Zdravie a wellness

6 jednoduchých krokov na prípravu šťavy v melóne

6 jednoduchých krokov na prípravu šťavy v melóne

Šťava so svojím životom v lete tým, že niektoré zdravé a chutné melón džús. Ale, ako sa robí čerstvý melón džús? Je ľahké na prípravu a zaberie menej času na prípravu. Ľudia, ktorí majú záujem o chudnutí tento rok mohol zvážiť melón šťava ako zdravá desiata kedykoľvek počas dňa. Jedna poháre tejto osviežujúcej šťavy nielen zaplniť prázdny žalúdok, ale aj zabezpečiť niekoľko zdravotných výhod. Vďaka, že povedal, poďme prejsť všetky kroky potrebné, aby melón džús doma.

Čo budete potrebovať?

S cieľom pripraviť melón džús doma, budete potrebovať nasledujúce:

  • Jeden celý melón
  • Mixéra alebo mixér
  • Nôž
  • Päť citróny
  • Dve čisté poháre
  • Slama

Ako si vyrobiť Melón Juice doma:

Teraz, keď ste pripravení so všetkými potrebnými materiálmi, budete musieť postupovať podľa jednoduchých a jednoduchých krokov poddůstojnických!

load...

1. Scrub melón:

Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú musíte urobiť, je drhnúť melón zvonku. Dalo by sa použiť akýkoľvek jablčného octu alebo peeling, ako sa zbaviť voskov, ktoré by mohlo byť nahromadené na kožu melónu.

2. Chop Melón:

Ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je nakrájame melón v niekoľkých malých kúskov. Ak je to možné, snaží sa, aby im palce každý. Veľkosti to záležitosť, ale budete mať na pamäti, že deväťdesiat percent z melóna je vlastne voda! Ak pripravujete melón šťava pre dve osoby, potom sa budete musieť pravdepodobne znížiť o štvrtinu toho.

3. Neumývajte:

Prosím, nerobia chybu, umývanie melón kusy potom, čo boli znížené. Budete odnášať všetky živiny z neho a robiť to nevýrazné chuti a zápachu.

load...

4. Použitie Blender:

Až budete hotoví so všetkými sekanie, použite mixér. Stuff všetky drobné kúsky melóna do nej a zmes asi na dve minúty. Pridajte trochu vody, ak sa pozeráte žiadne ťažkosti. Musíte sa uistiť, že šťava je hustá a tekutina súčasne. Budete vedieť, kedy sa to pripravuje.

5. Kmeň pyré:

Teraz budete musieť kmeň pyré s pomocou cedník. Tiež nezabudnite použiť čistú špachtľou, takže môžete vytlačiť všetku šťavu. Melón, že hmotnosť okolo jedenástich libier by mal byť schopný vyrobiť asi tri štvrtiny melón šťavy. Možno budete potrebovať viac ako dva poháre v tejto veci.

6. Pridajte citrónovou šťavou:

Konečný vec, ktorú musíte urobiť, je stlačiť citrónovú šťavu. To bude pridať ďalší chuť do svojho nápoja. Tiež pridať pár kociek ľadu. Len pre prípad, že budete slúžiť po chvíli, mohli by ste ísť dopredu a nechať ju chlad vo vnútri chladničky. Vyberte ju po niekoľkých hodinách a naliať šťavu do týchto pohárov a pridajte čerstvé slamky.

Váš melón šťava je teraz pripravený na degustáciu!

Výhody Melón Juice:

Melón Juice je plná úžasných zdravotných výhod. Než sme došli k záveru článku, poďme prejsť niektoré z najlepších vecí, ktoré budú schopné odvodiť z nej.

  • Melón šťava vám pomôže schudnúť. Je veľmi nízky obsah kalórií a plné zdravé dobroty. To je konečný nápoj treba hydratovať seba a dostať, že stály prísun výživy.
  • Čistí kožu, rovnako ako umožňuje hladšie a svetlé.
  • To bojuje proti chorobám a chráni telo pred rakovinou.

Takže teraz, keď viete, ako sa robí vodný melón džús doma ľahko, popíjať všetky svoje napätie a únavu preč s vysokou pohárom ňou. Môžete dokonca slúžiť do svojich hostí!

Páči sa vám melón džús? Ako sa vám to pripraviť? Podeľte sa o svoje recepty s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...