Zdravie a wellness

6 Fantastické jogy Asanas, ktoré vám pomôžu bojovať proti kožným problémom

6 Fantastické jogy Asanas, ktoré vám pomôžu bojovať proti kožným problémom

Koža je najväčším orgánom v tele, a to ako z hľadiska hmotnosti a plochy. Oddeľuje svoje vnútornosti pred okolitým svetom. To vás chráni pred rôznymi škodlivými organizmami a tiež izoluje vaše telo.

Zanášaniu a dráždidlá môžu dráždiť kožu a spôsobiť tieto veľmi časté problémy:

 1. Akné: To sa stane, keď folikulov z kože žľazy sú upchaté s nadmernú tvorbu mazu. To je najčastejšie kožné problém, ktorý postihuje asi 80% svetovej populácie.
 1. Ekzém: Jedná sa o problém dlhodobý kože. Jej príznaky patrí suché a svrbenie kože s veľa vyrážky na tvári, rukách, nohách, atď
 1. Hives: V tomto stave sa u vás objavia červené hrbolčeky na koži. To môže byť niekedy svrbí. To je spôsobené predovšetkým v dôsledku reakcie na potraviny alebo lieky.
 1. Melanóm: Jedná sa o typ rakoviny, ktorá sa zvyčajne objavuje v dôsledku melanocytov alebo môžu byť bunky, ktoré obsahujú pigmenty.
 1. Psoriáza: Táto kožné ochorenie spôsobuje opuch a škálovanie. To spôsobuje silné červené škvrny so striebornými šupinami, ktoré sa cítia svrbenie.
 1. Vyrážky (základná dermatitída): To môže urobiť vaša pleť suchá a svrbí.
 1. Rosacea: To je spôsobené predovšetkým z dôvodu citlivosti na slnku. To spôsobuje začervenanie a zápal. Pokožka sa stáva silnejšie, a nos napučí.
 1. Vrásky: Tie sú spôsobené hlavne kvôli starnutiu. Vyvíjate ovisnuté kože a jemné linky, ktoré vás vyzerať staršie. Problémy životného štýlu spôsobili ľuďom mať vrásky skôr, než by mali.

Ako sa Jóga Help budete bojovať Kožné problémy?

Toxíny, demolovať hormóny, voľné radikály, a citlivosť na slnko sú všetky bežné príčiny kožných problémov. Riešenie? Lepšie krvný obeh, vyrovnanie hladiny hormónov, aretačné voľné radikály, čerpanie viac kyslíka, zníženie stresu, a aby vaše imunita silnejší. Všetky tieto môžu byť dosiahnuté s jogou. Tieto jednoduché ásany môže poskytnúť všetko, čo vaša pleť potrebuje aj viac.

load...

6 Amazing Ásany joga pri problémoch kože

   1. Uttanasana
   2. Trikonasana
   3. Bhujangasana
   4. Janu Sirsasana
   5. Viparita karhanie
   6. Pawanmuktasana

1. Uttanasana

Tiež známy ako - Padahastasana, Hasta Padasana, Stály predklone

Výhody - To Asano pomáha zvýšiť obeh krvi v tvári, krku a hlavy. Pomáha k uvoľneniu tvárových svalov a vyvážiť hormóny, a tým podporovať zdravú kožu.

Ako na to - Postavte sa rovno a nedávajte ruky v bok. Inhalovať. Potom sa ohýbať bok pri výdychu. Vaše ruky musí byť umiestnená na podlahe vedľa nohy. Chodidlá musia byť vzájomne rovnobežné. Tlačiť trup dopredu, ako si predĺžiť úsek a zdvihnite kostrč. Vydržte niekoľko sekúnd a uvoľnite.

load...

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: uttanasana

Späť na obsah

2. Trikonasana

Tiež známy ako - trojuholník Pose

Výhody - To Asano pomáha pumpovať čerstvý veľa krvi do tváre. To pomáha odstrániť toxíny, zabiť voľné radikály, a tiež vypratať blokády. Prípadný zachytený napätie v tvárových svalov sa uľavilo. Vaša pokožka sa nechá zdravá a žiariace.

Ako na to - Položte si nohy od seba. Zdvihnite ruky tak, že sú rovnobežné s podlahou, pričom dlane smerujú nadol. Otočte ľavú nohu pod uhlom 45 stupňov, a ten správny v uhle 90 stupňov. Päty by mali tvoriť priamu líniu. Otáčať telom doprava rozšíriť hornej časti tela a ohnite smerom k podlahe. Dotknite sa pravú nohu s pravou rukou, a rozšíriť svoju ľavú ruku do vzduchu. Pozrite sa na svoju ľavú ruku. Držať a uvoľnenie. Opakujte na druhej strane.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Trikonasana

Späť na obsah

3. Bhujangasana

Tiež známy ako - Cobra Pose

Výhody - Keď natiahnuť a otvoriť svoje srdce, dýchanie zlepšuje. Keď budete mať vo viac kyslíka sa vytvorí lepšia cirkulácia cesta. To odstraňuje toxíny a ničí voľné radikály v systéme. To Asano tiež reguluje hormóny. Predčasné starnutie, akné, spáleniny od slnka, lupienka, růžovka, a mnohé iné kožné problémy môžu byť znížené s praxou tohto ásany.

Ako na to - ležať rovno na bruchu s nohy natiahnuté a nohy smerom nadol. Položte lakte na vašej strane a zdvihnite hrudník, uvádzanie telesnú váhu na lakťoch. Hlboko nadýchnuť a silne vydýchnite.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

Povedz nie na kožné problémy. Tie môžu pomôcť.

10 najlepších Homeopatia liečba pri problémoch kože Ako besan kozmetické môže vyriešiť niekoľko bežných problémov kože

4. Janu Sirsasana

Tiež známy ako - Head-to-koleno Pose, Head-to-Knee predklone, Head-on-koleno Pose.

Benefit - Tento Asano pracuje na vyrovnávanie hormóny a zúčtovanie toxíny zo systému. To tiež zvyšuje cirkuláciu krvi a kyslíka zásobovanie tvárových svalov. Vaša pokožka sa cíti svieži a omladená.

Ako na to - Predpokladajme Dandasana. Zložiť ľavú nohu tak, že ľavá noha dotkne pravého stehna. Jemne predkláňať dotýka hlavu na kolená a ruky na nohy. Držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd, ako si zhlboka dýchať. Uvoľnite a opakujte s ľavou nohu natiahnutú.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Janu Sirsasana

Späť na obsah

5. Viparita karhanie

Tiež známy ako - Legs Up The Wall

Benefit - pravidelne cvičiť tento ásany zatkne voľných radikálov a zvyšuje prísun kyslíka do tváre. Toxíny sú prepláchnuť a koža je chránený pred všetkými problémami a alergie.

Ako na to - Posaďte cez stenu a zľahka zdvihnite nohy hore k stene. Ľahnúť si jemne a natiahnuť ruky do strán, takže sa, že vaše dlane smerovali nahor. Akonáhle budete spokojní, zatvorte oči a dýchať. Uvoľniť po niekoľkých minútach.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

6. Pawanmuktasana

Tiež známy ako - Vietor Uvoľnenie Pose

Výhody - Tento Asano stimuluje a reguluje tráviaci systém. Pomáha odplaviť toxíny v systéme tým, že uľahčuje správne trávenie a zlepšuje krvný obeh. To pomáha vyčistiť kožu akné a škvŕn. S bežnou praxou, budete mať kožu zomrieť.

Ako na to - Ľahnite si na podlahu chrbtom na zem. Zložiť kolená a objať ich. Zdvihnite hlavu z podlahy, a aby vaše nos medzi kolená. Držať pózu po dobu niekoľkých sekúnd, ako si zhlboka dýchať. Release.

Ak chcete vedieť viac o tejto ásany, kliknite sem: Pawanmuktasana

Späť na obsah

Kožné problémy môžu byť viac znepokojujúce než nepríjemné, pretože pravdepodobne indikujú vážnejšie problémy. Niet sa čoho báť! Odplaviť toxíny s jogou a vyzerať a cítiť sa zdravo a to ako zvnútra aj na surface.Have Skúšali ste niekedy jogu pre kožné problémy? Ako to pomôcť? Podeľte sa s nami tým, že komentuje nižšie.

load...