Zdravie a wellness

6 prekvapujúcich výhod Angelica Herb pre pokožku, vlasy a zdravie

6 prekvapujúcich výhod Angelica Herb pre pokožku, vlasy a zdravie

Angelica je skrátený názov pre bylinkovým nazýva archangelica. História za názvom byliny je zaujímavé. Hovorí sa, že v dávnych dobách, koreň rastliny bol prinesený k zemi mních pre liečbu moru. A deň bol deklarovaný ako náboženský sviatok známy ako Michaela, archanjela deň. To je, ako bylina svoj názov odvodený-archangelica.

V Mandarin, rastlina sa nazýva Dang Gui a má svoju vlastnú legendu. To má čestné miesto v japonskej a čínskej tradičnej medicíny. To je väčšinou používaný ako tonikum pre ženy. Tam je asi šesťdesiat rôznych druhov Angelica. Ale Angelica je ten jediný, ktorý sa používa na terapeutické účely. Takmer každá časť rastliny možno použiť ako liek. Korene sú hrubé, valcovité a dlhý a v niektorých prípadoch môže vážiť asi 2-3 libier. Stonka rastliny zvyčajne rastú až šesť stôp na výšku a sú duté zvnútra, ako flauty. Listy rastliny sú trochu zúbkované. Existujú početné malé kvety rastú vo zväzkoch alebo veľkej skupine a môžu byť zelené alebo žltej farby. To je najlepšie pestuje v miestach, kde nie je nepretržitú prevádzku voda a pôda je vlhká a vlhká. Avšak, rastlina môže byť pestovaná bez väčších ťažkostí v nepriaznivých podmienkach. Semená a stoniek rastliny sa používajú v ochutenie a v príprave likéru. To je aromatická rastlina s horkými sladko voňajúce kvety.

Top 6 Starostlivosť o pleť a vlasy Výhody Angelica:

Angelica je odporúčaný mnohých moderných i starovekých autorov pre použitie v starostlivosti o pleť. Angelica obsahuje živiny, ako sú antioxidanty, vitamíny, kyselinu valérovú, prchavé oleje a mnoho ďalších, ktoré sú užitočné pre prirodzené liečenie rôznych kožných ochorení.

load...

Kožné Výhody Angelica:

Tu sú niektoré spôsoby podľa nasledujúceho ktorej môže liečiť ochorenie kože.

1. Angelica ako tvár premytie:

Angelica, rastlina alebo bylina môže byť použitý ako Face Wash na liečbu rôznych ochorení kože a urobiť pleť jemnejšia, jasnejšia a zdravšie. Ak chcete umyť tvár, mix 2 šálky šťava z aloe vera s 8 - 10 kvapiek tinktúry Angelica koreň. Potom, čo sú tieto dve zložky zmiešané dohromady, použite zmes na liečbu akné. Možno ho tiež použiť na čistiace účely. Použitie to robí na koži hoja rýchlejšie tým, že sa koža absorbovať užitočné živiny ľahko. Výsledky budú úžasné, v prípade, že tváre čističi sa používa dvakrát denne, ráno a večer. To nielen odstraňuje akné, ale tiež im bráni v návrate.

2. Použitie vo vani:

Angelica môžu byť použité v kúpanie a to naozaj pomáha pri upokojenie pleti prirodzene. Kúpeľ môže byť pripravený pridaním 2 šálky Angelica infúziou do teplej vody. Kokosový olej môže byť tiež pridaná k získaniu najlepších výsledkov. Mať tento kúpeľ zmierňuje zápal, zjemňuje pokožku a pomáha pri liečbe ekzémov.

load...

Vlasy Výhody Angelica:

Poďme diskutovať o niektoré z vlasových výhod Angelica:

3. Robí zdravé vlasy:

Angelica koreň bol použitý pre liečbu vypadávanie vlasov po stáročia Číňanmi. Obohatený s vitamínom E, pomáha pri stimulácii cirkulácii kyslíka v tele a na pokožku hlavy. Pomáha podporovať metabolizmus a doplní prívod živín v tele, ktoré sú dôležité pre rast vlasov. Pomáha oxidovať krvi, ktorý nakoniec pomáha pri oxidácii vláskových buniek. To tiež podporuje regeneráciu poškodených vláskových buniek.

Zdravie Výhody Angelica:

Existuje mnoho zdravotných výhod angeliky. Poďme sa pozrieť na niektoré zo zdravotných výhod Angelica:

4. Zmierňuje príznaky PMS:

Používanie Angelica môže ukázať byť požehnaním pre ženy trpiace menštruačné kŕče. Pomáha vyrovnať hladinu hormónov, ktoré zase poskytuje úľavu od ťažkých bolestí.

5. Podporuje trávenie:

Angelica vylučuje tráviace šťavy, ktoré sú užitočné pre podporu trávenia a pomoc pri vstrebávaní potravy. Poskytuje úľavu od nadúvania, lebo účinne vylúči plyn z tela.

6. Ďalšie výhody:

Angelica detoxikuje telo a pomáha udržať chorôb, ako je horúčka, prechladnutie, infekcie pľúc a artritídy preč.

Angelica je jedným z tých pokladov prírody, ktoré môžu ponúknuť svoje telo živiny, ktoré potrebuje zostať zdravý. Ale nikdy používať bylinky bez súhlasu lekára. Ak vám lekár dá prebehnúť-čakať nič viac, a zamierte do najbližšieho bylinné obchodu kúpiť túto zázračnú rastlinu!

Bol tento článok nápomocný? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...