Zdravie a wellness

5 úžasných výhod soľnej vody Gargle

5 úžasných výhod soľnej vody Gargle

Niekedy mali bolesti v krku? Rozhodne to nie je dobrý pocit, je to? Bolesti v krku sú bolestivé a dráždivé. A niekedy dokonca aj lieky nefungujú. Takže čo sa dá robiť? Slaná voda kloktadlo môže byť jedným z najlepších spôsobov, ako sa zbaviť bolestivé bolesti v krku. Antibakteriálne vlastnosti slanou vodou robiť kúzla a oslobodiť vás od bolesti.

Chcete sa dozvedieť viac o tom? Potom si musíte prečítať tento príspevok!

Čo je Bolestivosť V Throat?

Bolesť v krku je bakteriálna infekcia, ktorá je spôsobená v dôsledku baktérie známa ako Streptococcus. Táto baktéria pôsobí na krk a pretrhne mäkké tkanivá alebo sliznicu. Kvapalina vstupuje do zápal spôsobuje bolesť. Hrdlo začína byť suchá a svrbí. Ak sa nelieči v správny čas, môže to viesť k vážnym komplikáciám v hrdle.

load...

Čo je slaná voda kloktadlo?

Teplá slaná voda kloktadlo je jednoduchý a časovo testované prírodný prostriedok na liečbu bolesti v krku. Pracuje na jednoduchom chemickom procese osmózy. V tomto procese sa kvapalina pohybuje z koncentrovanej forme do zriedenej forme.

Keď sme kloktať s teplým roztokom soli, majú tendenciu sa pretiahnuť zápalové tekutiny v procese osmózy. Slaná voda je koncentrovanejšie ako zápalové tekutiny, spôsobené v dôsledku baktérií. Bunková membrána zápalové tkanivá, slúži ako priepustnú membránou. To spôsobí, že soľ pre vodu zo zapálených buniek, ktoré sú zodpovedné za bolesti. Baktérie sa tak strácajú telesné tekutiny a nakoniec umiera a zbaviť osobu od bolesti v krku a bolesti.

Ako si vyrobiť slaná voda kloktadlo?

Tu je slaná voda kloktadlo recept. Po prvé, pripraviť roztok soli vo vode pridaním štipku soli do šálky horúcej vody. Stojí v blízkosti umývadla a napiť roztoku. Teraz postupne presunúť svoju hlavu k stropu s roztokom vnútri úst. Teraz sa snaží produkovať zvuk stonanie; všimnete si, že slaná voda začne začať buble v krku.

load...

Urob to po dobu najmenej 20 sekúnd prvý. Môžete predĺžiť dobu, ak to zvládne. Potom, čo ste urobil s ním, vypľuť vodu. Dbajte na to, aby prehĺtať vodu. Tento postup opakujte, kým nedokončíte celý pohár.

Po dokončení celého riešenia, vypláchnuť ústa čistou vodou. Piť trochu teplej vody. To dá veľa úľavy do svojho zapálené hrdlo. Ak chcete urýchliť proces hojenia je potrebné opakovať najmenej štyrikrát až päťkrát denne.

Výhody slaná voda kloktadlo pri bolestiach v krku:

Pozrite sa tu úžasné slaná voda kloktadlo výhody:

1. Neutralizuje A Čistí:

Kloktanie slanou vodou nielen neutralizuje kyseliny, ale tiež čistí nežiaduce hlienu z hrdla.

2. Stimuluje obeh:

To zvyšuje prietok krvi do krku a rozťahuje krvné vlásočnice, ktoré zrýchlenie pôsobenie na baktérie, ktoré spôsobujú zápal.

3. Prirodzené pH:

Soľ voda kloktadlo udržuje prirodzenú rovnováhu pH, ktorý bol narušený bakteriálne infekcie.

4. Upchaný nos:

Ak dôjde k bolesti v krku v dôsledku alergických ochorení alebo infekcie dutín, slaná voda kloktanie tiež pomáha pri odstraňovaní upchatie nosa pôsobením na nosnej dutiny.

5. Zubný plak:

Kloktadlo tiež pomáha pri odstraňovaní plaku na zuboch, vriedky v ústach a ďalších súvisiacich chorôb minor ďasien. Slaná voda pôsobí na baktérie a pomáha odstrániť baktérie von.

Kloktanie slanou vodou je jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť bolesti v krku. Avšak, ak máte problémy a pravidelné kloktanie nepomáha, potom je potrebné zvážiť návštevu lekára po dôkladnej kontrole hore. Môžu existovať niektoré ďalšie faktory, ktoré spôsobujú bolesti v krku.

Už ste niekedy skúšali kloktanie slanou vodou? Aká bola vaša skúsenosť? Robiť podiel v sekcii Komentáre nižšie!

load...