Zdravie a wellness

5 zdravých ovocných štiav, ktoré sa užívajú počas tehotenstva

5 zdravých ovocných štiav, ktoré sa užívajú počas tehotenstva

Takže vy ste tehotná? Blahoželáme! Teraz, keď sa stane matkou, som si istý, počujete rôzne tipy a návrhy po celý deň o tom, ako sa venovať osobitnú starostlivosť o svoje zdravie. A som si istý, všetky rozličné návrhy majú tendenciu nechať strach a zmätený. Ale dovoľte mi, aby som vám niečo povedať! Tehotenstvo nie je len o pridanie 300 kalórií a robiť nejaké jogu alebo cvičenie v pravidelných intervaloch. Väčšina ľudí hovorí, že by ste mali jesť zdravo. Ale už ste niekedy nad tým, aké sú najzákladnejšie položky, ktoré by mali byť súčasťou vášho jedálnička? Ak si neviete, potom je tento článok je ideálny pre vás.

Poďme sa pozrieť na najlepšie ovocných štiav počas tehotenstva:

Odšťavovania je jedným z najlepších návykov vám môže trvať až v priebehu tehotenstva zabezpečiť zdravie a výživu pre vaše dieťa. Nielen, že pohár zdravé šťavy denne bude tiež naplniť nejakú dobu. Súčasne bude tiež pridať lesk a iskru do očí. Ak si neviete, ktoré šťava by ste mali piť, a potom sa pozrieť na týchto zdravých ovocných štiav počas tehotenstva:

1. Apple Juice:

Mať pohár jablkovej šťavy pravidelne určite pomôže cítiť svieži a zdravé počas týchto zvláštnych mesiacov. Tu je jednoduchý recept:

load...
 1. Trvať dva až tri jablká a olúpať koža
 2. Uvaríme a necháme vychladnúť
 3. Pridajte ju do mixéra po dobu jednej minúty
 4. Nalejeme do pohára a premiešajte trochu limetkovej šťavy v ňom
 5. Udržiavať ju v chladničke po dobu jednej hodiny, a potom slúži za studena

2. Guava Juice:

Guava je ovocie, ktoré liečia, rovnako ako bránia problémy súvisiace zápchu počas tehotenstva. Na prípravu čerstvej pohár guava šťavy, budete potrebovať 2 guavy, dve polievkové lyžice cukru, citrónovou šťavou a niektoré zázvorový džús.

Tu je recept:

 1. Variť guava vo vode a čakať na to, až vychladne
 2. Teraz pridajte ho do mixéra pripraviť šťavu. Pridajte zázvor a citrónovú šťavu príliš
 3. Po dokončení procesu miešanie, pridať nejaké kocky ľadu do pohára a slúži čerstvé!

3. Hroznová šťava:

Pridanie niektoré pikantné hrozno do svojho džúsu iste by to byť neba pre vaše chuťové poháriky! Poďme sa dozvedieť, ako urobiť dokonalý pohár hroznovej šťavy.

load...
 1. Trvať asi 500 gramov hrozna a rozdrviť
 2. Pridajte ich do mixéra a nechajte šťavu pripraviť na minútu alebo viac
 3. Naliať šťavu a udržiavať ju v chladničke
 4. Pridajte trochou vápna na neho a potom slúžiť za studena

4. Repné šťavy:

Na prípravu čerstvej pohár repné šťavy, uistite sa, že máte k dispozícii nasledujúce po ruke, ako je napríklad 4 mrkvy, 2 červenej repy, 1 jablko. A teraz tie sú nastavené pre odšťavovanie!

 1. Chop všetky ingrediencie na kúsky a pridajte ich do mixéra pripraviť čerstvé pohár džúsu.
 2. Urobte si drvený ľad a pridajte ju do šťavy.
 3. Ihneď podávame. Môžete piť tento džús trikrát týždenne.

5. Banana a med Juice:

Tu je najlepšia ovocnú šťavu počas tehotenstva! Kombinácia s banánmi, jogurt a med je úplne úžasné. Chutí delikátna a slúži ako ideálne popoludňajší nápoj. Tu je všetko, čo budete potrebovať pre túto chutné pohár zdravie - pol šálky mlieka, pol šálky tvarohu, jeden zrelý banán a jednu polievkovú lyžicu medu.

Všetko je na svojom mieste? Teraz prichádza zábavná časť!

 1. Kombinovať tri základné zložky, a zmes je dohromady. Uistite sa, že sa stane hladká.
 2. Pridajte niektoré kocky ľadu na neho a nalejeme do pohára.
 3. Piť, keď je zima.

Lákajú vás? Tieto šťavy sú nielen chutné, ale aj ponúknuť úžasné výhody vám i vašej rastúce dieťa. Môžete hýčkať vaše chuťové poháriky s týmito delikátnou recepty a byť istí, že vaše dieťa dostane všetko, čo potrebuje k rastu silné a zdravé!

Aký je váš obľúbený recept vyššie uvedených? Viete, všetky ostatné zdravé ovocné šťavy, aby sa v priebehu tehotenstva? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...