Zdravie a wellness

6 neočakávaných vedľajších účinkov tukových horákov

6 neočakávaných vedľajších účinkov tukových horákov

Už ste niekedy chcieť zbaviť svojho nadváhy rýchlo? A vedeli ste skončiť s použitím tých umelých spaľovače? Niekedy chceme získať výsledky tak rýchlo, že sme v pokušení vziať skratky.

Ak používate akýkoľvek umelý spaľovač tuku s cieľom získať slim, potom je najvyšší čas, aby ste prestal používať ho úplne. To je z dôvodu nebezpečných vedľajších účinkov spaľovač prichádza s. Chcete sa dozvedieť viac o spaľovači a jeho vedľajšie účinky? Potom by ste si nemali nechať ujsť tento príspevok!

Čo je Fat Burner?

S rastúcim nezdravým životným štýlom, obezita stala naliehavým problémom na celom svete. S túžbou schudnúť sme ochotní podniknúť akékoľvek kroky je to možné, od uchyľovať k zrážke diéty potenie v telocvični. Novinkou v dobe chudnutie je vznik spaľovačov tukov. Všetci sme počuli o spaľovači, ale väčšina z nás sú stále neuvedomuje, že to, čo v skutočnosti sú, a ich účinnosť.

load...

Ako je zrejmé z ich názvu, spaľovačov tvrdiť, aby sa chudnutie tak rýchlo, ako je to možné. Spaľovačov alebo thermogenics, ako sú známe, sú v podstate zmesi bylín a stimulantov, ktoré vám umožní spáliť viac kalórií mierne zvýšiť svoju teplotu. Oni tiež potláča chuť do jedla a poskytujú energiu, keď na nízkokalorická diéta.

Väčšina z nich používa na obsahovať efedrín či syntetickú verziu čínskeho bylinného, ​​ephedra ako kľúčovú zložku. Ale teraz sú k dispozícii len v liekoch na predpis vo Veľkej Británii kvôli ich vedľajším účinkom a návykových kvalít. Tieto spaľovačov sú väčšinou k dispozícii vo forme tabletiek a stali nesmierne populárne medzi tých, ktorí chcú schudnúť rýchlo. Výsledky boli uspokojivé, pokiaľ ide o spôsobujúce rýchle chudnutie. Otázkou však často otázka, či tieto spaľovanie tukov doplnky sú bezpečné pre použitie.

Ako spaľovačov Práca?

Ako je uvedené vyššie, spaľovače tukov sú určené pre ľahkú spôsobujú chudnutie v krátkom čase. V súčasnej dobe je trh zaplavený s nespočetnými spaľovanie tukov doplnky, všetky spaľovanie tukov v niekoľkými spôsobmi. V podstate spaľovačov splniť svoj účel v troch smeroch.

load...

1. Potlačenie chuti do jedla:

Jedným zo spôsobov, ktorými môže spaľovačov spôsobiť úbytok na váhe je potláča chuť do jedla. To sa vykonáva tým, že manipuluje s chemikáliami tela a hormóny, aby sa mozog pocit, že sú plné. Tieto doplnky sú známe ako noradrenergných drog a spúšťajú boj alebo útek hormóny, ktoré preruší signály tela do mozgu.

Existujú aj iné druhy látok potlačujúcich ktoré manipulujú vaše spätné vychytávania serotonínu, takže máte pocit, plnšie rýchlejšie. Oni v podstate odvrátiť vás od myšlienky na jedenie vštepiť pocit pohody. Ich vedľajšie účinky sa pohybujú od nervového pocitu k infarktu. Okrem toho ich účinnosť klesá, ako schudnúť.

2. Fat blokátory:

Jedná sa o iný typ spaľovačov tukov, ktoré sa pripravujú z mäkkýšov derivátu názvom chitosan. Keď sa táto látka vstúpi do vášho tela, to sa viaže na tuk v potravinách, ktoré jete, a zabrániť tak jeho vstrebávanie v tele. Tukové blokátory sú tiež spojené s určitými vedľajšími účinkami. Nielenže sa zabránilo vstrebávaniu tukov, ale tiež to, že z ďalších životne dôležitých živín, ktoré potrebujú svoje telo. Po druhé, bráni iba vstrebávaniu tukov, ale viazaný tuk zostáva v tele, čo spôsobuje bolesti brucha, hnačka a análny únik.

3. Zvýšenie Metabolizmus:

Tretím princípom, na ktorom boli niektoré spaľovačov práce, k zvýšeniu metabolizmu tela, ktoré, ako všetci vieme, vedie k zníženiu hmotnosti. Tieto spaľovačov umelo zvyšovať metabolizmus ľudského tela alebo zrýchliť rýchlosť, pri ktorej sa rozkladá alebo používajúce živín na energiu. Kofeín je jednou z najbežnejších látok používaných v týchto spaľovačov tukov. Príjem kofeínu spôsobuje vaše telo k uvoľneniu hormónov do krvného obehu, urýchlenie váš metabolizmus. Tieto hormóny umožňujú vášmu telu regulovať sám a jeho hmotnosť.

Avšak, nadužívanie metabolizmu stimulantov má svoje vedľajšie účinky. Dlhodobé užívanie spôsobí, že váš metabolizmus sa spomalí v sebazáchovy. Tak tieto spaľovačov neudrží svoju účinnosť po dlhú dobu.

No, spaľovače tukov sa zdajú byť z najvyhľadávanejších spôsob rýchle chudnutie. Ale sú naozaj stojí za to? Ako už bolo uvedené vyššie, všetky druhy spaľovačov mať niektoré nežiaduce účinky. Ale na rozdiel od nich, niektoré z bežných vedľajších účinkov týchto spaľovačov sú vysvetlené nižšie.

1. Úzkosť:

Väčšina spaľovačov tukov zvýšenie hladiny kortizolu, stresového hormónu. Preto, ak ste trpia úzkosťou, spaľovačov môže zhoršiť váš problém. Efedrín, tuku pilulky horák, môže mať vážne dôsledky, ak sú používané vo vysokých dávkach. Jeho nežiaduce účinky patrí úzkosť, nespavosť, búšenie srdca, závraty a zvracanie.

2. Nespavosť:

Fat Burner pilulky ako efedrínu a kofeínu spôsobiť zvýšenie tepovej frekvencie a metabolizmus, ktorý zasahuje do spánku vzory v negatívnym spôsobom. Nespavosť negatívne ovplyvňuje imunitný systém, čo spôsobuje extrémnu únavu a robiť budete náchylnejší na ochorenia, ako je prechladnutie a chrípke.

3. Zvýšený krvný tlak:

Tuk pilulky horák väčšinou zahriať svoje telo, a tým zrýchľuje metabolizmus a pôsobí, že spaľovanie tukov pri vyššej rýchlosti. Výskum však ukázal, že použitie populárny efedrínu spaľovač tuku spôsobuje vedľajšie účinky, ako je vysoký krvný tlak a zrýchlený tep. To ďalej zvyšuje riziko zníženej obehu.

4. Zhoršil psychický stav:

Výskum uskutočnený Vanderbilt University poznamenať, že nadmerné používanie tukov pilulky horáka môže spôsobiť vedľajšie účinky na mentálnej a emocionálnej úrovni, ako je úzkosť, nervozita, zmeny nálad a agresívneho správania. V extrémnych prípadoch to môže dokonca zvýšiť riziko sebapoškodzovania medzi užívateľmi.

5. Dehydratácia:

Spaľovačov tiež zvyšujú riziko dehydratácie, najmä za horúceho počasia alebo pri vykonávaní cvičení. Vo väčšine prípadov sa zistilo, že kofeín a efedrín spôsobujú dehydratáciu, zatiaľ čo urýchlenie chudnutie. Dehydratácia vedie k bolestiam hlavy a v krajných prípadoch, spôsobí, že sa zrúti pri intenzívnom tréningu.

6. Death:

Smrť je jedným z najvážnejších vedľajších účinkov spaľovačov tukov, ktoré môžu nastať v tých najhorších scenárov. Tieto spaľovačov sú sprevádzané zvýšeným zdravotným rizikám, pretože neboli schválené United States Food and Drug Administration (FDA). Okrem toho, FDA zakázala používanie spaľovanie tukov pilulky efedrínu potom, čo bol podozrivý z čiastočne že spôsobil smrť významného športovca. Takže pred nákupom týchto spaľovače tuku, je dôležité si uvedomiť svoje riziká.

Prírodné spaľovačov tukov:

Vyššie spaľovačov vedľajšie účinky, v skutočnosti, dal otáznik na svojich bezpečnostných úrovní. To často vyvoláva otázku, či je vhodné, aby ohroziť niečí zdravie nutkanie schudnúť. No, mali by ste byť radi vedeli, že tam sú zdravé alternatívy k spaľovačov tukov. Niektoré potraviny pôsobí ako prírodný horáky tuku. Potraviny uvedené môžu byť začlenené do svojho jedálnička, ak chcete schudnúť v zdravom spôsobe.

1. Zelený čaj:

Zelený čaj je bezpochyby jedným z najlepších prírodných spaľovačov tukov, ktoré môžu skutočne zrýchliť váš metabolizmus. Naložením s antioxidantmi, je prospešné pre vaše zdravie v niekoľkých smeroch od prevenciu srdcových ochorení sa znižuje riziko Alzheimerovej choroby. Všetko, čo musíte urobiť, je vymeniť svoje pravidelné čaj alebo diétne nealkoholických nápojov so zeleným čajom.

2. Grapefruit:

Výskum uskutočnený na Scripps Clinic preukázal, že jesť ani polku grapefruitu pred každým jedlom môže pomôcť stratiť až ½ kg za týždeň. To preto, že obsahuje kľúčovú zlúčeninu, ktorá pomáha regulovať inzulín, zásobný tuk hormón, v konečnom dôsledku vedie k zníženiu hmotnosti. Najlepší spôsob, ako sa dostať výživy grapefruitu je jesť to olúpané a segmentované. Môžete pridať aj kúsky grapefruitu do šalátov, ak nie zvládne jeho horkosť.

3. Hrušky:

Tieto podceňovaný plody sú balené s vláknom sa jedna porcia vlákien poskytuje takmer 15% z dennej dávky vlákniny. Ako všetci vieme, vláknina pomáha udržať si plnú dlhšie a bráni vám z prejedania. Ak chcete získať čo najviac z vlákien z hrušiek, je vhodné konzumovať ovocie s kožou na alebo ho pridať do ovocných šalátov.

4. Mandle:

Teraz by to mohlo prísť ako prekvapenie, ale jesť hrsť mandlí na dennej báze, môže naozaj pomôcť spaľovať tuk rýchlo, podľa výskumu uskutočneného americkou International Journal of Obesity. Účastníci, ktorí jedli hrsť mandlí denne po dobu 6 mesiacov, stratil takmer 18% svojho telesného tuku. Hrsť mandlí môže byť ideálny desiatu. Môžete tiež pridať nasekané mandle do šalátov a kaší, ale vyhnúť sa jesť slané mandle.

5. Navy Fazuľa:

Navy fazuľa pôsobí ako mocné spaľovače tukov, ako sú balené s rezistentné škrob. Výskum uskutočnený na University of Colorado poznamenal, že jesť potraviny bohaté na rezistentné škroby, ako je námorníctvo bôbov môže spôsobiť vypálenie 25% viac tuku za deň. Môžete pridať navy fazuľa vo svojich receptoch, ak chcete schudnúť rýchlo.

6. Čokoláda:

Áno, čítate to správne. Tmavá čokoláda, že vysoký obsah antioxidantov, môže zabrániť hromadeniu tukových buniek v tele, ktoré sú primárne zodpovedné za spôsobujúce ochorenia srdca a obezity. Všetko, čo musíte urobiť, je začleniť správne množstvo horkej čokolády v strave, aby čo najviac z jeho výhod.

Vzhľadom k tomu, že spaľovačov sú spojené s niekoľkými vedľajších účinkov, lepšie variantom by bolo začleniť tieto potraviny horákov prirodzeného tuku v strave. Okrem vyváženej stravy, je vhodné dopriať v pravidelné cvičenie udržať si zdravú váhu.

Zažili ste niekedy tuk vedľajšie horák účinky? Vždy je lepšie držať sa prírodných prostriedkov, než ísť na tie umelé. Ktorý z prírodných spaľovačov beriete? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...