Zdravie a wellness

6 dôvodov, prečo by ste mali zahrnúť Hominy do vašej stravy

6 dôvodov, prečo by ste mali zahrnúť Hominy do vašej stravy

Hľadáte spôsob, ako nahradiť aktuálne jedálniček zdravých potravín? Je chuť niečo, čo nechcú robiť kompromisy? Potom Hominy je niečo, čo by ste chceli vyskúšať! No, tento príspevok môže istí, pomôže získať viac informácií o tomto základných potravín v Mexiku. Čítať ďalej a dozviete sa viac.

Čo je Hominy?

Veľmi zvláštne zložkou v mnohých tradičných mexických jedál, HOMINY nie je nič iné ako sušené kukurice jadra. To získal svoju popularitu vďaka schopnosti Corn k rastu široko v mnohých klimatických podmienkach.

Hominy kukurice sa pripraví z spracovania veľké žlté alebo biele zrna kukurice. Tieto kukurica sa najprv sušia, bola ich vonkajší plášť odstránený. Tie sú potom namočené v alkalickom roztoku, prinútiť ich, aby nafúknuť. Tento proces, nazvaný nixtamalization, je kukurica mäkšie a stráviteľné. Vysušené jadra polia sú vysoko výživné v prírode. Boli schválené v indiánskej predkov od začiatku roka 1600 a je stále dôležitou súčasťou ich kultúry (1).

load...

Niektoré z bežných jedál tohto, spracované potraviny 'patrí krupica, perličkový HOMINY, posoľte, Menudo a samp.

Zdravie a Hominy:

Spracované potraviny a zdravie nikdy nemôže ísť ruka v ruke, to je to, čo väčšina z nás verí. Hominy predstavuje výnimku z tejto skutočnosti. To je s najväčšou pravdepodobnosťou jedným z tých položiek, ktoré vás peň svoju chuť a zdravotné výhody príliš.

Tu je šesť dôvodov, prečo by ste mali zahrnúť HOMINY vo vašej strave.

1. Zvýšená Vitamín B Dostupnosť:

Liečba HOMINY do alkalického roztoku zvyšuje biologickú dostupnosť vitamínu B z kukuričných zŕn. Neliečená kukurica má viazanej forme vitamínu, ktoré je ľahko dostupné na telo po nixtamalization. Tým sa zabráni ochorenie spôsobené nedostatkom živín. Ako výroba Vitamín B pomôcky energie a tvorbu červených krviniek v tele, stravovanie HOMINY vás dostane svoju dávku tejto živiny (2).

load...

2. Viac Fiber:

Hominy má vysoký obsah vlákniny, čo vám umožní splniť vaše každodenné požiadavky vlákien s ľahkosťou. Jedna šálka HOMINY ponúka 4gm vlákniny, ktorá po pridaní do prídavného vlákna pokrmy, ako mexickej posoľte, stáva superfood. Vláknina navodzuje pocit sýtosti a udržiava tráviaci systém v dobrom stave. To ďalej pomáha regulovať hladinu cukru v krvi, kontrole diabetu, znižuje hladinu cholesterolu a čo je najdôležitejšie riadiť hmotnosť (3).

3.Less Kalórie:

Táto spracovaná položka vám poskytuje dostatočnú výživu bez pridania príliš veľa kalórií, aby vaše telo. Šálka ​​HOMINY sa rovná 120 kalórií. Na druhú stranu, šálka bielej ryže obsahuje asi 250 kalórií. Prítomnosť vlákien s ktorým máte plný naraz. Predstavte si, ako by sa vám náhrada s HOMINY pomôcť pri chudnutí režimu, pretože môžete schudnúť bez hlad.

4. Bezlepková:

Hominy je dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú bezlepkových potravín. Mnoho škrobovej položky v supermarkete majú svoj podiel aditív. Avšak, v konzervách kukuričná kaša je prirodzene bezlepkové. Vysoký obsah sacharidov (20gm na šálku) je dobrým zdrojom energie robí.

Mnoho ľudí sa v poslednej dobe začalo vyberanie potraviny bez lepku citovať zdravie a lekárske obavy. Ale celiakia sa zmieša s bezlepkovou diétou (4). Kukuričná kaša je ideálnou voľbou pre túto skupinu.

5. Nízka Cukor:

Hominy obsahuje minimálne percento obsahu cukru - len 3 gramy na jednu šálku. Vysoký príjem cukru môže mať zlý vplyv na zdravie. Vzhľadom k tomu, naša strava nevyhnutné obsahovať sladkých potravín a nápojov, vrátane HOMINY je skvelý nápad znížiť príjem cukru. Má veľmi málo cukru v krvi na rozdiel od iných potravín. To môže znížiť riziko vzniku cukrovky a obezity.

6. Takmer nulový tuk:

Ak chudnutie je vaším cieľom, kukuričná kaša je váš najlepší priateľ. S vysokým obsahom sacharidov a takmer bez tukov (1 gram tuku v šálke), to je skvelý doplnok k diétny plán na chudnutie. Hominy sa najlepšie hodí pre každého, kto na diéte s nízkym obsahom tuku. Bolo zistené, že je účinný pri zdravom chudnutí u dospelých (5) vrátane tejto stravy.

Niet pochýb o tom, HOMINY možno počítať pre chutné a zdravé potravinárskeho výrobku. Takže by ste mali nevadí experimentovať to ako kľúčovú zložku vo svojej miske.

Našli ste post užitočné? Prosím, dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...