Zdravie a wellness

500 kalorických diét plán na chudnutie - Čo zahŕňať na raňajky, obed a večeru?

500 kalorických diét plán na chudnutie - Čo zahŕňať na raňajky, obed a večeru?

V týchto dňoch tam sú rôzne diéty, ktoré sú zabezpečované na chudnutie, ktorý vám pomôže zbaviť tých kíl. 500 kalórií je jeden taký diétny plán. To vám môže pomôcť stratiť až 6 libier za týždeň. Táto diéta tiež pomáha predchádzať rôznym ďalších zdravotných problémov, ktoré sú spojené s obezitou.

Každá žena potrebuje 1500 až 2000 kalórií za deň, zatiaľ čo u mužov počet je 2000 až 2500 kalórií denne. 500 kalórií je hlboko pod týmito dennej potreby kalórií. Iný názov pre kalórií 500 je, veľmi nízky obsah kalórií 'diéta. Zvyčajne táto strava je pre tých, ktorí sú veľmi obézni a majú index telesnej hmotnosti nad 30 rokov, ale ak táto diéta sa deje pod vedením profesionálneho zdravotníckeho odborníka, niekto môže dať to skúsiť.

Odporúča sa, aby každý diétny plán by mal byť monitorovaný a dobre je dané znalca alebo dietológom. Základné 500 kalórií diéta chudnutie plán, ktorý by vám pomôcť je uvedený nižšie.

load...

500 kalórií za straty plánu Day Hmotnosť

1. Raňajky:

 • No výdatné raňajky je povolené, keď ste na 500 kalórií.
 • Typický 500 kalórií raňajky môže mať 8 unce bezkofeínovej kávy alebo odstredené mlieko.
 • Pre sladidlá, pomocou sacharín alebo stevia.
 • By ste mali jesť len nízkokalorické ovocie, ako melóny, pomaranče, grepy alebo hrozna.
 • Tiež sa snaží, aby sa zabránilo jesť cereálie alebo chlieb a nezabudnite piť veľa vody, pretože je veľmi dôležité, aby ste zostali hydratované.

2. Obed:

 • Na obed i nejedzte zrna alebo chleba.
 • Váš obed môže zahŕňať zeleninová polievka vyrobené s kapusta, špenát, brokolica alebo inej listovej zeleniny.
 • Malé množstvo varené kura alebo ryba môže byť tiež nejedol.
 • Žiadne oleja alebo zálievka sú povolené, namiesto toho môžete jesť nevarené zeleninový šalát s trochou citrónovej šťavy.
 • Piť aspoň 16 uncí vody na obed.

3. Večera:

 • Večera bude trochu podobný obed.
 • Surové zeleninové šaláty, polievky a malé množstvo kuracieho mäsa alebo rýb by mali byť veci na vašom tanieri.
 • Opäť, nezabudnite piť vodu.

Je celkom možné, že budete mať bodavá bolesť z hladu po celý deň, ako je to v podstate hladné diéte. Ale delením svojej 500 kalórií na malé občerstvenie, môžete zmierniť bodavá bolesť z hladu. Malé občerstvenie môžu zahŕňať čerstvej šťavy bez cukru, niekoľko arašidy, zeler alebo niektoré unbuttered popcorns.

Existujú určité riziká, ktoré sú spojené s týmto plánom chudnutie na 500 kalórií za deň, ktoré by ste mali mať na pamäti, než sa rozhodnú pre túto diétu. Tie sú nasledovné:

1. Nutričné ​​Nedostatok:

Ak máte znížiť kalórií vo vašej strave určite znížiť niektoré dôležité živiny tiež to, že sú požadované v tele. Je možné, že môžete mať zápchu, hnačku alebo nejaké iné zažívacie problémy kvôli nutričným deficitom.

load...

2. Poruchy príjmu potravy:

Vzhľadom k tomu, strava nie je vyvážená, je možné, že sa môžete stretnúť akejkoľvek poruchy príjmu potravy. To znamená, že si môžete vytvoriť niekoľko stravovacích návykov, ako sú tie, ktoré videl v anorexia alebo bulímia.

3. Ketóza:

Ako vieme, 500 kalórií je hladné diéte. Niekedy, zatiaľ čo je zbavený potrebného množstva živín, naše telo začne používať uložených tukov za účelom výroby energie. A ako sa tuky spaľujú, ketóza vyvíja. Aj keď, v krátkodobom horizonte to nie je závažný problém, ale rozvíja ketózy môže viesť k obličkové kamene, dna a zlyhanie orgánov. Ketóza môže byť jednoducho detekované prostredníctvom základnej test moču.

4. Ďalšie závažné problémy:

A 500 kalórií môže tiež viesť v niektorých iných závažných problémov príliš, rovnako ako vysoká hladina cholesterolu, ktorý zvyšuje riziko mŕtvice alebo infarkt. To tiež zvyšuje riziko osteoporózy a niektorých druhov rakoviny.

Odporúča sa, aby dospelí s anémiou, problémy s obličkami, nízky krvný tlak, srdcové problémy, žalúdočnými problémami alebo ktorí sú vo veku nad 50 rokov, sa musí bezpodmienečne vyvarovať sa rozhodli pre túto diétu. Dokonca aj tehotné a dojčiace ženy a deti mladšie ako 18 rokov by sa mali vyhnúť ísť na túto diétu.

load...