACV s veľkým množstvom vody.
  2. Teraz zmiešaní medu s tým zlepšiť jeho chuť.
  3. Piť pravidelne, aby dosiahli čo najlepšie výsledky.

Konzumácia jablčného octu pomáha pri odstraňovaní toxínov z tela. Odstránenie toxínov pomáha pri odstraňovaní prípadných vnútorných príčin psoriázy z tela. To tiež pomáha zlepšiť trávenie, spaľuje tuk a pomáha človeku schudnúť.

Jablčný ocot je prospešný pri liečbe lupienky a ďalších kožných ochorení. Ale mali by ste byť opatrní, aby využila svoj neriedený ako jej obsah kyseliny môže poškodiť kožu a zuby smalt (na spotrebu).

Jablčný ocot je prekvapujúce, zložka, ktorá môže liečiť celý rad zdravotných problémov. Ak psoriáza je to, čo vás trápi, potom skúste tento čarovný lektvar!

Máte lupienku? Aká liečba Skúsili ste ju liečiť? Napíšte nám v sekcii komentáre.

load...