Zdravie a wellness

6 najlepších dôvodov, prečo by ste mali jesť ananás pre chudnutie

6 najlepších dôvodov, prečo by ste mali jesť ananás pre chudnutie

Chcete zostať fit a zdravý? Nemyslím si sľúbiť, že budete schopní dosiahnuť to, aby s jediným ovocím, ale ananásu bude jedným z plodov, ktoré vám pomôžu urobiť práve to. My všetci naháňať sny obliekania štíhlu postavu, bez toho aby bola ohrozená na zdraví. Kto nemá? Ale to, čo je skutočné riešenie s ananásy a chudnutie? No, vo viac ako jedným spôsobom, že je lepšie jesť pár plátky ananásu ako dopriať v nejaké sladké, múky potiahnuté pochúťka. Koniec koncov, jeden z najväčších výhod získate, je, že toto ovocie má veľmi menej kalórií a nízku energetickú hustotu. Čo viac, je bohatý na vitamín C, takže všetky tieto poskytujú potrebné atribúty chudnutie potravín. Čítať ďalej, ako zahrnúť ananás do svojho príjmu potravy životný štýl a výhody, ktoré sa zberajú od neho.

Výhody ananásu pre chudnutie:

Budete milovať ďalších niekoľko slov, ktoré sa chystám písať. Áno, ananásy sú s nízkym obsahom tuku! No, ak vám chýba na sladké po ľahkej večeri, chytiť plátok tejto sladkej, nízkokalorické ovocie. Toto ovocie má niekoľko ďalších výhod, ktoré by ste mohli chcieť nahliadnuť do. Posúvať nižšie:

  1. Toto chutné a sladké ovocie nielen nasýtiť vaša chuť na sladké, ale obohatí vaše telo s vitamínom C. Tento vitamín, ako ju poznáte, a poskytne všetky odpor vaše telo potrebuje k boju proti nachladnutiu, chrípke atď. Na druhú stranu, je tiež bohaté na antioxidanty.
  2. Ak ste v zúfalej potrebe Munch na nejaké občerstvenie a potom čakať nič viac. Rez ananás, pretože je isté, že naplniť svoj žalúdok, pretože je bohatá na vlákninu. To bude mať váš žalúdok obsadené na chvíľu.
  3. Odborníci na výživu naznačujú, že je to najlepšie, aby sa ananás s inými potravinami. Je to preto, ananás je bohatá na enzýmu zvaného bromelain. Tento enzým pomáha nielen zlepšiť proces trávenia vášho tela, ale poskytne mu protizápalové výhody. Radšej konzumovať ananásu bez ďalších potravín, ktoré majú dostať to najlepšie z protizápalové vlastnosti z bromelain.
  4. Ananás je tiež zásobárňou rôznych minerálov, vrátane mangánu, tiamínu a medi. Tieto minerály pomáhajú v boji proti voľným radikálom, pretože sú plné antioxidantov. Mangán je tiež kostnej minerálnej posilnenie.
  5. Ďalším atribútom tohto ovocia, ktoré prispieva k zníženiu hmotnosti je veľmi vysoký obsah vody. Vysoký obsah vody potraviny majú schopnosť vytvárať pocit sýtosti na chvíľu a sú tiež dôležité pre chudnutie vášho tela.
  6. Ďalším dôvodom, prečo ananásy pomôcť zhodiť pár libier, je skutočnosť, že sa jedná o vstupenku do jedného zo zlatých pravidiel pre dosiahnutie cieľov chudnutie, a to je obmedzenie chuti k jedlu.

 [Čítajte: ananás Diéta]

load...

Ako si vybrať zrelé ananás?

Jeden z najviac dávivý aspekty nákupu ananás je, že akonáhle to plátok otvorené, zistíte, že tam je sotva niečo zostalo v ňom k jedlu. Ale napriek tomu, že majú svoje výhody. Pre ich získanie je potrebné najprv naučiť zvoliť sladké, zrelé ananás. A prosím, nenechajte vaše oči ťa oklamať. Farba ananás nemá nič spoločné s jeho surovosti. Ananás prichádzajú v najrôznejších tvarov a farieb, bez ohľadu na to, či je to surové alebo zrelé.

Aby váš nos urobiť všetko hovoriť. Vyžaruje z nej naozaj silnú arómu zo svojej základne. Tiež vybrať ananás, ktorý váži naozaj ťažké. Týmto spôsobom budete vedieť, že tam je veľa vlákniny, akonáhle struk je rozrezať. Tiež, nenechajte toto ovocie zrelé, akonáhle ste si ju domov, bude to len skončiť hniť.

load...

Dúfame, že tento článok bol podnecovania dosť pre vás na návštevu do ovocného stánku a začať hneď s ananásom! Áno, Pineapple prospieva chudnutie.

load...